BLESKOVÁ SLEVA 40% | KÓD: RYCHLE
DÁRKY ZDARMA OD 1300KČ A 1800KČ

Nejlepší superpotraviny

Dostaňte maximum z každého vašeho tréninku tak, že dodáte tělu živiny, které potřebuje.

Nejlepší směs superpotravin

Směs zelených superpotravin

Naše směs zelených superpotravin je opravdu praktický způsob, jak dostat důležité superpotraviny do vaší diety bez pracné přípravy. Přidané vitamíny a minerály vám pomohou dosáhnout denní dávky, přidali jsme také 27 extraktů včetně brokolice, aceroly, špenátu, mladé pšenice nebo kapusty – živiny, které vám pomohou při dosahování vašich fitness cílů.

Výhodou je, že můžete přidat tuto směs do vašich běžných koktejlů a získat tak dávku superpotravin, když je potřebujete.

Kup teď

Nejlepší veganská směs superpotravin

Veganská směs superpotravin

Není důvod, proč byste měli vynechat důležité bílkoviny, jen proto, že dodržujete životní styl založený na rostlinných potravinách. Tato směs obsahuje 16 g vysoce kvalitních bílkovin z hrachového izolátu, 20 extraktů superpotravin a speciálně vybrané vitamíny a minerály – směs je skvělým způsobem, jak doplnit zelené živiny na cestě za vašimi cíli.

Co najdete uvnitř? Spirulinu, chlorelu, mladou pšenici, špenát, semena hroznového vína a řadu dalších – přírodní podpora, která podpoří váš trénink i životní styl.

Kup teď

Nejlepší super svačina

Sušené borůvky


Pokud chcete váš přirozený příjem ovoce, naše sušené borůvky jsou perfektní volbou. Můžete si je dát samotné, přidat do koktejlů, smoothies nebo jiných receptů a doplnit tak svou stravu o porci ovoce, které potřebujete.

Kup teď

Nejlepší suplement s kurkumou

Kapsle Kurkuma & BioPerine®

Tradiční indické koření, používané v ájurvédské medicíně již po století – kurkuma je na západě považována za superpotravinu.

Naše praktické kapsle obsahují 1000 mg kurkumy na porci a jsou tak perfektním každodenním suplementem pro celkovou pohodu. Přidali jsme 10 mg BioPerine® na porci – extrakt černého pepře – pomáhá vám dostat více z benefitů kurkumy.

Kup teď

Nejlepší směs ovoce

Směs super ovoce

Směs ovoce a zeleniny vám poslouží dobře při naplňování vašich denních požadavků, proto jsme zahrnuli řadu ingrediencí včetně acai, borůvek, brokolice, granátového jablka, bobulí macqui, červeného hroznového vína a šípku.

Směs je plná dobrot, přidejte jednu odměrku do vašeho shaku nebo smoothie a získejte svoji porci ovoce.

Kup teď