Transformační balíček pro muže

Příchuť
Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
3243.00 Kč

Přehled produktů

Přeměňte tento rok svoje tělo s naším exkluzivním Transformačním balíčkem pro muže. Tento balíček obsahuje 6 vybraných důležitých produktů pro tvorbu svalové hmoty a spalování tuků.

MYPRE™, Modrá Malina, 500 g

Začněme s MYPRE™, výbušnou předtréninkovou směsí obsahující množství klíčových ingrediencí, které ve společné kombinaci pomohou zlepšit Váš výkon. MYPRE™ obsahuje předtréninkovou směs základních ládek včetně BCAA 2:1:1 a kombinace kreatinů, což jej činí perfektním pro každé cvičení..

Impact Whey Protein - 1 kg

Další součástí toho balíčku je prestižní Impact Whey Protein, nejprodávanější proteinový přípravek ve Velké Británii. Tento lahodný nápoj kromě toho, že obsahuje 20 g bílkovin v každé porci, poskytuje i komplexní směs aminokyselin, včetně více než 2 gramů luteinu v každé porci. Impact Whey Protein je lehko vstřebatelný zdroj bílkovin, a proto je ideálním přípravkem po každém cvičení.

Thermopure - 90 kapslí

V balíčku nesmí chybět ani Thermopure, který poskytuje úžasnou kombinaci kofeinu a vitamínů B6 a B12 pro zlepšení koncentrace a snížená pocitu únavy a vyčerpání. To ale není vše, neboť Thermopure obsahuje zástupce dalších důležitých ingrediencí, mezi které patří L-Tyrozin, L-Teanin a Bioperin.

Kreatin Monohydrát - 250 tablet

Pro zvýšení výkonu a síly jsme do balíčku přidali i kreatin. Dokonale bezpečný doplněk s vědecky dokázaným účinkem pro zvýšení fyzické výkonnosti při krátkých a velmi intenzivních cvičeních, což ho dělá vhodným nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené sportovce provozující vzpírání, rugby nebo pro sprintery.

BCAA plus - 90 tablet

Pro doplnění předcházejícího produktu jsme zařadili i BCAA, s kombinací leucinu, izoleucinu a valinu v poměru 2:1:1. Jedná se o esenciální mastné kyseliny, které tělo neumí vytvářet, a proto je nutné je přijímat pomocí stravy.

Alpha Men - 120 tablet

Abychom zajistili, že Váš trénink nikdy neskončí, přidali jsme do balíčku i směs vitamínů Alpha Men, vyvinutou speciálně pro muže, obsahující komplexní směs vitamínů a minerálů. Alpha Men posiluje imunitní systém a přispívá k jeho správné funkci.

* Obrázek je pouze ilustrační, neobsahuje šejkr.

Klíčové výhody

  • Zlepšuje výkon
  • Výběr provedený špičkovými odborníky na výživu
  • Balíček 6 produktů za výhodnou cenu

Navrhované využití

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Složení

Složení najdete na produktových stránkách jednotlivých výrobků

Nutriční informace

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Transformační balíček pro muže

Vybrat obrázek

Transformační balíček pro muže
Back to top