AUTOMATICKÁ SLEVA 1+1 ZDARMA
+SLEVA 25% NA BESTSELLERY | Kód: CZ25

Věda za našimi ambicemi

Zjistěte, jak zajišťujeme tu nejvyšší kvalitu produktů

Proč zvolit Myprotein

Proč zvolit Myprotein?

Když přijde na suplementy, nabízíme jen nejlepší kvalitu a hodnotu. To vše můžeme jen díky tomu, jak Myprotein funguje – používáme jen nejkvalitnější látky, nejdůvěryhodnější dodavatele a naše vlastní renomovaná výrobní zařízení, díky čemuž snižujeme zbytečné přidané náklady, vlastní testování zajišťuje 100% čistotu.

Náš zanícený tým produktových vývojářů formuluje naši rozsáhlou nabídku podle nejnovějších vědeckých poznatků a používáme pouze akreditované dodavatele, kteří prošli naším přísným prověřovacím procesem. To znamená, že všechny naše produkty odpovídají striktním evropským a globálním standardům.

Používáme nejnovější detekční techniky jako například pokročilé testování infračerveným zářením pro zajištění, že splníme všechny interní a externí kvalitativní standardy, včetně schválení od vegetariánských a veganských sdružení a Soil Association. S více než 350 produkty a oddaným týmem Vám nabízíme přístup k nejnovějším a přelomovým zdravotním produktům, pro naplnění Vašich potřeb.

Používáme tři sklady s nejnovějšími automatizovanými technologiemi proto, abychom Vám mohli nabídnout vyřízení Vaší objednávky ve stejný den do 21:00 (GMT). Zboží doručujeme do více než 70 zemí, Vaše objednávka může být doručena k Vašim dveřím již další den. Kromě toho je náš zákaznický servis dostupný sedm dní v týdnu, aby Vám pomohl se všemi problémy a odpověděl na všechny otázky. 

Naše expertní znalost, jejich akreditace

Myprotein technologie

Naše technologie

Investovali jsme do renomovaných výrobních přístrojů, světově proslulá výrobní zařízení jsou součástí naší vlastní produkce. To zahrnuje pokročilé filtrační systémy, rentgeny a infračervené testování pro zajištění výjimečné kvality.

V průběhu našeho výrobního procesu je několik kontrol kvality, které zajistí u produktu maximální kvalitu. Součástí toho všeho je testování všech surových materiálů při vstupu do naší továrny a všech hotových výrobků, než ji opustí – to zaručuje kvalitu, konzistentní chuť a nejlepší sportovní doplňky v Evropě.