Impact Pump Blend

Předtréninkový doplněk bez stimulantů

Příchuť
Balení
Množství
SLEVA AŽ 40% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Ceny již uvedeny po slevě

SLEVA AŽ 40% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Ceny již uvedeny po slevě

Ušetřete až 40% na Vašich oblíbených tabletách a aminokyselinách! Vyberte si z produktů, které by neměli chybět žádnému sportovnímu nadšenci - Kreatin Monohydrát, Glutamin a BCAA a také z doplňků pro Vaše zdraví jako jsou Vitamin D3, Alpha Men, Omega 3 a mnoho dalších.

* Akce platí do půlnoci 24. září 2017 nebo do vyprodání promo zásob. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Jiné akce a slevové kódy se nevztahují na již zlevněné produkty.

KUP TEĎ
zněla: 459.00 Kč 321.00 Kč Ušetříte: 138.00 Kč

Přehled produktů

Směs Myprotein Impact Pump je jedinečný předtréninkový doplněk, který neobsahuje žádné stimulanty. Díky směsi 6 účinných látek podpoří váš výkon během intenzivních tréninků. Neobsahuje kofein, takže je skvělý pro večerní tréninky a nenaruší kvalitu vašeho spánku.

Obsahuje Arginin Alfa Ketoglutarát, L-Karnitin, Beta-Alanin, BCAA, Kreatin Monohydrát a Citrulín Malát a je dostupný ve 4 lahodných příchutích. Je vhodný pro kohokoliv, kdo chce zlepšit svůj výkon během tréninků a nechce nebo nemůže užívat stimulanty.

Pro zjištění tolerance na směs Impact Pump vyzkoušejte první dávku o velikosti 5 g. Dávku postupně zvyšujte než dosáhnete optimálního dávkování. Nepřesahujte konzumaci více než 30 g směsi Impact Pump denně.

Kreatin zvyšuje výkon během krátkých, výbušných intenzivních tréninků. Požadovaného efektu je dosaženo konzumací 3 g kreatinu denně.

Klíčové výhody

  • Zvyšuje fyzický výkon
  • Kombinace 6 účinných látek
  • 4 skvělé příchutě

Navrhované využití

Pro zjištění tolerance na směs Impact Pump vyzkoušejte první dávku o velikosti 5 g. Dávku postupně zvyšujte než dosáhnete optimálního dávkování. Nepřesahujte konzumaci více než 30 g Impact Pump denně.

Složení

Arginin Alfa Ketoglutarát (AAKG) (15 %), L-Carnitin (15 %), Beta Alanin (14 %), BCAA - Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem 2:1:1 (L-Leucin:L-Isoleucin:L-Valin) (10 %), Kreatin Monohydrát (10 %), Citrulín Malát (10 %), Dextróza, Fruktóza, Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barvivo (E133).

Nutriční informace

Velikost porce - 2 malé odměrky (5 g)

Počet porcí v balení - 50 (250 g)

Nutriční informace

  Na 5 g
Energetická hodnota 18 kJ/4 kcal
Sacharidy 1,1 g
z toho cukry 1,0 g
Arginin Alfa Ketoglutarát (AAKG) 750 mg
L-Carnitin 750 mg
Beta Alanin 700 mg
Celkově BCAA 500 mg
z toho L-Leucin 250 mg
z toho L-Isoleucin 125 mg
z toho L-Valin 125 mg
Kreatin Monohydrát 500 mg
Citrulín Malát 500 mg

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Impact Pump Blend

Vybrat obrázek

Impact Pump Blend
Back to top