Recepty

Perníčkové proteinové palačinky | Sváteční brunch

Je oficiálně čas na všechno vánoční, což znamená, že vaše ranní palačinky projdou sváteční proměnou.

Ať už jste přehazování palačinek ovládli už dávno, nebo jste v kuchyni spíše opatrní, zaručujeme, že tenhle recept je zaručenou cestou k úspěchu (k perfektně udělaným palačinkám). A jelikož jsou jen ze čtyř ingrediencí, je to výhra týdne.

Počet porcí: 1

Ingredience

Topingy podle chuti:

Perníčkové palačinky

Postup

  1. Nejprve dejte banán a vejce do mixéru a umixujte do hladka.
  2. Přidejte protein a vločky a znovu rozmixujte (když nejprve přidáte mokré ingredience, je menší pravděpodobnost, že se ty suché nepřilepí na dno mixéru).
  3. V pánvi rozehřejte trochu oleje nebo másla a nalijte ¼ palačinkového těsta. Pokud chcete palačinky silnější, počkejte asi 15 vteřin a pak přilijte ještě trochu těsta.
  4. Smažte asi minutu, otočte a smažte další minutu. Vyjměte z pánve a dejte na talíř.
  5. Opakujte se zbývajícím těstem, dokud ho všechno nespotřebujete. Ozdobte vašimi oblíbenými topingy – my jsme zvolili sirup bez cukru a trochu šlehačky.

Nutriční informace

Na jednu porci

Kalorie 471kcal 126 kalorií z tuku
% Denní doporučené dávky *
Tuky 14g 22%
Sacharidy 51g 17%
Protein 39g 78%Lauren Dawes

Lauren Dawes

Autor a expert

Lauren vystudovala anglickou literaturu a pochází z jihu. Miluje plavání, během uplynulých let objevila sílu tréninků se zátěží a má mnoho prostoru pro zlepšení ve svých každotýdenních hodinách Hot jógy.

O víkendech většinou peče nebo jí nějaký brunch a užívá si každý nový recept se svými spolubydlícími - hlavně od té doby, co se zbavila studentských návyků jako například života na těstovinách. Především však věří v udržování rovnováhy mezi tréninkem a sociálním životem.

Zjistěte víc o zkušenostech Lauren zde.


Dosáhněte Vašich cílů s Myprotein a ušetřete s našimi aktuálními slevami zde! KUP TEĎ