Doprava zdarma od 1500 Kč Bezkonkurenční kvalita Doprava zdarma na proteiny nad 1200 Kč

VYUŽIJ AKCI!
SLEVA 40% NA DOPLŇKY NA HUBNUTÍ
25% SLEVA NA BESTSELLERY | KÓD: CZ25
+ DÁRKY ZDARMA OD 1300 KČ A 2200 KČ

Veganský Carb Crusher - Reviews

Zákaznické recenze

3.83 out of 5 stars

Recenze: 6

Click the bars below to filter by rating:

Rating Breakdown

Nejlepší zákaznické recenze

Pokud se recenze týkají potravin nebo kosmetických produktů, výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Zákaznické recenze jsou a nereprezentují názory The Hut Group.

Chocolate peanut

5 out of 5 stars

Tyto tyčinky mě naprosto překvapily, a to hlavně svou konzistencí. Jsou úžasně křehké, rozplývají se na jazyku, prostě úplně pravý opak většiny proteinových tyčinek, ze kterých někdy bolí i čelist.:D Příchuť choc peanut super, má trošku ocásek, nejspíš po některém z veganských proteinů, ale nic závratného, co by jí ubralo na chuti. Za mě bomba. Těším se na další příchutě.

by Kačka Ověřený nákup

Bylo to užitečné?

Veganský Carb Crusher

5 out of 5 stars

Nemám co vytknout. Jsou prostě výborné. Tyhle tyčinky raději nekupovat = tvoří se na ně neskutečná závislost, tak pozor! :)

by Eliška Ověřený nákup

Bylo to užitečné?

Super křupavá tyčinka

5 out of 5 stars

Chutná fakt dobře a dá se v pohodě sníst oproti tuhé neveganské tyčince v nabídce. Měl jsem arašídovou, teď objednávám i další příchutě.

by Patrik Ověřený nákup

Bylo to užitečné?

Carb crusher vegan

4 out of 5 stars

Mooc dobrá. Překvapila. Má takovou tu veganskou trochu pískovou strukturu, ale chuťově je moc dobrá

by Tereza Ověřený nákup

Bylo to užitečné?

Carb crusher

3 out of 5 stars

Poprvé jsem si o jednala příchuť cokolada + sůl a tyčinka mě velmi nadchla a zařadila bych ji mezi nejlepší tyčinky od myprotein co jsem ochutnala. Podruhé jsem objednala příchuť arašídové máslo a za mě se tedy nedají bohužel vůbec jíst🙄🤷

by Lucie Ověřený nákup

Bylo to užitečné?

carb crusher

1 out of 5 stars

Na pohled vypadá lákavě a tak jsem si objednala celou krabici,abych byla upřímná tak jednu tyčinku jím asi týden a vůbec jsem na ní neměla chuť.Připadá mi suchá,bez chuti a vůně.Na to,že je tak drahá,tak mě zklamala a tak jsem se rozhodla,že jí budu po částech přidávat do různých pokrmů.

by Anna Ověřený nákup

Bylo to užitečné?