Informed-Sport řada byla navržena tak, abychom nabídli sortiment produktů schválených pro sportovce a profesionální sportovní týmy. Výživové doplňky a přípravky, které nesou Informed-Sport logo byly testovány na obsah jakýchkoliv zakázaných látek dle HFL Sport Science, prvotřídních sportovní antidopingových laboratoří.

Naše Informed-Sport řada nabízí 100% jistotu pro všechny sportovci, kteří chtějí používat vysoce kvalitní sportovní výživu pro zvýšení jejich výkonnosti.

PODÍVEJTE SE NA ŘADU

Naše produkty pro regeneraci svalů jsou navrženy tak, aby zlepšily zotavení a podpořily růst svalů a síly. Od vysoce kvalitních proteinů po komplexní all-in-one formule, tento sortiment zahrnuje vše, co potřebujete k dosažení těch nejlepších výsledků a tak, abyste získali maximum z vašeho tréninkového úsilí.

Tato řada je ideální pro ty, kteří chtějí doplnit živiny ztracené z intenzivního cvičení a zároveň zlepšit regeneraci a zotavení po tréninku.

PODÍVEJTE SE NA ŘADU

Řada Energy a Soustředění je ideální pro sportovce, kteří chtějí zvýšit hladinu energie před a během cvičení. Řada se skládá ze široké škály výrobků pečlivě navržených pro rychlé doplnění energie, ideální pro nabuzení na intenzivní tréninky.

Tato řada může také pomoci při regeneraci po tréninku a závodech a zajistí, že budete v plné síle pro váš další trénink nebo sportovní výkon.

PODÍVEJTE SE NA ŘADU

Řada Zdraví a Prevence je ideální pro ty, kteří chtějí zůstat fit a zdraví, zatímco se věnují pravidelnému cvičení. Sortiment zahrnuje doplňky, které mohou být použity pro podporu celkového zdraví a posílení imunitního systému.

Řada nabízí vysoce kvalitní doplňky v tablet, kapslí a all-in-one směsí.

PODÍVEJTE SE NA ŘADU
Back to top