SLEVA 50% NA PRODUKTY NA HUBNUTÍ | Sleva se aplikuje automaticky
+ SLEVA 30% NA BESTSELLERY| Kód: CZ30
🎁 + Dárek Zdarma od 1300 kč 🎁

MP Women's Repeat MP Hoodie - Cactus

Women’s Workout Hoodie

CZK

MP Women's Repeat MP Hoodie - Cactus

Women’s Workout Hoodie

CZK

Doprava ZDARMA od 1500 kč

Množství:

( 0 item is in your basket items are in your basket )

 

SLEVA 30% NA OBJEDNÁVKU | Kód: CZ30

Využijte slevu 30% na nákup Vašich nejoblíbenějších doplňků stravy! S našimi doplňky stravy a sportovním oblečením budete vždy připraveni čelit všem výzvám, které Vám cesta k dosažení Vašeho cíle připraví.

*Akce platí pouze limitovanou dobu. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na produkty, na které se vztahuje exkluzivní akce a řadu nových produktů.
KUP TEĎ

Hodnocení zákazníků

Overall Rating : 2.0 / 5 (1 recenzí)
  • 0 5 star reviews
  • 0 4 star reviews
  • 0 3 star reviews
  • 1 2 star reviews
  • 0 1 star reviews
 

Nejlepší recenze od zákazníků

U recenzí, které se vztahují k potravinám a kosmetickým produktům, se výsledky mohou lišit člověk od člověka, jsou individuální. Zákaznické hodnocení je nezávislé a nereprezentuje názory společnosti Myprotein.

nespokojenost s firmou

Dobrý den.Objednavam u Vás již poněkolikáté.Ale poslední dobou jsem velmi nespokojená s Vaší dodejni dobou .Napíšete očekávejte zboží v rozmezí určitě datum a nejen,že to není splněno,ale trvá to skoro 14 dní.Ted je napsán termín 3.12.Tak jsem zvědavá jestli to dorazí.Nedovedu si představit,kdybych na to spěchala tak se nedočkám.A to není poprvé.Takze zboží zatím na nemám .Mám u Vás další objednávky,tak jsem zvědavá.A navíc u předchozích objednávek mě vubec nepřišlo potvrzení do e-mailu,zdali jste objednávku obdrželi.A také ,by nebylo na škodu,kdybyste stálým zákazníkům dávali nějakou slevu jako to dělá většina firem.Dalsi věc.Proc nemáte uvedeno telefonní číslo.Nejakou informační linku?S pozdravem Jitka Koníčková

Byly tyto informace užitečné?

Ano (0) Ne (0)
Nahlásit tuto recenzi