Myprotein Shaker Láhev

Hladké bezhrudkovité koktejly s minimálním úsilím

SLEVY AŽ 50% NA VŠE + EXTRA SLEVA 8% | Kód: NAROZENINY

Myprotein Vám pomáhá dosahovat Vašich fitness cílů již 13 let! Pojďte s námi oslavovat... A jak jinak oslavit Myprotein narozeniny než skvělými slevami?!

Party začíná slevou až 50% na vše a pokud budete rychlí, můžete získat extra slevu navíc!

- extra sleva 15% pro prvních 100 zákazníků 

- extra sleva 12% pro dalších 250 zákazníků

- extra sleva 8% pro každého

* Akce platí do půlnoci 28. května 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 79.00 Kč 71.00 Kč Ušetříte: 8.00 Kč

Přehled produktů

Co je Myprotein Shaker Bottle?

> Myprotein Shaker Bottle je v současnosti nejmodernější sportovní láhev na trhu, která Vám pomůže vytvořit hladký koktejl bez hrudek s minimálním úsilím.

Jaké jsou výhody Myprotein Shaker Láhve?

Unikátní drátová kulička pro míchání se chová stejně jako šlehač nebo mixér, rozmíchá prášek rovnoměrně ve zvolené tekutině. Jednoduše protřepejte a kulička se postará o zbytek!

Bezpečné šroubovací víko zaručí, že nedojde k únikům tekutiny, zatímco široká hubice 'flip cap' usnadňuje použití ve srovnání s těžkopádnými šejkry.

Myprotein Shaker Láhev lze mít v myčce, Shaker Láhev má také jednoduchý tvar pro uchopení a velkou kapacitu od 600 ml, a díky tomu je to nejlépe ergonomicky tvarovaná láhev na pití na trhu; funkční a elegantní!

Pro koho je Myprotein Shaker Láhev vhodná?

Myprotein Shaker Láhev je ideální pro každého, kdo chce konzumovat práškové doplňky stravy kdykoliv během dne, tento výrobek se běžně používá k vytvoření hladce smíchaných před- a po-tréninkových koktejlů a nápojů.

Upozorňujeme, že označení na tomto produktu je k dispozici v angličtině jako minimum. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština mohou být také přítomny na základě jednotlivých produktů.

Klíčové výhody

  • Ideální náhrada za mixér
  • Perfektní utěsnění
  • Navržené pro snadné čištění

Navrhované využití

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte tento produkt s horkými nebo teplými tekutinami. Nalitím teplých nebo horkých tekutin do pevně utěsnitelné nádoby se vytváří přetlak, který může způsobit, že se víčko nebo utěsnění nečekaně otevře a horká tekutina vystříkne ven. Během umývání výrobku doporučujeme, abyste každou část umývali zvlášť a posléze šejkr neuzavírali..

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(5 recenzí)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

Shaker

Celkově:

5

Super zavírání, neteče :) víc nepotřebuju

Wed Apr 05 18:57:03 BST 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

Výborný

Celkově:

5

Skvělý šejkr s hezkým designem.

Sat Feb 25 12:41:23 GMT 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

Shaker

Celkově:

5

S shakerem jsem velmi spokojená. Perfektně rozmíchá protein ve vodě i v mléce. Uzávěr jde pevně utáhnout, takže nic neprotéká. Doporučuji

Mon Feb 20 07:40:50 GMT 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

Shaker

Celkově:

5

Dobře šejkruje s kuličkou super. Doporučuji. Hodí se: Impact Whey Protein

Sun Feb 12 19:02:09 GMT 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

Šejkr

Celkově:

5

Shaker je suprovej, opravdu neprotíká, kulička/míček je kovový, na straně je i malá odměrka.

Sun Sep 18 15:58:01 BST 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Myprotein Shaker Láhev

Vybrat obrázek

Myprotein Shaker Láhev