Bodybuilding

Stejně jako zkušení kulturisti, tak i začátečníci potřebují věnovat svoji pozornost příjmu správných živin. Takže není žádným překvapením, že sportovní výživa je velmi populární. Často se tvrdí, že pro úspěch v kulturistice a fitness je 30% trénink a 70% strava.

Sortiment

Pokud je vašim cílem nabrat hmotnost, zlepšit tréninkový výkon, urychlit regeneraci nebo se zbavit nadbytečného tělesného tuku, nabízíme široký sortiment produktů, které zvednou vaše tréninky na novou úroveň. Náš výběr síla & svaly nabízí skvělý výběr proteinů, aminokyselin, gainerů a speciálních formulí pro regeneraci s cílem získat všechny živiny, které pro dosažení vašich cílů potřebujete.

Doporučujeme...

Fotbal

Když přijde řada na pokrytí požadavků, které si vyžaduje fotbalový trénink a zápasy, výživa zde hraje obrovskou roli. Fotbal vyžaduje víc než vysokou úroveň kardiovaskulární kondice, ale také musí mít rychlost, energii, obratnost a sílu. Je důležité zajistit dostatek energie na celých 90 minut a pro hráče je regenerace stejně důležitá.

Sortiment

Náš komplexní rozsah doplňků poskytuje všechny živiny pro udržení na špičce hry v době, kdy je to nejvíce důležité. Nabízíme skvělý výběr regeneračních formulí, výkonnostních produktů a energetických tyčinek vhodných pro amatéry i profesionální sportovce.

Doporučujeme...

Rugby

I když se budou požadavky lišit podle pozice hráče, tak i přesto úspěšný hráč rugby musí být rychlý, obratný, energický a silný. Pro zásobení těchto fyzických požadavků, je důležité se řídit detailním a strukturovaným výživovým plánem.

Sortiment

Produkty využívané St. Helens RFC, Castleford Tiger's & Exeter Chiefs jsou výběrem proteinových prášků, silových produktů, formulí pro regeneraci a gainerů, které jsou ideální volbou pro hráče rugby všech úrovní.

Dále poskytujeme Rugby Triple Pack, který nabízí tři důležité produkty, díky nimž nikdy neskončíte druhý.

Doporučujeme...

Boxování / MMA

Bojové sporty, například box a MMA vyžadují neuvěřitelné množství fyzické kondice. Úroveň kondice, vyžadované pro úspěch v těchto sportech, dělá výživu klíčovou položku ve fyzické přípravě.

Sortiment

Náš výběr suplementů pro box a MMA byl speciálně navržen pro zápasníky.

Sortiment obsahuje výběr proteinů, sacharidů a formulí pro regeneraci, které jsou perfektní pro profesionály, nebo kohokoliv s cílem dovést svoji kondici na novou úroveň.

Také nabízíme Combat Bundle, který obsahuje kombinaci 6 klíčových produktů na podporu vašich tréninkových cílů a zlepšení výkonu při všech kombinacích bojových sportů.

Doporučujeme...

Běhání

Ať už se jedná o běh na dlouhé nebo krátké vzdálenosti, tak fyzické požadavky na běh vyžadují strukturovaný nutriční plán na podporu optimální kondice. Na míru ušitý tréninkový a dietní program, při kterém můžou běžci dramaticky zlepšit svůj výkon.

Sortiment

Sortiment pro běhání obsahuje širokou škálu sacharidů a proteinů, které jsou navrženy pro chvíle, kdy je to nejvíce důležité. Máme výběr formulí se sacharidy, vitamíny a minerály navrhnutými pro poskytnutí dostatku energie pro běh na 5km nebo 50km maraton.

Doporučujeme...

Cyklistika

U jednoho z nejvyčerpávajících sportů jakým je cyklistika, hraje výživa obrovskou roli v úspěchu na jakékoliv úrovni od boje proti vyčerpání po podporu regenerace. Intenzita a úsilí vyžadované cyklistikou si žádají výživový program pro poskytnutí energie, síly a vytrvalosti.

Sortiment

Náš sortiment doplňků energie & vytrvalost byl speciální navrhnutý pro cyklisty a vytrvalostní sportovce.

Sortiment obsahuje rychlé sacharidy, jako jsou ENER:GELS a PRE:PARE pro poskytnutí rychlé energie v kombinaci s naší potréninkovou formulí RE:CHARGE.

Pro výkon na té nejvyšší úrovni může také pomoci Beta-Alanine nebo Citrulline Malate, které vás podrží i v napjatých situacích.