AUTOMATICKÁ SLEVA 1+1 ZDARMA
+SLEVA 35% NA BESTSELLERY | Kód: CZ35

Nejlepší proteiny

NEJCHUTNĚJŠÍ PROTEIN

THEWHEY™


Thewhey™ je naším ultra prémiovým syrovátkovým proteinem za použití expertní filtrace a nejlepších ingrediencí.


Naše optimální směs tří druhů - izolátu, koncentrátu a hydrolyzovaného proteinu byla specificky vytvořena pro podporu svalového růstu, který potřebujete, ať jsou Vaše cíle jakékoliv.*


Volba šampionů, nastavuje nové standardy sportovní výživy - nabízí nepřekonatelnou kvalitu a chuť, abyste se dostali na vrchol.

Kup teď

NEJLEPŠÍ PROTEIN PRO BUDOVÁNÍ SVALŮ

Impact Whey Isolate


Seznamte se s jednou z nejčistších forem syrovátkového proteinu na trhu. Podstupuje expertní čistící proces pro zajištění maximální integrity bílkovin, náš Impact Whey Isolate nabízí přes 90 % bílkovin a pouze 1 % tuku.


Odkud to pochází? Od těch stejných krav, které produkují mléko a sýr - jednoduše filtrováno, odpařeno a sprejově vysušeno pro vytvoření přírodních živin.


Produkt získal známku A od nezávislé laboratoře Labdoor za kvalitu i hodnotu, Impact Whey Isolate je oficiálně certifikován jako jeden z nejlepších proteinových prášků, které můžete koupit.

Kup teď

NEJLEPŠÍ PROTEIN PŘI HUBNUTÍ

THEDIET™


Představujeme výjimečnou směs bílkovin - Micelle X™, D-Celle™ (micelární syrovátka) a přírodního syrovátkového izolátu - tyto látky prokazatelně pomáhají při budování a udržování svalové hmoty.


Plné těchto prověřených a populárních látek, přichází ve čtyřech lahodných příchutích, včetně Jahodový milkshake, Čokoládové Brownie a Slaný karamel

Kup teď

NEJLEPŠÍ VEGETARIÁNSKÝ PROTEIN

SOJOVÝ PROTEINOVÝ IZOLÁT


Sójový proteinový izolát je vyroben ze 100% geneticky nemodifikovaných odtučněných sójových bobů, které jsou upraveny přísným procesem ke snížení obsahu sacharidů a tuků, což vytváří 90% příjem bílkovin bez obsahu laktózy.

Produkt navíc obsahuje komplexní směs aminokyselin s podílem 6,6 g Leucinu. Jde o vhodný suplement pro vegetariány, atlety a návštěvníky posiloven, kteří se chtějí vyhnout laktóze a mléčným produktům. S obsahem 27 g bílkovin může tento produkt značně pomoct s doplněním živin po tréninku.

Kup teď

NEJLEPŠÍ VEGANSKÝ PROTEIN

VEGAN PROTEIN SMĚS


Perfektní směs Hrachového izolátu, bílkovin z hnědé rýže a z konopí k zajištění, že i veganská dieta může být doplněna prémiovými zdroji bílkovin pro rychlé vstřebávání. Kromě toho produkt obsahuje směs Leucinu, Izoleucinu a Valinu (BCAA) k vylepšení kvality suplementu a pomoci veganům ke zlepšení budování jejich svalové hmoty.

Chytrým doplněním tohoto suplementu je DigeZyme, enzym, který pomáhá funkčnosti střev a zlepšuje trávení, protože většina veganů získává bílkoviny z luštěnin a sóji, které mohou klást vysoké nároky na trávení.

Kup teď

NEJVÝHODNĚJŠÍ PROTEIN

IMPACT WHEY PROTEIN


Syrovátkový protein je nejefektivnější cestou, jak dostat snadno dostupné bílkoviny do poškozených svalových buněk. Tento syrovátkový protein, s původem u krav krmených na kvalitních pastvinách nabízí 21 g bílkovin společně se směsí BCCA v množství 4,5 g v jedné porci a 3,6 g Glutaminu.

Impact Whey Protein obsahuje nízký podíl sacharidů a je proto velice efektivním suplementem pro budování kvalitní svalové hmoty pro ty, kteří dodržují dietu založenou na nízkém příjmu sacharidů. Produkt je nabízen v množství skvělých příchutí, které stojí za vyzkoušení.

Kup teď

NEJLEPŠÍ ALL-IN-ONE PROTEIN

Extreme Perform Směs


Tato unikátní směs všeho nezbytného pro výkon obsahuje 30g vysoce kvalitního proteinu na jednu dávku, kombinující syrovátkový koncentrát a izolát, sacharidy, kreatin monohydrát a aminokyselinu HMB - to je vše, co potřebujete v jednom rychlém, chutném a výživném šejku.


Tato směs je vytvářená na míru těm odhodlaným - zaručeně dodá živiny, které potřebujete k úspěchu.

Kup teď

NEJLEPŠÍ PROTEIN BEZ LAKTÓZY

Hrachový Proteinový Izolát


Hrachový proteinový izolát je přírodní rostlinný protein, který nabízí výborné nutriční hodnoty a skvělý profil aminokyselin. Bez lepku, laktózy, cholesterolu a dalších a antinutrientů. Hrachový proteinový izolát je výbornou alternativou mléčných proteinů a skvělou volbou pro všechny vegany, kteří chtějí zvýšit příjem bílkovin v dietě..

Kup teď

NEJLEPŠÍ KAŽDODENNÍ PROTEIN

Total Protein Blend


Naše nově vyvinutá směs přichází plná sedmi různých druhů bílkovin – syrovátkový koncentrát, syrovátkový izolát, hydrolyzovaná syrovátka, mléčný protein, micelární kasein, Kaseinát vápníku a prášek z vaječného bílku od slepic z volného chovu - dodá totální nálož bílkovin.


Dodává 24 g bílkovin na porci, Total Protein byl vytvořen pro podporu lidí s hektickým životním stylem získejte dostatek bílkovin pro udržení tréninku na požadované úrovni - zvládněte každý Váš trénink bez problémů.

Kup teď