AUTOMATICKÁ SLEVA 45% NA OBLEČENÍ*
+ SLEVA 35% NA BESTSELLERY | Kód: CZ35

Nejlepší kreatin

Kreatin je perfektní doplněk stravy pro zvýšení sportovního a tréninkové výkonu.

NEJLEPŠÍ KREATIN MONOHYDRÁT V PRÁŠKU

KREATIN MONOHYDRÁT V PRÁŠKU


Kreatin monohydrát je nejefektivnější kreatinový přípravek, pokud hledáte způsob jak zvětšit svalovou hmotu. Přidání porce kreatinu v prášku do Vašeho oblíbeného nápoje poskytne Vašemu tělu zdroj energie zvaný Kreatin fosfát, který Vám poskytne mocný příval energie pro Váš trénink.

Náš skvěle se prodávající Kreatin monohydrát v prášku je nyní dostupný ve třech dobrodružných příchutích včetně Vodního melounu, Třešňové limonády a příchuti Broskev-mango.

Kup teď

NEJČISTŠÍ KREATIN

CREAPURE® (KREATIN MONOHYDRÁT)


Náš Kreatin monohydrát Creapure® v prášku je vyráběn společností AlzChem, což znamená, že můžeme zaručit neuvěřitelně vysokou čistotu kreatinu monohydrát (99,99 %). Bez nečistot, Creapure je vhodný pro kohokoliv, kdo absolvuje vysoce intenzivní tréninky a hledá možnost fyzického zlepšení.

Namíchejte si lahodný koktejl před návštěvou posilovny s našimi osvěžujícími příchutěmi, včetně Kyselé třešně, Modré maliny a Berry Blast.

Kup teď

NEJLEPŠÍ KREATIN ETHYL ESTER

CREATINE ETHYL ESTER HCL


Spojení kreatinu monohydrát s esterem skvěle zlepšuje jeho vstřebávací schopnost, což je důvod, proč je Kreatin Ethyl Ester HCL vysoce efektivní při cvičení. Pokud cvičíte CEE HCL pomáhá ATP (Adenosin trifosfátu) působit na pracující svalstvo, což přímo zlepšuje sílu.

Tento suplement je nejlepší používat před tréninkem v množství 0,3 g na kg tělesné hmotnosti po dobu 7 dní a poté snížit hmotnost na 0,03 g na kg tělesné hmotnosti. Jedná se o skvělou možnost pro ty, kdo trpí nadýmáním z jiných forem kreatinu.

Kup teď