• Vegetariánské

    Vegetariánské

Směs na Proteinové Palačinky 200 g

Směs na výrobu proteinových palačinek

Příchuť
Balení
Množství

POUZE TENTO VÍKEND! TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% | Kód: MYSTERYCZ

Vaše oblíbená tajemná sleva je zpět! Budete mít štěstí a získáte maximální slevu 30%? Vyzkoušejte to! Zadejte tajemný kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte! Za zkoušku nic nedáte!

*Akce platí do půlnoci 19. listopadu 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Tajemná sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty a produkty ve výprodeji.

KUP TEĎ
179.00 Kč

Přehled produktů

MyProtein Mix na Palačinky je směs s vysokým obsahem bílkovin, snadná na přípravu, s nízkým GI, která poslouží jako skvěle chutnající občerstvení. Obsahuje tři typy bílkovin (syrovátkové, mléčné a vaječné), které mohou pomoci s růstem a udržováním svalové hmoty. Tyto proteinové palačinky jsou ideální na snídani nebo jako výživné občerstvení mezi jídly. Poskytují více než 30 g bílkovin na 50 g porci.

 

Klíčové výhody

  • Svačina s vysokým obsahem bílkovin
  • Ideální volba na snídani nebo jako výživné občerstvení
  • Snadná příprava

Navrhované využití

K přípravě domácích proteinových palačinek jednoduše přidejte 2 velké odměrky (50 g) do 100-150 ml mléka nebo vody a důkladně promíchejte. Rozehřejte pánvičku a nalijte malé množství oleje nebo másla, snižte teplotu plamene na střední úroveň, přídejte palačinkovou směs a smažte. Kompletní návod a nápady na recepty naleznete na webových stránkách Myprotein.

Tento produkt je doplněk stravy a aktivního životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Vhodné pro vegetariány. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně

Čokoládová příchuť: Bílkovinná směs (31 %) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Mléčný Proteinový Koncentrát, Vaječný bílek v prášku)), Mletý Oves (13 %), Kakaový Prášek, Střední Nasycené Triacylglyceroly (MCTs) (68-75 %), Kaseinát Sodný (Mléko), Glukózový Sirup, Emulgátor (E472c), Kypřící Látka (Hydrogenuhličitan Sodný), Sladidlo (Sukralóza), Emulgátor (Sojový Lecitin).

Zlatý Sirup Příchuť: Bílkovinná směs (31 %) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Mléčný Proteinový Koncentrát, Vaječný bílek v prášku)), Mletý Oves (13 %), Aroma, Střední Nasycené Triacylglyceroly (MCTs) (68-75 %), Kaseinát Sodný (Mléko), Glukózový Sirup, Emulgátor (E472c), Kypřící Látka (Hydrogenuhličitan Sodný), Sladidlo (Sukralóza), Emulgátor (Sojový Lecitin).

PříchuťJavorový Sirup: Bílkovinná směs (31 %) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Mléčný Proteinový Koncentrát, Vaječný bílek v prášku)),Mletý Oves (13 %), Aroma, Střední Nasycené Triacylglyceroly (MCTs) (68-75 %), Kaseinát Sodný (Mléko), Glukózový Sirup, Emulgátor (E472c), Kypřící Látka (Hydrogenuhličitan Sodný), Sladidlo (Sukralóza), Emulgátor (Sojový Lecitin).

Neochucené: Bílkovinná směs (35 %) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Mléčný Proteinový Koncentrát, Vaječný bílek v prášku), Základ Oves (12 %), Triglyceridy (MCTs) (68-75 %), Kaseinát Sodný (Mléko), Glukózový Sirup, Pevné Látky, Emulgátor (E472c), Kypřící Látka (Hydrogenuhličitan Sodný), Sladidlo (Sukralóza), Emulgátor (Sojové Lecitin).

Nutriční informace

Na 50 g:
Energie: 191kcal
Energie: 806KJ
Bílkoviny: 34,3 g
Sacharidy: 5,9 g
z toho cukry: 2,1 g
Tuky: 3,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 1,1 g
Vláknina: 0,7 g
Sůl: 0,3 g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Směs na Proteinové Palačinky 200 g

Vybrat obrázek

Směs na Proteinové Palačinky 200 g
Back to top