Balíček na budování svalů pro ženy

Příchuť
Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
3043.00 Kč

Přehled produktů

Začněte rok s naším exkluzivním Balíčkem pro budování svalů pro ženy. Pečlivě jsme vybrali 6 skvělých produktů, které Vám pomohou získat Vámi požadované množství svalové hmoty.

Impact Whey Protein - 1 kg

Hlavním produktem toho balíčku je nejlepší protein ve Velké Británii – Impact Whey Protein. Tento skvělý nápoj, kromě toho, že poskytuje 20g bílkovin na porci, poskytuje i komplexní směs aminokyselin s více než 2g leucinu v jedné porci. Impact Whey Protein je rychle vstřebatelný protein, a díky tomu je ideálním doplňkem po cvičení.

MYPRE™, Modrá Malina, 500 g

Dalším produktem v seznamu je MYPRE™. Jedná se o silnou potréninkovou formuli, která poskytuje množství klíčových ingrediencí, jež se vzájemně podporují a zlepšují Váš výkon. MYPRE™ obsahuje předtréninkovou směs zahrnující BCAA 2:1:1 a kombinaci kreatinu.

Kreatin Monohydrát - 250 tablet

Pro zvýšení výkonu a síly jsme do balíčku zahrnuli i kreatin. Jedná se o naprosto bezpečný doplněk, který zvyšuje fyzický výkon při krátkém a vysoce intenzivním cvičení, a je tak ideální nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené sportovce, ať už se jedná o vzpěrače, sprintery nebo hráče rugby.

BCAA plus - 90 tablet

Pro doplnění předchozích produktů jsme do balíčku přidali i BCAA. Kombinace leucinu, izoleucinu a valinu v poměru 2:1:1. Jedná se o esenciální aminokyseliny, což znamená, že si je tělo samotné nedokáže vytvořit a je nutné je přijímat ze stravy.

CLA - 60 kapslí

Do balíčku jsme navíc přidali i CLA kapsle, které poskytují 1000mg konjugované kyseliny linoleové v jedné kapsli. Naše CLA se získává ze světlicového oleje a obsahuje přírodně se vyskytující mastné kyseliny, které se nacházejí v potravinách jako jsou např. sýry, mléko, jehněčí či hovězí maso.

Active Women - 120 tablet

Pro celkovou podporu Vašeho tréninku jsme do balíčku přiřadili i multivitamin Active Women, který poskytuje komplexní směs vitamínů určenou speciálně pro aktivní ženy. Active Women vitamíny a minerály zároveň posilují Váš imunitní systém.

Klíčové výhody

  • Přispívá k růstu a udržení svalové hmoty
  • Skvělý poměr cena kvalita
  • Pečlivě vybrané produkty

Navrhované využití

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Složení

Pro více informací navštivte produktové stránky jednotlivých výrobků.

Nutriční informace

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(1 recenzi)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

extra balíček

Celkově:

5

Mixability:

3

Chuť:

4

Účinnost:

4

Jako muž jsem si vybral tento balíček, protože kromě multivitamínu balíček obsahuje všechny přípravky vhodné pro muže a navíc vychází cenově příznivě. Přípravky testuji již třetím týdnem. Jedná se o první zkušenost s přípravky na cvičení vůbec. Mypre Na tento jsem byl opravdu hodně zvědavý. Při prvním použití v posilovně jsem myslel že půjdu zvracet, bylo mi zle od žaludku a motala se mi hlava. Musím podotknout, že mám citlivější žaludek, nejspíše mi neudělal dobře velký přisun kofeinu, nebo pěna. Přípravě opravdu docela dost pění, vyřešil jsem to však tím, že si nápoj před použitím dopředu připravím a počkám až pěna spadne. Při používání cítím opravdu větší chuť k cvičení( více energie), lepší náladu a také znatelné pumpování svalů. Výjimkou však bývají dny, kdy mi nápoj prostě nesedne a není mi od žaludku uplně nejlépe, může se i jednat o špatně zvolené jídlo. Příchuť modrá malina hodnotím průměrně. Nejdřív jsem si myslel, že příchuť prostě nepříjmu, začínám si však docela zvykat a není to už tak hrozné. Protein Další produkt je whey protein. Příchuť čokoláda hodnotím velmi dobře, při smíchání s vodou lehce chemická chuť, s mlékem však naprostá lahoda. Protein také lehce pění, stačí nechat 5-10 minut a pěna zmizí. BCAA Tablety beru po tréninku a zapíjím je proteinem, s polykáním nemám problém. Pozoruji lepší regeneraci svalů a tudíš i připravenost na další den. CLA Tyto tablety beru ráno se snídaní. Jsou docela veliké a dopoledne je lehce pociťuji v puse. Pozoruji však pomalý úbytek tukové hmoty. Přípravek hodnotím kladně.

Wed Feb 22 16:42:03 GMT 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

Balíček na budování svalů pro ženy

Vybrat obrázek

Balíček na budování svalů pro ženy
Back to top