BLESKOVÁ SLEVA 40% | KÓD: RYCHLE
EXTRA 5% PŘI NÁKUPU VEGANSKÝCH PRODUKTŮ

Nejlepší veganské suplementy

Od veganských proteinů po lahodné rostlinné svačinky, které zaženou vaše chutě na sladké bez narušení vaší diety – máme vše, po čem toužíte. Podívejte se naše bestsellery mezi veganskými suplementy, které jsou všechny kompletně bez živočišné složky.

Nejlepší veganská proteinová směs

Veganská proteinová směs


Kombinuje přírodní hrachový protein, protein z hnědé rýže a konopný protein, naše Veganská proteinová směs je vytvořena specificky pro vegany – kompletně bez sóji a mléčné složky. Vynikající směs tří druhů proteinů je skoro celá složena pouze z rostlinných zdrojů a obsahuje esenciální aminokyseliny a působivých 24 g bílkovin na porci.


Tento suplement by neměl chybět žádnému veganovi, zajistí, že máte dostatek bílkovin, které potřebujete každý den.


Kup teď

Nejlepší rostlinný protein

Sójový proteinový izolát


Potréninkové nakopnutí rostlinného původu, to je náš Sójový proteinový izolát, který je perfektní volbou pro vegany a vegetariány, ale také pro ty, kteří mají speciální stravovací požadavky – například intoleranci na laktózu.


Pro výrobu byly použity odtučněné sójové boby, díky kterým koktejl nabízí působivých 27 g bílkovin na porci, což je super důležité pro všechny vaše cíle, protože pomáhají při růstu a údržbě svalové hmoty.


Kup teď

Nejlepší veganské BCAA

Veganské BCAA v prášku


Dostatek BCAA, které vaše tělo potřebuje je super důležitý, pokud dodržujete jakoukoliv dietu, včetně životního stylu založeného na rostlinné stravě. BCAA se vyskytují v jídlech jako je maso a vejce a tyto jsou tabu pro lidi, kteří se vyhýbají živočišným produktům.


Naše Veganské BCAA jsou perfektní pro doplnění aminokyselin pro vegany. BCAA se přirozeně vyskytují v bílkovinách, které pomáhají při růstu a opravě nových svalů – důležité při všech vašich sportovních ambicích.


Kup teď

Nejlepší hrachový proteinový prášek

Hrachový proteinový izolát


Hrachový protein je super populární alternativa k Whey proteinům a je ideální pro všechny, kdo dodržují rostlinnou dietu. Nabízí 23 g bílkovin na porci, žádný cukr a je tak skvělý pro každý váš trénink.


Kromě toho obsahuje pouze 107 kalorií, takže je skvělý pro všechny vaše fitness cíle – dostaňte vaše bílkoviny bez nechtěných přívěsků.


Kup teď

Nejlepší veganská svačina

Veganská proteinová tyčinka


Rostlinná dobrota, která zažene vaši chuť na sladké po tréninku – naše Veganská proteinová tyčinka obsahuje 13 g bílkovin, které pomáhají při růstu a budování důležitých svalů – také obsahuje 12 g sacharidů, které se podílí na normálním fungování svalů po cvičení.


Každá tyčinka také obsahuje 4 g vlákniny v každé tyčince, která je důležitá pro vyváženou dietu. Je to ideální rostlinná svačinka na cesty, která nenaruší váš trénink a je ideální pro všechny vaše cíle.


Kup teď