• Gluten Free

    Gluten Free

Peptidy BCAA

Příchuť
Balení
Množství

BLACK FRIDAY MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 70% + EXTRA 20% NAVRCH NA VŠE | Kód: BLACK20

Největší výprodej roku je tu! Black Friday 2017 je u Myproetin ve znamení těch největších slev celého letošního roku.

Použijte kód: BLACK20

Vybírejte z Vašich oblíbených produktů jako jsou Impact Whey Protein, BCAA, Omega 3 nebo snacků jako Proteinové Brownie! Ale pospěšte si, s takovými slevami zásoby nevydrží příliš dlouho!

*Akce platí do půlnoci v neděli 26. listopadu 2017 nebo do vyprodání promo zásob. Slevový kód lze použít na celý sortiment, tedy i již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč.

KUP TEĎ
zněla: 629.00 Kč 566.00 Kč Ušetříte: 63.00 Kč

Přehled produktů

Co jsou Peptidy aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA)?

Peptidy BCAA jsou rozšířená forma BCAA poskytující 50 % BCAA peptidů v poměru 2:1:1 (leucin, izoleucin a valin). Peptid v názvu naznačuje, že tento doplněk je vyroben z izolátu syrovátkové bílkoviny pomocí patentovaného enzymu, který rozkládá dlouhé řetězy do kratších, snadněji vstřebatelných di a tri-peptidů.

Výhody BCAA Peptidů

Peptidová forma umožňuje rychlejší vstřebávání díky vysoké střevní transportní kapacitě, což může vést k rychlejšímu uvolňování do svalů a větší svalové syntéze a bílkovinové reakci.

Pro koho jsou BCAA Peptidy vhodné?

BCAA Peptidy jsou ideální pro každého, kdo absolvuje intenzivní trénink a pro optimální regeneraci svalů.

Klíčové výhody

  • poměr BCAA 2:1:1 (leucin, izoleucin a valin)
  • Di- a tri-peptidová forma BCAA
  • 50% BCAA Petidů

Navrhované využití

Přidejte preferované množství vody nebo ovocné šťávy do shakeru. Pak se přidejte 5 g, protřepejte a můžete konzumovat. Používejte 2-4krát denně.

Upozornění: Doporučujeme, aby všechny porce byly měřeny pomocí přesného měrícího zařízení. I když jsme vynaložili veškeré úsilí, abychom poskytli přesné ekvivalentní měření pomocí naší Myprotein odměrky, jde pouze o orientační hodnoty a nejsou náhradou za použití standardizovaného měřicího zařízení.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Složení

Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně. Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává mléko, vejce, lepek a výrobky z nich.

Příchuť Berry Blast: BCAA Peptidy (Mléko) (40 %), BCAA 2:1:1 v prášku (40 %), Kyselina (Kyselina Citrónová), Barviva (Červená Řepa, Anthocyanin), Aroma, Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Tropical Storm: BCAA Peptidy (Mléko) (40 %), BCAA 2:1:1 v prášku (40 %), Kyselina (Kyselina Citrónová), Barvivo (Karoteny), Aroma, Sladidlo (Sukralóza).

Neochuceno: BCAA Peptidy (Mléko) (50 %), BCAA 2:1:1 v prášku (50 %).

Nutriční informace

Velikost Porce - 1 čajová lžička (5 g)

Počet porcí v balení - 50 (250 g), 100 (500 g), 200 (1 kg)

Nutriční informace

  Na Porci
L-Leucin     1,9 g
L-Izoleucin     950 mg
L-Valin     950 mg

 

Nutriční informace jsou založeny na Neochucené verzi, při výběru alternativní příchuti se nutriční hodnoty mohou lišit.

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

3.0

3.0

(1 recenzi)

  • 5    0
  • 4    0
  • 3    1
  • 2    0
  • 1    0
Třídit

Peptidy Bcaa

Celkově:

3

Mixability:

2

Chuť:

2

Účinnost:

3

Tyto peptidové BCAA nejsou první které jsem zatím zkoušel a bohužel musím říct že zatím byly nejhorší už co se v rozpustnosti týče nebo příchuti ale o tu chuť ani tak až nejde jako o účinnost která není úplně špatná. Po mojí zkušenosti pokud nezmění techniku výroby příchuť nebo rozpustnost tak do nich znovu nepůjdu. Radši bych zatím volil Klasickou Variantu BCAA co má myprotein v nabídce a počkal na dopilování receptůry. Hodí se: Treninku s glutaminem a vitamínem C

Fri Mar 24 07:58:39 GMT 2017 o Velkej Z

Byly tyto informace užitečné?

Peptidy BCAA

Vybrat obrázek

Peptidy BCAA
Back to top