• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetariánské

    Vegetariánské

Pro Milk 50 RTD

Milkshake připravený ke konzumaci

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
36.00 Kč
Není skladem

Přehled produktů

Co to je Pro Milk 50 RTD?

Pro milk 50 RTD je luxusně chutnající nápoj připraven k okamžité konzumaci s ​​více než 50 g bílkovin v jedné porci. Každá příchuť je navržena tak, aby poskytovala jemnou konzistenci s přírodní chutí, což je skvělou alternativou k obvyklým proteinovým doplňkům. Pro Milk 50 RTD je v 500 ml lahvi, která je ideální pro okamžitý příjem bílkovin na cestách. Díky hornímu víčku je vhodný ke konzumaci kdykoliv během dne. Jednoduše víčko zašroubujte zpět, odložte do ledničky a další část konzumujte později. Tento skvělý mléčný proteinový nápoj je k dispozici v 4 fantastických příchutích: jahoda, banán, čokoláda a vanilka.

Výhody Pro Milk 50 RTD’s

Pro milk 50 RTD poskytuje 50 g bílkovin získaných z mléčného proteinového koncentrátu, který přispívá k růstu a udržování svalové hmoty. Každá 500 ml porce má komplexní profil aminokyselin s více než 6 g leucinu. Pro milk 50 RTD má také nízký obsah tuku, pouze 0,4 g tuku na 100 ml a je bez přidaného cukru.

Pro koho je Pro Milk 50 RTD vhodný?

Pro milk 50 RTD je ideální pro ty, kteří hledají jednoduchý a pohodlný způsob, jak zvýšit svůj denní příjem bílkovin. Pro milk 50 RTD je ideální ke konzumaci po celý den, pokud potřebujete vysoký příjem bílkovin, nebo nápoj ke konzumaci během cvičení. Tento lahodný nápoj je nejlepší konzumovat chlazený.

Výživové potřeby všech našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité. I když jsou všechny suroviny v tomto produktu vhodné pro veganskou stravu, berte prosím na vědomí, že ve stejném objektu se také zpracovávají mléčné prášky av malém rozsahu může dojít k vzájemné kontaminaci.

Klíčové výhody

  • 50 g bílkovin v 500 ml lahvi
  • Mléčná bílkovina
  • 4 skvělé příchutě na výběr

Navrhované využití

Jednoduše odšroubujte víčko, odstraňte krycí fólii a můžete konzumovat. Před otevřením dobře protřepejte.

Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměly být používán jako náhrada pestré stravy.

Složení

Čokoláda

Sušené odstředěné mléko, mléčné bílkoviny, se sníženým obsahem tuku, kakaový prášek 1,8 %, v látkách určených k aromatizaci (obsahuje výrobky z mléka), sladidlo (E955), zahušťovadlo (E407).

Jahoda

Sušené odstředěné mléko, mléčné bílkoviny, se sníženým obsahem tuku, máslo, mléko, prášek, látky určené k aromatizaci, zahušťovadlo (E407), sladidlo (E955), barvivo (E120).

Vanilka

Sušené odstředěné mléko, mléčné bílkoviny, se sníženým obsahem tuku, máslo, mléko, prášek, látky určené k aromatizaci, zahušťovadlo (E407), sladidlo (E955).

Banán

Sušené odstředěné mléko, mléčné bílkoviny, se sníženým obsahem tuku, máslo, mléko, prášek, látky určené k aromatizaci, zahušťovadlo (E407), sladidlo (E955).

Nutriční informace

NA 100ml:
Energie (kJ/kcal): 287/68
tuk: 0.4g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3g
sacharidy: 5.4g
z toho cukry: 4.9g
Bílkoviny: 10.1g
Sůl: 0.13g

NA 500ml:
Energie (kJ/kcal): 1435/340
tuk: 2.0g
z toho nasycené mastné kyseliny: 1.5g
sacharidy: 27.0g
z toho cukry: 24.5g
Bílkoviny: 50.5g
Sůl: 0.65g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Pro Milk 50 RTD

Vybrat obrázek

Pro Milk 50 RTD
Back to top