Sportovní Performance Bundle - Bílá Čokoláda

SLEVY AŽ 50% NA VŠE + EXTRA SLEVA 8% | Kód: NAROZENINY

Myprotein Vám pomáhá dosahovat Vašich fitness cílů již 13 let! Pojďte s námi oslavovat... A jak jinak oslavit Myprotein narozeniny než skvělými slevami?!

Party začíná slevou až 50% na vše a pokud budete rychlí, můžete získat extra slevu navíc!

- extra sleva 15% pro prvních 100 zákazníků 

- extra sleva 12% pro dalších 250 zákazníků

- extra sleva 8% pro každého

* Akce platí do půlnoci 28. května 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 2336.00 Kč 1869.00 Kč Ušetříte: 467.00 Kč

Přehled produktů

Sportovní Performance Bundle

Myprotein Sportovní Performance Bundle nabízí velký výběr výrobků, které vás pomohou udržet na vrcholu. Balíček je vhodný pro sportovce všech sportů a zahrnuje produkty pro zvýšení výkonu, zotavení a zdraví.

Svazek obsahuje Puls:Gely na zvýšení zaměření a energetické hladiny po tréninku nebo před tréninkem, Tri-Carb poskytnout cenné sacharidy , Superfood XS zlepšit celkové zdraví a box Proteinových sušenek skvěle chutnají, s vysokým obsahem bílkovin jako možnost občerstvení, když jste na cestách.

12 x Proteinových sušenek - Bílá Čokoláda:

Fantastická kombinace proteinových sušenek a koktejlů, obsahující více než 37 g bílkovin na 75 g sušenek. Ideální pro ty, kteří potřebují jejich výživu na cestách nebo jen jako chutné občerstvení během vašeho tréninku.

12 x Puls:Gely (Berry Blast):

Unikátní pre-workout gel, který vám pomůže se soustředit na každý trénink. Navržen tak, aby být přijata 15 minut před tréninkem pro dosažení optimálních výsledků

Superpotravina XS (150g):

Pohodlný a účinný doplněk pomůže zvýšit svůj denní příjem ovoce a zeleniny a zlepšit vaše celkové zdraví a dietu.

Tri-Carb (800g):

Vysoce kvalitní sacharidový energetický nápoj navržený tak, aby fungovalo jako palivo při vašem cvičení od začátku do konce.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Sportovní Performance Bundle - Bílá Čokoláda

Vybrat obrázek

Sportovní Performance Bundle - Bílá Čokoláda