• Vegetariánské

    Vegetariánské

Směs na Proteinové Palačinky 200 g

Směs na výrobu proteinových palačinek

Příchuť
Balení
Množství
Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
179.00 Kč

Přehled produktů

MyProtein Mix na Palačinky je směs s vysokým obsahem bílkovin, snadná na přípravu, s nízkým GI, která poslouží jako skvěle chutnající občerstvení. Obsahuje tři typy bílkovin (syrovátkové, mléčné a vaječné), které mohou pomoci s růstem a udržováním svalové hmoty. Tyto proteinové palačinky jsou ideální na snídani nebo jako výživné občerstvení mezi jídly. Poskytují více než 30 g bílkovin na 50 g porci.

 

Klíčové výhody

  • Svačina s vysokým obsahem bílkovin
  • Ideální volba na snídani nebo jako výživné občerstvení
  • Snadná příprava

Navrhované využití

K přípravě domácích proteinových palačinek jednoduše přidejte 2 velké odměrky (50 g) do 100-150 ml mléka nebo vody a důkladně promíchejte. Rozehřejte pánvičku a nalijte malé množství oleje nebo másla, snižte teplotu plamene na střední úroveň, přídejte palačinkovou směs a smažte. Kompletní návod a nápady na recepty naleznete na webových stránkách Myprotein.

Tento produkt je doplněk stravy a aktivního životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Vhodné pro vegetariány. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně

Čokoládová příchuť: Bílkovinná směs (31 %) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Mléčný Proteinový Koncentrát, Vaječný bílek v prášku)), Mletý Oves (13 %), Kakaový Prášek, Střední Nasycené Triacylglyceroly (MCTs) (68-75 %), Kaseinát Sodný (Mléko), Glukózový Sirup, Emulgátor (E472c), Kypřící Látka (Hydrogenuhličitan Sodný), Sladidlo (Sukralóza), Emulgátor (Sojový Lecitin).

Zlatý Sirup Příchuť: Bílkovinná směs (31 %) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Mléčný Proteinový Koncentrát, Vaječný bílek v prášku)), Mletý Oves (13 %), Aroma, Střední Nasycené Triacylglyceroly (MCTs) (68-75 %), Kaseinát Sodný (Mléko), Glukózový Sirup, Emulgátor (E472c), Kypřící Látka (Hydrogenuhličitan Sodný), Sladidlo (Sukralóza), Emulgátor (Sojový Lecitin).

PříchuťJavorový Sirup: Bílkovinná směs (31 %) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Mléčný Proteinový Koncentrát, Vaječný bílek v prášku)),Mletý Oves (13 %), Aroma, Střední Nasycené Triacylglyceroly (MCTs) (68-75 %), Kaseinát Sodný (Mléko), Glukózový Sirup, Emulgátor (E472c), Kypřící Látka (Hydrogenuhličitan Sodný), Sladidlo (Sukralóza), Emulgátor (Sojový Lecitin).

Neochucené: Bílkovinná směs (35 %) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Mléčný Proteinový Koncentrát, Vaječný bílek v prášku), Základ Oves (12 %), Triglyceridy (MCTs) (68-75 %), Kaseinát Sodný (Mléko), Glukózový Sirup, Pevné Látky, Emulgátor (E472c), Kypřící Látka (Hydrogenuhličitan Sodný), Sladidlo (Sukralóza), Emulgátor (Sojové Lecitin).

Nutriční informace

Na 50 g:
Energie: 191kcal
Energie: 806KJ
Bílkoviny: 34,3 g
Sacharidy: 5,9 g
z toho cukry: 2,1 g
Tuky: 3,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 1,1 g
Vláknina: 0,7 g
Sůl: 0,3 g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Směs na Proteinové Palačinky 200 g

Vybrat obrázek

Směs na Proteinové Palačinky 200 g
Back to top