IMPACT WEEK AKCE 45% TÉMĚŘ NA VŠE* | KÓD: IWCZ
EXTRA 5% SLEVA PŘI NÁKUPU NAD 1900 KČ
0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

Co je Command?


Vítejte v sortimentu Command. Je to naše přelomová kolekce výživy pro gamery, vytvořena za přispění Myprotein inovací. Vyvinuli jsme tyto suplementy pro specifickou podporu a naplnění potřeb esportovců a gamerů, a naší misí je být průkopníkem v nabídce suplementů pro profesionální hráče počítačových her, které budou skvěle chutnat a podpoří váš špičkový výkon.


Proč hráči musí myslet na svou výživu? V profesionálním esportu může každá sekunda být rozdílová mezi vítězstvím a porážkou. Pokud opravdu chcete být nejlepší, tyto sekundy musí hrát ve váš prospěch, a proto musíte podpořit vaši celkovou pohodu a kognitivní funkce.


Proto se objevila řada Command. Je vyvinuta nutričními experty značky Myprotein, kteří zužitkovali své více než desetileté zkušenosti. Mezi klíčové látky, které podporují výkon při hraní, patří nootropika, vitamíny a minerály. Suplementy z kolekce Command byly specificky vyvinuty pro hráče, podporují mentální funkce, zlepšují pozornost, soustředění, reakční čas a podporují vidění. A co víc, Command práškové suplementy i energetické nápoje jsou kompletně bez cukru, takže se nemusíte obávat chvilkových výkyvů energie, které cukr způsobuje.

Nakupovat

Jak fungují Command dózy?


Ať jste student, pracujete v kanceláři nebo jste streamer na plný úvazek, my víme, že je důležité zůstat ve střehu a mít energii pro podání maximálního výkonu. Ať si vyberete kteroukoliv příchuť, naše nootropické práškové suplementy jsou plné látek, které vám pomohou tento maximální výkon podat, ať hrajete cokoliv. Všechny ingredience byly specificky vybrány kvůli jejich benefitům pro gamery - tady je přehled, co dělá tento koktejl tak speciální:


 • Méně než 25 kalorií na porci, žádný cukr ani tuk.
 • Obsahují 250 mg důkladně prověřeného přírodního nootropika - Cognizinu.
 • 150 mg kofeinu zlepší pozornost a koncentraci - perfektní pro klíčové momenty.
 • Kromě toho je zde zinek, který podporuje kognitivní funkce - pomůže vám rozhodnout ve zlomku vteřiny.
 • Vitamin C snižuje únavu a vyčerpání - budete ve střehu i během dlouhých herních maratonů.
 • Kromě toho je zde také vitamin A a lutein, které prokazatelně zlepšují normální vidění - ideální při dlouhých hodinách zírání do obrazovky.


Stále chcete vědět víc? Zamiřte na produktovou stránku některé z našich Command dóz a přečtěte si více o tom, jak může řada Command podpořit váš herní výkon.

Nakupovat

Jak fungují Command plechovky?


Chcete si dopřát energii rovnou z plechovky? Máme pro vás širokou nabídku lahodných příchutí - Modrá malina, Hrozny, Kyselé jablko, Citrusy a Jahodový pendrek. Tady je, jak fungují:


 • Obsahují přírodní nootropikum - prášek z Korálovce ježatého.
 • 80 mg kofeinu prokazatelně zlepšuje pozornost a koncentraci.
 • Kromě toho obsahují také zinek, který zlepšuje kognitivní funkce.
 • Obsahují vitamín A a lutein, které zlepšují zrak.

 • Vitamíny A, B6 a D3 vás povzbudí jako celek.


To vše bez cukru a s méně než 10 kaloriemi na plechovku. Nejde nemilovat.

Nakupovat

Naše Kvalita


Na kvalitu produktů z řady Command jsme náležitě pyšní. Všechny naše směsi byly vyvinuty nutričními specialisty, naše světová výrobní zařízení umožňují vyvíjet, vytvářet a testovat - díky použití infračerveného skenování a rentgenových zařízení můžeme zajistit, že všechny naše produkty odpovídají nejvyšším standardům kvality.


Command má v podobě Myprotein inovací podporu desetiletí expertízy z oboru sportovní výživy. Vzhledem k tomu, že je Myprotein největší online firmou se sportovní výživou, můžete si být jisti, že jste s Command v dobrých rukou.


Chceme mít jistotu, že naši zákazníci milují naše produkty tak, jako je milujeme my. Budeme rádi, pokud nám dáte zpětnou vazbu. Napište komentář nebo recenzi s vašimi připomínkami nebo nás kontaktujte prostřednictvím zákaznického servisu.

Nakupovat