AKCE 60% NA AMINA A VITAMÍNY
+ SLEVA 35% NA NÁKUP | KÓD: CZ35
NAVÍC DÁREK ZDARMA OD 1300 KČ A 1800 KČ

Nejlepší BCAA

Větvené aminokyseliny, také známé jako BCAA , zahrnují tři esenciální aminokyseliny, které naše tělo potřebuje a musí být získávány ze stravy.

Nejlepší BCAA v prášku

Esenciální BCAA 4:1:1 v prášku


Větvené aminokyseliny zahrnují 3 různé aminokyseliny – leucin, izoleucin a valin. Tyto se přirozeně vyskytují v bílkovinách, které pomáhají budovat a opravovat nové svaly.


Ať jsou vaše fitness ambice jakékoliv, dostatečné množství aminokyselin ve vaší dietě je super důležité. Dosáhnout toho pouze stravou může být poměrně obtížné, a to je okamžik, kdy přicházejí na scénu naše užitečné suplementy.


Kup teď

Nejlepší BCAA tablety

Esenciální BCAA


Zde je váš suplement s esenciálními aminokyselinami, obsahuje optimální poměr leucinu, izoleucinu a valinu – 2:1:1. Tyto si tělo nedokáže samo vyrobit, musíte je získávat z diety, a proto jsme tu my.


Tato unikátní směs také nabízí vitamin B6, který se podílí na normálním metabolismu bílkovin a glykogenu, normálním fungování metabolismu a snižování únavy a vyčerpání – pomůže vašemu tělu být připraveno na další trénink.


Kup teď

Nejchutnější BCAA suplement

Esenciální BCAA 2:1:1 v prášku


Pokud hledáte skvěle chutnající BCAA suplement, který nakopne vaši motivaci před tréninkem, nemusíte hledat dále a vybrat si náš bestseller - BCAA v prášku. Je dostupný v zajímavých příchutích, například Berry Burst, takže nemáte důvod zůstávat stále u jednoho koktejlu.


Naše směs vám pomůže dosáhnout optimální hladiny větvených aminokyselin. Užívejte 1 čajovou lžičku prášku, která vám poskytne 5 g BCAA v poměru 2:1:1 před, během nebo po tréninku.


Kup teď

Nejlepší BCAA rostlinného původu

Veganské BCAA v prášku


Přírodní zdroje BCAA zahrnují maso a vejce, což může omezit dostupnost těchto látek pro ty, kteří dodržují dietu bez živočišných zdrojů. Na to jsme mysleli, když jsme vytvořili naše Veganské BCAA 4:1:1 v prášku kompletně z rostlinných surovin.


Pokud jste fyzicky aktivní a hledáte způsob, jak nabrat svalovou hmotu, vaše tělo potřebuje kolem 20 g BCAA denně, které můžete získat při konzumaci 5g porcí během celého dne.


Kup teď

Nejlepší rychle se uvolňující BCAA suplement

Esenciální iBCAA 2:1:1


iBCAA v prášku je instantní směs BCAA, která obsahuje zdroj aminokyselin rozpustný ve vodě, což výrazně zlepšuje vstřebatelnost. V této směsi mohou být BCAA rychle použity v těle a mají okamžitý efekt na svalové buňky.


Užijte si iBCAA v řadě fantastických příchutí včetně Vodního melounu, Jahody a limetky nebo Berry Burst.


Kup teď