AUTOMATICKÁ SLEVA 40% NA VYBRANÉ OBLEČENÍ
+ SLEVA 35% NA BESTSELLERY | KÓD: CZ35
DÁRKY ZDARMA OD 1300KČ

Nejlepší aminokyseliny

NEJLEPŠÍ AMINOKYSELINA PRO ENERGII

THE Amino +


Naše nejpokročilejší směs aminokyselin současnosti, THE Amino+ s PhaseTech™ je vytvořeno naší unikátní technologií perliček s postupným uvolňováním a nabízí Vám dlouho trvající dodávání živin, které potřebujete pro viditelné výsledky - ať jsou Vaše cíle jakékoliv.


THE Amino+ spojuje klinicky prověřené přelomové mikronizované aminokyseliny, a také rostlinné extrakty včetně vitánie snodárné a specificky vybraných vitamínů tak, abyste zůstali na vrcholu.

Kup teď

NEJLEPŠÍ AMINOKYSELINA PŘI HUBNUTÍ

100% L-karnitine


L Carnitin a Acetyl L-Carnitin bojují proti stárnutí a obsahují nutriční látky, které mají regenerační schopnost. Účinky užívání těchto dvou aminokysselin byly značně studovány ve více oblastech. Acetyl L-Carnitin je výborným pomocníkem při hubnutí.

Kup teď

NEJLEPŠÍ GLUTAMINOVÉ DOPLŇKY

L-GLUTAMIN V PRÁŠKU


Užívání glutaminového suplementu po tréninku může pomoct doplnit hladinu aminokyselin. Někteří lidé užívají L-Glutamin ke zlepšení zdraví trávicího traktu, protože pomáhá udržovat střevní stěny. Nedávné studie tvrdí, že také snižuje chuť na cukr, protože glutamin může být v těle proměněn na glukózu.

Užívání jedné a půl čajové lžičky našeho 100% L-Glutaminu v prášku společně s vodou nebo šťávou je dostatečné množství k obnovení hladiny této látky ve Vašem těle po náročné tréninkové jednotce.

Kup teď

NEJLEPŠÍ KARNITINOVÉ TABLETY

L-KARNITIN V TABLETÁCH


Kromě toho, že je L-Karnitin běžně spojován s budováním svalů a snižováním hmotnosti, je take spojen se zpomalováním stárnutí. Funkce L-Karnitinu v těle je transport mastných kyselin s dlouhým řetězcem do mitochondrií, kde probíhá jejich oxidace a vytváří se energie. Díky tomu je snižována únava a může take fungovat k potlačování chuti na jídlo.

Naše L-Karnitin tablety jsou perfektní na cesty a když potřebujete zvýšit Vaši koncentraci, především před tréninkem.

Kup teď

NEJLEPŠÍ BETA-ALANIN

BETA ALANIN V PRÁŠKU


Pokud jste někdy vyzkoušeli suplemente s Beta alaninem, budete vědět o jeho vlastnostech. Jakmile je Beta alanine stráven, zvyšuje hladinu Karnosinu, který následně prodlužuje dobu, během které můžete vykonávat vysoce intenzivní trénink (může take způsobovat zvláštní pocit rozechvění před tréninkem). Abychom byli přesní, Beta alanine zvyšuje Váš výkon pro zatížení po dobu 60-240 sekund, což způsobí vyšší počet opakování a lepší nabírání hmoty.

Užívání 3-5 g Beta alaninu v prášku před tréninkem Vám zajistí stimulaci, kterou potřebujete pro Váš trénink, zejména v kombinací s jiným aminokyselinovým nápojem.

Kup teď

NEJLEPŠÍ DOPLNĚK S LEUCINEM

L-LEUCIN V PRÁŠKU


L-Leucine je esenciální mastná kyselina, kterou tělo nedokáže vyrobit, a proto je nutné ji konzumovat v potravinách jako jsou ořechy, hnědá rýže, celozrnný chléb a jiné. L-Leucin představuje celkem 8% všech aminokyselin v proteinových strukturách v našem těle. L-Leucin je také čtvrtou nejčastější aminokyselinou v lidských tkáních.


L-Leucin je vhodný pro každého, kdo chce zvýšit příjem esenciálních mastných kyselin a podpořit tak tvorbu svalové hmoty.

Kup teď