Globe Gripz™

Venus

SLEVY AŽ 50% NA VŠE + EXTRA SLEVA 8% | Kód: NAROZENINY

Myprotein Vám pomáhá dosahovat Vašich fitness cílů již 13 let! Pojďte s námi oslavovat... A jak jinak oslavit Myprotein narozeniny než skvělými slevami?!

Party začíná slevou až 50% na vše a pokud budete rychlí, můžete získat extra slevu navíc!

- extra sleva 15% pro prvních 100 zákazníků 

- extra sleva 12% pro dalších 250 zákazníků

- extra sleva 8% pro každého

* Akce platí do půlnoci 28. května 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 919.00 Kč 781.00 Kč Ušetříte: 138.00 Kč
Není skladem

Přehled produktů

Venus Globe Gripz™ má menší průměr než Earth Globe Gripz™ a tento průměr je 63 mm, díky kterémi jsou ideální zejména pro ženy nebo pro cvičence s menšima dlaněmi. Venus Globe Gripz™ jsou ergonomicky navrženy pro lepší rozložení zátěže na dlani pro lepší komfort.

Globe Gripz™ jsou vyrobeny z kvalitního elastomeru, který je odolný proti poškození nebo roztržení, snadno se čístí a je vhodný pro standardní osy (1”) a olympijské osy (2”), kladky a jednoručky.

Jejich aplikace trvá v řádech sekund a mohou být použity na libovolný typ osy o průměru 25 až 32 mm. Jsou vhodné libovolné typy tréninku pro zpevnění úchopu, který je potřebný u sportů jako je bowling nebo například MMA.

Klíčové výhody

  • 63mm průměr pro menší dlaně
  • Vyrobeno z kvalitního elastomeru
  • Vhodné pro všechny osy, jednoručky a kladky

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Globe Gripz™

Vybrat obrázek

Globe Gripz™