Zpět na hlavní obsah
Recepty

3 recepty na jarní smoothie

3 recepty na jarní smoothie
Lucie Králová
Autor a expert6 let Ago
Zobrazit profil Lucie Králová

 

Smoothie se skořicí a kešu máslem

Ingredience: 

Všechny ingredience vložíme do smoothie mixéru a pořádně rozmixujeme. Na ozdobení můžeme nasekat další kešu oříšky a posypat smoothie špetkou skořice.

Smoothie s proteinem

Ingredience:

Ingredience vložíme do mixéru a rozmixujeme do hladkého a krémového smoothie. Na ozdobu posypeme organickými kakaovými boby a podáváme.

 

Zelené smoothie

Ingredience:

Oloupeme a umyjeme salátovou okurku. Pod tekoucím proudem vlažné vody opláchneme i špenátové listy a polovinu jablka zbavenou jadřince. Všechny ingredience vložíme do mixéru a rozmixujeme do hladka. Podle potřeby přidáme vodu. Na závěr ozdobíme smoothie semínky.

 

 

 

 

Lucie Králová
Autor a expert
Zobrazit profil Lucie Králová
Medailonek – Lucie Králová Lucie je nadšenou studentkou fyzioterapie, které se v současné době věnuje na fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity. Rovněž absolvovala kurz fitness instruktora a v této oblasti, stejně jako ve výživě a regeneraci a celkově zdravém stylu, se nadále aktivně vzdělává. V rámci studia spolupracuje s profesionálními sportovci, například s českým juniorským biatlonistickým týmem a předními hráči badmintonu. Lucie má praktické zkušenosti z lázní, kde rozšiřovala své ysokoškolské znalosti o komunikaci a práci s pacienty. Lucie se aktivně podílí na obsahu pro Myprotein a více informací o ní naleznete na jejím Instagramovém profilu: https://www.instagram.com/missnothingdamn. Ve svém volném čase se věnuje samozřejmě sportu – fitness, posilování, ale také relaxacím. Sama si vede tréninky a jejich rozvržení. Miluje procházky, přírodu, hory, a když může, odjede proto z města. Mezi její koníčky rovněž patří čtení, psaní, hudba, psychologie, čas s přáteli, vaření a jiné drobné radosti všedních dní.
myprotein