Recepty

Veganské peanut butter mousse ze tří ingrediencí

Jedna z ingrediencí tohoto veganského mousse vás možná překvapí.

Tofu. Ano, přesně tak. Ale věřte nám, tenhle super jednoduchý recept od @healthy_floflo chutná naprosto senzačně, až se nám nechce věřit, že v něm není žádná smetana. Je jemný, s bohatou chutí a kompletně rostlinný!

Ideální pro ty chvilky, kdy potřebujete nějakou sladkou tečku po večeři, ale nechcete sabotovat svůj výživový plán. Tenhle mousse možná chutná neskutečně, ale má méně než 150 kcal na porci a dodá vám slušných 9g bílkovin. Ideální.

Ingredience

Postup

  • Ingredience dejte do mixéru, rozmixujte a nalijte do 4 nádob.
  • Dejte chladit do lednice na alespoň 3 hodiny.
  • Vezměte si lžičku a pusťte se do toho – takhle jednoduché to je! Pokud chcete extra odměnu, postrouhejte rostlinnou čokoládou.

Nutriční informace

Na jednu porci

Kalorie 147kcal 95 kalorií z tuku
% Doporučeného denního množství *
Tuky 10.6g 16%
Sacharidy 5.7g 2%
Bílkoviny 9.1g 18%Lauren Dawes

Lauren Dawes

Autor a expert

Lauren vystudovala anglickou literaturu a pochází z jihu. Miluje plavání, během uplynulých let objevila sílu tréninků se zátěží a má mnoho prostoru pro zlepšení ve svých každotýdenních hodinách Hot jógy.

O víkendech většinou peče nebo jí nějaký brunch a užívá si každý nový recept se svými spolubydlícími - hlavně od té doby, co se zbavila studentských návyků jako například života na těstovinách. Především však věří v udržování rovnováhy mezi tréninkem a sociálním životem.

Zjistěte víc o zkušenostech Lauren zde.


Dosáhněte Vašich cílů s Myprotein a ušetřete s našimi aktuálními slevami zde! KUP TEĎ