AKCE 50% TÉMĚŘ NA VŠE* | APLIKUJE SE AUTOMATICKY
+DÁRKY ZDARMA OD 1300 KČ
KREATIN ZDARMA OD 1900 KČ
0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
Nejlepší proteinové tyčinky

Nejlepší proteinové tyčinky

Hledáte svačinku plnou živin? Proteinové tyčinky v naší nabídce jsou vytvořeny tak, aby vám poskytly ideální poměr bílkovin, sacharidů, tuků a pomohly vám na cestě za vašimi tréninkovými cíli.

Nejlepší proteinová tyčinka s nízkým obsahem cukru

Carb Crusher

Carb Crusher tyčinky jsou bez pochyby jedny z nejlépe chutnajících proteinových tyčinek, které nabízíme. Nabízí unikátní směs vitamínů a minerálů a působivých 21 g kvalitních bílkovin – ty se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty.


S pouze 2,7 g sacharidů je toto ideální proteinová tyčinka pro poskytnutí energie na vaše denní aktivity a tréninky bez nadměrného příjmu cukru. Tyto proteinové tyčinky jsou perfektní pro všechny tréninkové cíle nebo jako svačinka, ze které nemusíte mít výčitky a která vám pomůže udržet chuť na sladké na uzdě.


Kup teď

Nejlepší proteinová tyčinka pro shazování váhy

Cerealní tyčinka


Hledáte chutnou a praktickou svačinku, ale chcete omezit cukry a kalorie? Cereální tyčinka je vyrobena tak, aby poskytla všechny důležité látky pro dosažení vašich fitness cílů.


Navíc je plná sacharidů a vlákniny. Tato tyčinka obsahuje méně než 95 kalorií a je tak perfektní alternativou k čokoládovým tyčinkám. Obsahuje přes 4 g bílkovin a pomáhá tak při růstu a regeneraci svalové hmoty, což je důležité, když se snažíte shazovat tuky a nahradit je čistými svaly.


Kup teď

Nejlepší Low Carb proteinová tyčinka

Protein Light Bar

Protein Light Bar nabízí o neuvěřitelných 90 % méně sacharidů než standardní proteinové tyčinky. Tato super svačinka je ideální, pokud hledáte způsob, jak snížit příjem sacharidů. 20 g vysoce kvalitních bílkovin pomůže vašemu tělu budovat a udržovat svalovou hmotu a tyčinka zároveň zajistí, že je příjem cukru zůstane nízký.


Tato proteinová tyčinka je extrémně praktická, protože ji můžete konzumovat kdykoliv, ať potřebujete energii pro denní činnosti nebo se jen cítíte trochu hladoví.


Kup teď

Nejlepší tyčinka s vysokým obsahem bílkovin

High Protein Bar


High Protein Bar


High Protein Bar je vyrobena pro maximalizaci obsahu bílkovin a zachování vysokého obsahu vlákniny. To z ní dělá praktickou a nutričně bohatou svačinku, kterou si můžete dát před tréninkem, po tréninku nebo kdykoliv během dne pro dodání energie.


Naše High Protein Bar obsahuje masivních 30 g vysoce kvalitních, pomalu i rychle se uvolňujících bílkovin, které pomohou při růstu a údržbě svalové hmoty. 23 g sacharidů v této proteinové tyčince je perfektních jako palivo pro denní aktivity a tréninky.


Kup teď

Nejlepší veganská proteinová tyčinka

Veganská proteinová tyčinka


Naše super populární Veganská proteinová tyčinka je směs přírodních bílkovin a je vyrobena za použití nejlepších ingrediencí v řadě příchutí. Navíc neobsahuje žádný lepek ani přidané cukry.


Je plná bílkovin, které se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty – ta je důležitá, když se snažíte zlepšit osobní rekord na bench press, zlepšit čas na trati nebo jen vypadat skvěle.


Kup teď

Nejlepší tyčinka jako náhrada jídla

Protein Meal Replacement Bar


Naše Protein Meal Replacement Bar je lahodná alternativa k běžnému jídlu, která zajistí dostatek klíčových živin pro ty, kteří mají dietu s omezeným příjmem kalorií.


Meal Replacement Bar poskytuje minimálně 22 různých živin a 22 g bílkovin. 26 g sacharidů nabízí doplnění energie pro váš den a může tak jít o praktickou náhradu snídaně, místo cereálií a ovesné kaše.


Kup teď

Cenově nejvýhodnější proteinová tyčinka

Oats & Whey proteinová tyčinka

Naše Oats & Whey proteinová tyčinka je ultimátní svačinka na každý den pro každého – od běžců po vzpěrače, kteří chtějí chutnou svačinku. Tyto měkké flapjack tyčinky nabízí nejlepší poměr kvality a ceny mezi proteinovými tyčinkami, které nabízíme. Obsahují vysoký podíl bílkovin, sacharidů a vlákniny a nízký obsah cukru.


Tato proteinová tyčinka je vyrobena z vysoce kvalitního syrovátkového koncentrátu a mléčného proteinu a nabízí 22 g bílkovin, které podpoří růst a údržbu vašich svalů. Naše Oats & Whey tyčinky mohou nakopnout vaši energii, kdykoliv máte pocit, že ji budete potřebovat.


Kup teď

Nejchutnější proteinová tyčinka

Šestivrstvá proteinová tyčinka


Tato úžasná tyčinka představuje šest vrstev neodolatelné chuti a struktury, včetně vrstvy vláčného karamelu, který zažene vaši chuť na sladké. Nejsou však jen lahodné. Našich 6 vrstev obsahuje 21 g bílkovin a nízký podíl cukru – neuvěřitelná svačinka na cesty.


K dispozici je v lahodných příchutích Čokoládové Sundae, Narozeninový dort, Citrónové meringue a Cookies & Smetana. Podpora vašich tréninkových cílů nikdy nechutnala tak skvěle.


Kup teď