BLESKOVÁ SLEVA 40% | KÓD: RYCHLE
DÁRKY ZDARMA OD 1300KČ A 1800KČ

Nejlepší Whey protein suplementy

Naše vysoce kvalitní proteinové koktejly perfektně padnou do každé diety – můžete tak snadno najít ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Jako jednička na evropském online trhu se sportovní výživou nabízíme nepřekonatelnou nabídku proteinových suplementů a expertní znalost, abychom vás mohli vést při každém vašem kroku.

Nejprodávanější protein

Impact Whey Protein

Ať je váš sportovní cíl jakýkoliv, správné množství bílkovin je důležité, protože pomáhají růstu a údržbě svalů. Protein obsahuje 21 g vysoce kvalitních bílkovin v každé odměrce s přirozeně se vyskytujícími BCAA – Impact Whey Protein je jedničkou na britském trhu s proteinovými prášky.


Náš bestseller je hodnocen známkou A od nezávislé laboratoře Labdoor, takže kvalita, kterou vyžadujete je garantována.


Kup teď

Nejlepší protein pro nabírání svalů

Impact Whey Isolate

Impact Whey Isolate je jedním z nejlépe prodávaných izolátů na trhu. Je vysoce rafinovaný a zaručuje tak 90% obsah bílkovin a zároveň super nízký podíl tuku a méně než 1 g sacharidů v každé odměrce. Je oficiálně testován jako jeden z nejlepších proteinových prášků na trhu nezávislým testerem – Labdoor a jde tak o ultimátní volbu, pokud používáte kalorie.


Ať je váš tréninkový cíl jakýkoliv, Impact Whey Isolate vám může pomoct naplnit vaše ambice díky podpoře růstu a regenerace vašich svalů.


Kup teď

Nejchutnější protein

THE Whey™

THE Whey™ je naše nejprémiovější syrovátková směs, používá směs tří různých typů syrovátky pro optimální výsledky, navíc také obsahuje přidané BCAA – leucin, izoleucin a valin – tyto aminokyseliny se přirozeně vyskytují v bílkovinách a pomáhají budovat a opravovat nové svaly. Díky 25 g bílkovin na porci je to ta správná volba na vaší sportovní cestě.


Přichází v řadě super lahodných příchutí – například Jahodová bublanina a je obecně označován za jeden z nejlépe chutnajících a nejjemnějších koktejlů na trhu.


Kup teď

Nejlepší protein pro nabírání hmoty

Extreme Gainer Blend

Pokud chcete nabrat svaly a objem, musíte být v kalorickém přebytku – konzumovat více, než dokážete spálit – jinak to bude boj s větrnými mlýny.


Naše ultimátní směs obsahuje 35 g bílkovin a masivních 62 g sacharidů, díky kterým vám každá porce nabídne 502 kalorií a představuje tak brutálního společníka pro nabírání.


Kup teď

Nejlepší dietní protein

Impact Diet Whey

Tento suplement nabízí 35 g bílkovin v každé porci a pomáhá budovat důležité svaly, protože bílkoviny se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty.


Díky 50 mg cholinu je Impact Diet Whey ideální proteinový koktejl pro podporu při dosahování cílů o shazování hmotnosti, protože cholin se prokazatelně podílí na normálním metabolismu lipidů. Navíc přichází v řadě lahodných příchutí včetně Mátové čokolády.


Kup teď

Nejlepší prémiový protein

The Whey+

Naše nejpokročilejší směs nabízí 26 g prémiových bílkovin, přelomovou technologii GroPlex™, která podpoří růst svalů a je doplněn o systém postupného uvolňování díky perličkám PhaseTech™ obsahujícím BCAA – leucin, izoleucin a valin – tyto se přirozeně vyskytují v bílkovinách, které pomáhají při růstu a údržbě svalů.


To znamená, že vaše svaly mají neustálý přísun látek dlouho potom, co opustíte posilovnu a pomáhají tak být připraven na další náročný trénink. Ať jsou vaše sportovní cíle jakékoliv, THE Whey+ vám pomůže naplnit vaše ambice a zůstat na vrcholu.


Kup teď