• Gluten Free

    Gluten Free

Peptidy BCAA

Příchuť
Balení
Množství

MEGA VÝPRODEJ SE SLEVAMI AŽ 70% + EXTRA 8% NAVÍC | Kód: EXTRA8CZ

MEGA VÝPRODEJ SE SLEVAMI AŽ 70% + EXTRA 8% NAVÍC | Kód: EXTRA8CZ

Je čas na mega výprodej se slevami až 70%! Maximalizujte své zisky a ušetřete na Vašich oblíbených suplementech až 70%! Teď navíc přidáváme extra slevu 8% na vše, i na již zlevněné produkty! Navíc palačinkový mix 200g zdarma při nákupu nad 2000 Kč.

*Akce platí do půlnoci 26. února 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 70% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 659.00 Kč 395.00 Kč Ušetříte: 264.00 Kč

Přehled produktů

Co jsou Peptidy aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA)?

Peptidy BCAA jsou rozšířená forma BCAA poskytující 50 % BCAA peptidů v poměru 2:1:1 (leucin, izoleucin a valin). Peptid v názvu naznačuje, že tento doplněk je vyroben z izolátu syrovátkové bílkoviny pomocí patentovaného enzymu, který rozkládá dlouhé řetězy do kratších, snadněji vstřebatelných di a tri-peptidů.

Výhody BCAA Peptidů

Peptidová forma umožňuje rychlejší vstřebávání díky vysoké střevní transportní kapacitě, což může vést k rychlejšímu uvolňování do svalů a větší svalové syntéze a bílkovinové reakci.

Pro koho jsou BCAA Peptidy vhodné?

BCAA Peptidy jsou ideální pro každého, kdo absolvuje intenzivní trénink a pro optimální regeneraci svalů.

Klíčové výhody

  • poměr BCAA 2:1:1 (leucin, izoleucin a valin)
  • Di- a tri-peptidová forma BCAA
  • 50% BCAA Petidů

Navrhované využití

Přidejte preferované množství vody nebo ovocné šťávy do shakeru. Pak se přidejte 5 g, protřepejte a můžete konzumovat. Používejte 2-4krát denně.

Upozornění: Doporučujeme, aby všechny porce byly měřeny pomocí přesného měrícího zařízení. I když jsme vynaložili veškeré úsilí, abychom poskytli přesné ekvivalentní měření pomocí naší Myprotein odměrky, jde pouze o orientační hodnoty a nejsou náhradou za použití standardizovaného měřicího zařízení.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Složení

Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně. Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává mléko, vejce, lepek a výrobky z nich.

Příchuť Berry Blast: BCAA Peptidy (Mléko) (40 %), BCAA 2:1:1 v prášku (40 %), Kyselina (Kyselina Citrónová), Barviva (Červená Řepa, Anthocyanin), Aroma, Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Tropical Storm: BCAA Peptidy (Mléko) (40 %), BCAA 2:1:1 v prášku (40 %), Kyselina (Kyselina Citrónová), Barvivo (Karoteny), Aroma, Sladidlo (Sukralóza).

Neochuceno: BCAA Peptidy (Mléko) (50 %), BCAA 2:1:1 v prášku (50 %).

Nutriční informace

Velikost Porce - 1 čajová lžička (5 g)

Počet porcí v balení - 50 (250 g), 100 (500 g), 200 (1 kg)

Nutriční informace

  Na Porci
L-Leucin     1,9 g
L-Izoleucin     950 mg
L-Valin     950 mg

 

Nutriční informace jsou založeny na Neochucené verzi, při výběru alternativní příchuti se nutriční hodnoty mohou lišit.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Peptidy BCAA

Vybrat obrázek

Peptidy BCAA