Zpět na hlavní obsah
Recepty

Blood Orange BCAA želé | Světová kuchyně

Blood Orange BCAA želé | Světová kuchyně
Lauren Dawes
Autor a expert4 let Ago
Zobrazit profil Lauren Dawes

Oslavujeme naše oblíbené příchutě z celého světa s naší řadou Světová kuchyně.

Možná teď nemůžeme cestovat tak, jak bychom chtěli, ale my jsme tu od toho, abyste si stále mohli vychutnat chutě z celého světa, které milujete. Rozšiřte svoje obzory a otestuje nové příchutě z řady Světová kuchyně – ideální na obměnu vašeho každodenního jídelníčku.

S tímto receptem vás přeneseme do Středomoří. Lahodně nakyslé a osvěžující – červené pomeranče jsou citrusové ovoce, které pochází z Itálie. Tenhle super jednoduchý recept je osvěžujícím způsobem, jak zvýšit svůj denní příjem esenciálních aminokyselin, které jsou stavebními jednotkami bílkovin.

Tělo si je neumí samo vytvořit, takže naše želé je lahodnou cestou, jak doplnit jejich hladinu. Mají také velmi nízký obsah kalorií, takže jsou perfektní na zahnání chutě na sladké, ať už máte jakékoliv cíle.

Počet porcí: 2

https://youtube.com/watch?v=Q3GPSTluumA&feature=emb_logo

 

Ingredience

Postup

  1. Plátky želatiny dejte do skleněné odměrky a opatrně přilijte vroucí vodu. Dobře míchejte a ujistěte se, že se úplně rozpustily.
  2. Po pár minutách, až voda trošku zchladne, přidejte BCAA prášek v příchuti blood orange a pořádně zamíchejte.
  3. Tekutinu nalijte do libovolných skleniček nebo formiček a dejte na 4-5 hodin do lednice.
  4. Ozdobte lístky máty a červeného pomeranče, nebo si vychutnejte jen tak.

Nutriční informace

Na jednu porci

Kalorie 30kcal 0 kalorií z tuku
% Doporučeného denního množství *
Bílkoviny 7g 14%
Lauren Dawes
Autor a expert
Zobrazit profil Lauren Dawes

Lauren vystudovala anglickou literaturu a pochází z jihu. Miluje plavání, během uplynulých let objevila sílu tréninků se zátěží a má mnoho prostoru pro zlepšení ve svých každotýdenních hodinách Hot jógy.

O víkendech většinou peče nebo jí nějaký brunch a užívá si každý nový recept se svými spolubydlícími - hlavně od té doby, co se zbavila studentských návyků jako například života na těstovinách. Především však věří v udržování rovnováhy mezi tréninkem a sociálním životem.

Zjistěte víc o zkušenostech Lauren zde.

myprotein