• Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

 • Organic

  Organic

 • Gluten Free

  Gluten Free

Organický Hrachový Protein

Dobře funguje se spoustou receptů

Příchuť
Balení
Množství

POUZE 24 HODIN! SLEVA 33% NA VŠE | Kód: VSE33CZ

Vánoce se blíží....už máte vše zařízeno a nakoupeno? Ne? Pak můžete využít poslední mega slevy tohoto roku - odměňte sebe nebo Vaše blízké, kteří jsou sportovní nadšenci a ušetřete úžasných 33% na celém nákupu

Taková sleva už se letos nejspíš opakovat nebude...

*Akce platí do půlnoci 12. prosince 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
244.00 Kč

Přehled produktů

Co je to Organický Hrachový Protein?

Hrášek je jednou z nejstarších pěstovaných plodin a počátky jeho pěstování sahají až tisíce let zpět. Myprotein Organický Hrachový Protein začíná u ekologicky pěstovaných bílých a žlutých hrášků, známých jako polní nebo suchý hrách, které se pěstují po celém světě. Po sklizni je hrách očištěn a zkapalněn. Čistá proteinová kapalina se dekantuje a potom, než se suší se profilturje a kontroluje. Poskytuje vysoký obsah bílkovin (80 %), profil aminokyselin z Organického hrachového proteinu na 100 g je vynikající; je bohatý na aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (Leucin, Izoleucin & Valin). Tento produkt je ideální volbou pro každého, kdo chce zvýšit svůj denní příjem bílkovin prostřednictvím snadno stravitelných vysoce kvalitních bílkovin.

Jaké jsou klíčové vlastnosti Organického Hrachového Proteinu?

 • Kromě vody (75 %), jsou bílkoviny nejčastěji se vyskytující složkou ve svalech (okolo 20 %). Příjem kvalitních bílkovin je důležitý pro lidi všech věkových kategorií, neboť přispívá k růstu a udržování svalové hmoty a udržení normálního stavu kostí . Vezměte si například starší populaci, kde ztráta svalové hmoty (známé jako sarkopenie) je významný zdravotní problém, jako je zvýšená křehkost zvyšuje riziko pádů*, a proto je pravidelný příjem bílkovin důležitý.
 • Může se pochlubit impozantním profilem aminokyselin; Aminokyseliny tvoří 35 % kosterní svalové hmoty a jsou základními stavebními kameny pro nové bílkoviny, které mají být vyráběny ze dne na den.
 • Bez cukru a s nízkým obsahem nasycených tuků, takže je dokonale přizpůsobený ke kontrolovanému přísunu kalorií a zdravé vyvážené stravě.

Jak chutná?

Organický Hrachový Protein je neslazený a má jemnou, příjemnou, charakteristickou přirozenou chuť.

Proč kupovat Bio Výrobky?

Po celém Světě se výrobky na organické bázi stávají stále více populární, obsahují méně pesticidů a nabízejí bohaté nutriční profily za přijatelné ceny.

S čím se dá použít?

 • Funguje dobře do koktejlů s ovocem a kakaovým práškem
 • Myprotein další řady organických muk, koření a semen kompletují vaše běžné spotřebitelské zboží.
 • Do polévek a omáček jako skryté zvýšení obsahu bílkovin
 • Přidání do raw pudinků.

Klíčové výhody

 • Bez Lepku, pšenice, mléka a mléčných výrobků, sóji
 • S vysokým obsahem bílkovin a vlákniny, bez cukru a nízkým obsahem nasycených tuků
 • Mísí se dokonale se smoothies a koktejly, polévkami, dušenými masy, kari a omáčkami

Navrhované využití

Náš tým kvalifikovaných odborníků na výživu doporučují míchání 1 vrchovaté čajové lžičky (cca. 23 g) bio hrachového proteinu do smoothies a šejkrů, polévek, dušeného masa, kari a omáček .Tento jemný prášek se snadno mísí a může být přidáván při vaření nebo konzumován přímo.

Skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla. Tento produkt je určen k použití spolu s aktivním životním stylem a vyváženou dietou. Vhodné pro Vegany, Vegetariánskou a bezlepkovou dietu .

*https://www.england.nhs.uk/2013/12/frailty/

Složení

100 % Bio Hrachový Proteinový Prášek

Nutriční informace

Typické Nutriční hodnoty

  Na 100g
Energie 1641 kJ/388 kcal
Tuk 5.4 g
  z nichž nasycené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 4.8 g
  z toho cukry <0.1g
Bílkoviny 80 g
Sůl 3.0g

 

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Organický Hrachový Protein

Vybrat obrázek

Organický Hrachový Protein
Back to top