• Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegan

  Vegan

Fermented iBCAA

SLEVY AŽ 50% NA VŠE + EXTRA SLEVA 8% | Kód: NAROZENINY

Myprotein Vám pomáhá dosahovat Vašich fitness cílů již 13 let! Pojďte s námi oslavovat... A jak jinak oslavit Myprotein narozeniny než skvělými slevami?!

Party začíná slevou až 50% na vše a pokud budete rychlí, můžete získat extra slevu navíc!

- extra sleva 15% pro prvních 100 zákazníků 

- extra sleva 12% pro dalších 250 zákazníků

- extra sleva 8% pro každého

* Akce platí do půlnoci 28. května 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

490.00 Kč
Není skladem

Přehled produktů

Fermentované iBCAA v práškové formě jsou naším nejnovějším přírůstkem do nabídky prášků. Instantní forma nabízí skvělou rozpustnost a tyto fermentované iBCAA obsahují Leucin, Izoleucin a Valin v poměru 2:1:1, Tyto aminokyseliny si tělo nedokáže syntetizovat a proto musí být přijímány v stravě. Nejbohatšími zdroji na aminokyseliny jsou ryby, drůbež a hovězí maso, naše fermentované iBCAA v prášku jsou skvělou alternativou.

Pro koho je tento produkt vhodný?

Naše fermentvané iBCAA pochází z rostlinných zdrojů a jsou proto vhodné pro vegetariány a vegany. Jsou perfektní pro každého, kdo chce zvýšit svůj denní příjem bílkovin a především pro ty, kdo často a intenzivně sportují.

Jak užívat?

Přidejte 5 g (2 malé odměrky) Fermentovaných iBCAA v prášku do 300-400 ml vody a důkladně promíchejte. Můžete přidat i do šťávy nebo do našich produktků MYPRE™ nebo Hurricane XS.

Klíčové výhody

 • Vhodné pro vegetariány a vegany
 • 2:1:1 poměr Leucinu, Izoleucinu a Valinu
 • Ideální pro všechny druhy sportů.

Navrhované využití

Pro optimální účinek fermentovaných iBCAA přidejte 2 malé odměrky (5 g) do 300-400 ml vody nebo šťávy a smíchejte v shakeru Myprotein před, během a/nebo po tréninku.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt je doplněk stravy a není určen jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Schladujte na chladném, suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení

Může obsahovat sóju, mléko a vejce.

Neochucené: Instantní fermentované aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-leucin (50 %), L-izoleucin (24,5 %), L-valin (24,5 %), emulgátor (slunečnicový lecitin)).

Příchuť Berry Blast: Instantní fermentované aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (90 %) (L-leucin (50 %), L-izoleucin (24,5 %), L-valin (24,5 %), emulgátor (slunečnicový lecitin)), aroma (aroma, barviva (červená řepa, antokyaniny), sladidlo (sukralóza)).

Příchuť Tropical: Instantní fermentované aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (74 %) (L-leucin (50 %), L-izoleucin (24,5 %), L-valin (24,5 %), emulgátor (slunečnicový lecitin)), aroma (aroma, barvivo (beta-karoten), sladidlo (sukralóza)).

Příchuť Broskev a Mango:Instantní fermentované aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (90 %) (L-leucin (50 %), L-izoleucin (24,5 %), L-valin (24,5 %), emulgátor (slunečnicový lecitin)), aroma (aroma, sladidla (sukralóza, acesulfam draselný), barviva (Sunset Žlutá*, Tartrazín*). *Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Nutriční informace

Velikost porce - 2 malé odměrky (5 g)

Počet porcí v balení - 50 (250 g), 100 (500 g), 200 (1 kg)

Nutriční Hodnoty- Neochuceno

  Na porci
L-leucin     2,5 g
L-izoleucin     1,23 g
L-valin     1,23 g

 

Nutriční Hodnoty - Příchuť Berry Blast

  Na porci
L-leucin     2,25 g
L-izoleucin     1,13 g
L-valin     1,13 g

 

Nutriční Hodnoty - Příchuť Tropical

  Na porci
L-leucin     1,85 g
L-izoleucin     0,93 g
L-valin     0,93 g

 

Nutriční Hodnoty - Příchuť Broskev a Mango

  Na porci
L-leucin     2,25 g
L-izoleucin     1,13 g
L-valin     1,13 g

 

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Fermented iBCAA

Vybrat obrázek

Fermented iBCAA