AUTOMATICKÁ SLEVA 40% NA VYBRANÉ OBLEČENÍ
+ SLEVA 35% NA BESTSELLERY | KÓD: CZ35
DÁRKY ZDARMA OD 1300KČ

Myprotein Quality

Bezkonkurenční kvalita od startu až do cíle

Jsme rádi, když to máme pod kontrolou od farmy až po šejkr. Jde o to udržovat co nejvyšší kvalitu na každém kroku.

Od našich prověřených dodavatelů pečlivě vybíráme ty nejlepší ingredience a sami je mícháme v našich nejmodernějších závodech – každý den přinášíme výživové produkty, které jsou nejlepší ve své třídě. Díky pečlivému výběru ingrediencí a dohledu nad každým výrobním krokem udržujeme nejvyšší standard a plníme závazek, že budeme dokonalí.

Ale ještě zbývá třešnička na dortu. Věříme, že výjimečné produkty musí být dostupné všem, aniž by je zruinovaly. Proto veškeré úspory rovnou přenášíme na vás. To je náš způsob, jak podporovat celou komunitu a přispívat k pozitivním změnám.

Naši kvalifikovaní odborníci na výživu vyvíjejí každý produkt podle nejnovějších vědeckých poznatků,a to od nových inovací až po základní sortiment. Takže se můžete spolehnout, že vždycky dostanete to nejlepší.

Navíc určitě oceníte i rychlé doručení. Protože využíváme nejnovější technologie, odesíláme zboží ještě týž den, a to až do půlnoci. To znamená, že objednané zboží můžete držet v ruce už druhý den.

Kromě toho máte sedm dní v týdnu k dispozici ochotné pracovníky zákaznického servisu, kteří jsou připraveni odpovědět na všechny vaše otázky. Kryjeme vám záda na každém kroku.

Zjistěte, jak zajišťujeme tu nejvyšší kvalitu produktů

Proč zvolit Myprotein

Proč zvolit Myprotein?

Když přijde na suplementy, nabízíme jen nejlepší kvalitu a hodnotu. To vše můžeme jen díky tomu, jak Myprotein funguje – používáme jen nejkvalitnější látky, nejdůvěryhodnější dodavatele a naše vlastní renomovaná výrobní zařízení, díky čemuž snižujeme zbytečné přidané náklady, vlastní testování zajišťuje 100% čistotu.


Náš zanícený tým produktových vývojářů formuluje naši rozsáhlou nabídku podle nejnovějších vědeckých poznatků a používáme pouze akreditované dodavatele, kteří prošli naším přísným prověřovacím procesem. To znamená, že všechny naše produkty odpovídají striktním evropským a globálním standardům.


Používáme nejnovější detekční techniky jako například pokročilé testování infračerveným zářením pro zajištění, že splníme všechny interní a externí kvalitativní standardy, včetně schválení od vegetariánských a veganských sdružení a Soil Association. S více než 350 produkty a oddaným týmem Vám nabízíme přístup k nejnovějším a přelomovým zdravotním produktům, pro naplnění Vašich potřeb.


Používáme tři sklady s nejnovějšími automatizovanými technologiemi proto, abychom Vám mohli nabídnout vyřízení Vaší objednávky ve stejný den do 21:00 (GMT). Zboží doručujeme do více než 70 zemí, Vaše objednávka může být doručena k Vašim dveřím již další den. Kromě toho je náš zákaznický servis dostupný sedm dní v týdnu, aby Vám pomohl se všemi problémy a odpověděl na všechny otázky. 

Myprotein production

Prvotřídní výroba


Britské maloobchodní konsorcium nám udělilo stupeň AA za bezpečnost potravin (to je ten nejvyšší stupeň), čímž ocenilo naše úsilí o dodržování nejpřísnějších standardů v oblasti bezpečnosti potravin.

A naše tajná ingredience? Nejmodernější zařízení, která nám umožňují provozovat nejlepší výrobní závod v Evropě. Protože máme k dispozici nejnovější technologie, dokážeme zajistit dodržování nejvyšších standardů kvality a bezpečnosti v každém kroku našeho výrobního procesu. A právě snahou dokonalost se lišíme od ostatních a můžeme zaručit, že budete spokojeni.

Myprotein production

Prvotřídní testování


Abychom měli jistotu, že dostáváte jen to, co je uvedeno ve složení, zavedli jsme nejmodernější postupy kontroly kvality, včetně ultramoderních filtračních systémů, rentgenových přístrojů a testování v blízké infračervené oblasti.

Podobné kontroly kvality provádíme na každém kroku i v našich skladech, abyste v každém sáčku, kelímku i vaničce našli skvělou chuť a vysokou kvalitu.

Myprotein technologie

Naše technologie

Investovali jsme do renomovaných výrobních přístrojů, světově proslulá výrobní zařízení jsou součástí naší vlastní produkce. To zahrnuje pokročilé filtrační systémy, rentgeny a infračervené testování pro zajištění výjimečné kvality.

V průběhu našeho výrobního procesu je několik kontrol kvality, které zajistí u produktu maximální kvalitu. Součástí toho všeho je testování všech surových materiálů při vstupu do naší továrny a všech hotových výrobků, než ji opustí – to zaručuje kvalitu, konzistentní chuť a nejlepší sportovní doplňky v Evropě.