Vitality kolekce

Esenciální suplementy pro aktivní muže

POUZE 24 HODIN! SLEVA 33% NA VŠE | Kód: VSE33CZ

Vánoce se blíží....už máte vše zařízeno a nakoupeno? Ne? Pak můžete využít poslední mega slevy tohoto roku - odměňte sebe nebo Vaše blízké, kteří jsou sportovní nadšenci a ušetřete úžasných 33% na celém nákupu

Taková sleva už se letos nejspíš opakovat nebude...

*Akce platí do půlnoci 12. prosince 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
1522.00 Kč
Není skladem

Přehled produktů

Vytvořeno pro aktivní muže, naše řada Vitality byla specificky navržena pro poskytování nezbytných prostředků, které jsou potřeba pro udržení těla ve formě každý den, ať Vás život zanese kamkoliv.

Tato kolekce nabízí každý z našich pokročilých denních suplementů v jednom kompletním balíku, což Vám umožňuje zabudovat do Vaší diety řadu důležitých živin pro získání maxima z Vašeho těla od rána do večera.

Vitality kolekce obsahuje:

Active (60 tablet) obsáhlá směs, která spojuje esenciální minerály, ginkgo bilobu, kofein a vitamin B (Kyselina pantothenová), které se podílí normálním fungování psychiky a snižují únavu a vyčerpání.

Cardio (120 tablet) pokročilá směs obsahuje vysoké množství Omega 3 k podpoře normálního fungování srdce a krevního tlaku a také Monacolin K, který pomáhá udržovat normální hladinu krevního cholesterolu.*

Muscle (500 g) efektivní směs nezbytných bílkovin (22 g v porci), kreatinu monohydrát a glukosamin sulfátu ve snadno konzumovatelném koktejlu.

Bone (60 tablet) pohodlný suplement ke konzumaci dvakrát denně, který byl specificky vytvořen ze směsi vitamínů a minerálů, vybraných pro jejich schopnost udržovat normální kosti.*

Complete (500 g) "vše v jednom" směs 14 esenciálních vitamínů a minerálů, která poskytuje řadu zdraví prospěšných benefitů, včetně železa, které se podílí na normální psychické a kognitivní funkci, snižování únavy a vyčerpání a podporuje normální fungování imunitního systému.*

Ať už je Vaše denní zaměření jakékoliv, zvolte Vitality a ujistěte se, že jste vždy připraveni podat výkon bez ohledu na Váš věk.

Pro dávkování a nutriční informace navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků.

 

*DHA a EPA se podílí na udržování normálního krevního tlaku. Pozitivního efektu je dosaženo při denní konzumaci 3 g EPA a DHA. Nepřekračujte celkové doporučené denní množství 5 g EPA a DHA.

*Monacolin K z červené fermentované rýže se podílí na udržování normální hladiny krevního cholesterolu. Pozitivního efektu je dosaženo při denní konzumaci 10 mg monacolinu K z červené fermentované rýže.

*Vitamin A se podílí na normálním fungování imunitního systému

*Vitamin C se podílí na normálním fungování imunitního systému

*Vitamin B6 se podílí na normálním fungování imunitního systému

*Železo se podílí na normálním fungování imunitního systému

*Zinek se podílí na normálním fungování imunitního systému

*Jód se podílí na normální kognitivní funkci

*Zinek se podílí na normální kognitivní funkci

*Železo se podílí na normální kognitivní funkci

*Vitamin C se podílí na normální psychické funkci

*Thiamin se podílí na normální psychické funkci

*Niacin se podílí na normální psychické funkci

*Vitamin B12 se podílí na normální psychické funkci

*Hořčík se podílí na normální psychické funkci

*Vápník je potřebný pro udržování normálních kostí. Hořčík, mangan, fosfor, vitamin D a vitamin K se podílí na udržování normálních kostí. Vitamin C se podílí na tvorbě kolagenu pro normální fungování kostí.

*Bílkoviny se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty

*Je vědecky prokázáno, že kreatin zvyšuje fyzický výkon při výbušných, intenzivních a krátkodobých trénincích (při užívání denní dávky 3 g kreatinu)

Klíčové výhody

  • Pokročilé denní suplementy pro muže
  • Poskytuje řadu nezbytných živin
  • Podporuje aktivní životní styl, kardio cvičení, svaly, kosti a celkovou pohodu

Navrhované využití

Pro více informací navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků

Složení

Pro více informací navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků

Nutriční informace

Pro více informací navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Vitality kolekce

Vybrat obrázek

Vitality kolekce
Back to top