AUTOMATICKÁ SLEVA 45% NA OBLEČENÍ*
+ SLEVA 35% NA BESTSELLERY | Kód: CZ35

Nejlepší mastné kyseliny

Omega-3 je esenciální mastná kyselina, kterou Vaše tělo není schopné samo vyprodukovat. Přirozeně se nachází v mastných rybách a získat ji ze samotného jídla může být drahé.

Nejlepší Omega 3 doplněk

Omega-3 Plus


Rybí tuk je skvělý doplněk, který doplní hladinu Vašich zdravých tuků v těle. Omega-3 Plus je bohatá na antioxidanty, podporuje kosti a klouby, stejně jako mozkovou fukci skrze EPA a DHA. Ideálně udržuje poměr 1:1 Omega 3 a 6 v těle, ale protože potraviny jako červené maso a vejce obsahují vysokou hladinu Omega 6, je důležité vybalancovat poměr doplněním Omega 3.


Omega 3 je vřele doporučen každému, kdo se snaží zlepšit své tělesné zdraví. Naše Omega-3 Plus obsahuje jednu z nejkoncentrovanějších a nejkvalitnějších Omega 3 na trhu.

Kup teď

Nejvýhodnějsí rybí tuk

Olej z tresčích jater


Tento produkt je díky směsi omega 3 mastných kyselin, vitamínu D a vitamínu A výbornou podporou pro zdraví Vašeho mozku a kloubů a také jako podpora pro zlepšení zdraví Vašeho celého těla, včetně krevního tlaku a hladiny triglyceridu.


Řada suplementů s olejem z tresčích jater pochází od tresek z toxické vody, a proto mají špatné vlastnosti, navzdory tomu náš olej z tresčích jater pochází z čistých islandských vod a zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu.

Kup teď

Nejlepší doplněk mastných kyselin

CLA


Konjugovaná kyselina linolová je přirozeně se vyskytující esenciální mastná kyselina, která je získávána z omega 6. CLA se nachází hlavně v mase a mléčných výrobcích, ale v mnohem nižším množství, než pokud použijete CLA suplementy. Jde o skvělý suplement pro ty, kteří chtějí změnit stavbu svého těla a spálit více kalorií. CLA softgelové kapsle Vám nabízí tyto výhody bez extra kalorií.


CLA je také velmi užitečný suplement pro vegetariány, kteří potřebují zvýšit hladinu omega 6 mastných kyselin.

Kup teď

Nejlepší přípravek pro podporu srdeční funkce

Krilový olej


Omega-3 obsahuje EPA (Kyselina eikosapentaenová) a DHA (Kyselina dokosahexaenová), což jsou mastné kyseliny, které hrají důležitou roli v normálním fungování srdce1. Může být náročné a drahé přijmout dostatek těchto kyselin jen ze stravy, a proto jsou naše softgelové kapsle praktickým způsobem, jak dosáhnout denní dávky. Naše kapsle také obsahují astaxantin, což je antioxidant.


Díky Eco-Harvesting®, můžeme zaručit, že náš krilový olej byl získán s minimálním dopadem na přírodu.

Kup teď

Cenově nejvýhodnější mastná kyselina

Essenciální Omega 3


Omega-3 obsahuje EPA (Kyselina eikosapentaenová) a DHA (Kyselina dokosahexaenová), které obě hrají důležitou roli ve zdraví vašeho srdce (1) – to z nich dělá skvělý suplement pro Vaše celkové zdraví a sportovní cíle.


Naše softgelové kapsle jsou praktickou a cenově dostupnou alternativou, díky které dosáhnete denního příjmu, bez starostí s přípravou jídla.

Kup teď

Nejlepší organický olej

100% Kokosový olej


Kokosový olej je jedním z nejuniverzálnějších olejů, které existují. Je ideální na vaření a je dobrý pro zdraví Vaší kůže. Je získán z palem v Asii a je čistý, 100% organický, díky čemuž je považován za jeden z nejdravějších olejů kvůli svému unikátnímu obsahu nasycených tuků.


Tento čistý zdravý tuk je skvělý pro zdraví Vašeho mozku a také pro naplnění cílů ohledně stavby těla.

Kup teď