AKCE 60% NA AMINA A VITAMÍNY
+ SLEVA 35% NA NÁKUP | KÓD: CZ35
NAVÍC DÁREK ZDARMA OD 1300 KČ A 1800 KČ

Nejlepší předtréninkové nakopávače

Abyste dosáhli těch nejlepších výsledků z vašeho tréninku, předtréninková výživa by měla mít vysokou prioritu. Náš tým tvrdě pracoval, aby vám poskytl řadu unikátních směsí, které zajistí, že jste skvěle připraveni na každý další trénink.

Nejlepší prémiový nakopávač

The Pre-Workout +


THE Pre-Workout+ je naší nejpokročilejší předtréninkovou směsí současnosti. Nabízí sílu Phasetech™ — patentované technologie postupného uvolňování látek, která optimalizuje dodávání látek vašemu tělu při tréninku – pomáhá mu zůstat silné delší dobu. Obsahuje kofein a další vědecky prověřené látky, díky kterým je tato naše směs ideální pro překonávání překážek a osobních rekordů v posilovně i na ovále.


Je také dostupný v řadě zajímavých příchutí včetně Rainbow Candy.


Kup teď

Nejlepší předtréninková směs

The Pre-Workout


Spojuje 175 mg kofeinu a kreatin monohydrát – posuňte vaše tréninky na hranici možností díky této prémiové předtréninkové směsi. Kreatin prokazatelně zvyšuje váš fyzický výkon – pozitivního efektu je dosaženo při denním příjmu 3 g – pomáhá zlepšovat váš progres a překonávat překážky.


Ať se snažíte oběhnout ovál v rekordním čase nebo přidat další kotouč na vaši osu, THE Pre-Workout je ten pravý bestseller pro vás.


Kup teď

Nejlepší kofeinové tablety

Čistý kofein


Kofein se podílí na zvyšování výkonu při vytrvalostním tréninku, takže můžete prodloužit váš trénink a dosáhnout vašich cílů v rekordním čase.


Každá tableta obsahuje 200 mg vysoce kvalitního kofeinu a je ideální užívat ho půl hodiny až hodinu před výkonem, abyste mohli posunovat vaše maximum. Je super praktický a můžete tak nechat balení v autě, abyste si dopřáli nakopnutí ve chvíli, kdy dorazíte do posilovny.


Kup teď

Nejlepší předtréninkový nápoj

BCAA plechovky


BCAA se přirozeně vyskytují v bílkovinách a pomáhají tak budovat a opravovat nové svaly – to je super důležité při všech sportovních cílech. Náš BCAA nápoj je doplněn o 180 mg kofeinu a poskytuje vašemu tréninku nakopnutí, protože kofein se podílí na zvyšování vytrvalostního výkonu.


Náš vychlazený nápoj jsme doplnili o B6 a B12, které vás udrží ve střehu, protože se podílí na snižování únavy a vyčerpání. Dejte si ho před tréninkem nebo kdykoliv jindy budete potřebovat rychlé nakopnutí – je to skvělá volba.


Kup teď

Nejlepší tablety na soustředění

Thermopure


Jste připraveni dosáhnout vašich limitů, nastavit nové osobní rekordy a překonávat překážky? Thermopure obsahuje skoro 200 mg kofeinu, který se podílí na zvyšování vytrvalostního tréninku a navíc jsme také přidali vitamíny B6 a B12 – ty pomáhají snižovat únavu a vyčerpání, takže budete připraveni vyrazit na další trénink.


Pro doplnění směsi jsme také přidali směs extraktů, například z černého pepře, kajenského pepře, chaluh a sibiřského ženšenu.


Kup teď

Nejlepší rostlinný nakopávač

Veganský Pre-Workout


Díky 150 mg přírodního kofeinu z guarany a extraktu zeleného čaje budete schopni dostat maximum z vašich tréninků a posouvat vaše limity a také udržíte pozornost a soustředění při vašem tréninku.


Ať je váš sportovní cíl jakýkoliv, toto je ideální podpora, díky které posunete váš progres.


Kup teď

Nejlepší Pre Workout Gel

Pre-Workout Gel


Hledáte rychlé a snadné nastartování před tréninkem? Náš Pre-Workout gel nabízí 221 mg kofeinu, který prokazatelně zvyšuje vytrvalostní výkon a můžete ho konzumovat rovnou z pytlíčku – to je neuvěřitelně praktické.


Náš gel navíc obsahuje vitamíny B6 a B12, které se podílí na snižování únavy a vyčerpání a zajistí tak, že můžete posouvat vaše limity v posilovně.


Kup teď

Nejlepší nakopávač s nízkým obsahem kofeinu

THE Pump

Ne všechny předtréninkové suplementy potřebují obsahovat kofein, aby zlepšily váš výkon.

The Pump byl vyroben z unikátní směsi aktivních látek včetně VASO6™, aby zlepšil proudění krve, transport kyslíku a snížil únavu a podpořil tak váš trénink bez přidaného kofeinu. Směs jsme také doplnili o populární ingredience - AstraGin® a BioPerine®, získané hlavně z rostlin.


Perfektní pro večerní tréninky, cyklování kofeinu nebo každého, kdo chce nepřekonatelnou tréninkovou pumpu, THE Pump je užitečný doplněk do výbavy pro každého.

Kup teď