Doplňky stravy

5 proteinových veganských svačinek, které vám pomohou s vegan gains

Většina veganů už jistě alespoň jednou od svých nevegan kamarádů slyšela otázku „a odkud bereš bílkoviny?“. Co možná nevědí, je to, že existuje celá řada lahodných veganských jídel a neodolatelných veganských svačinek.

Jsme tu, abychom vám dali list našich top 5 veganských svačinek, které stojí za ochutnání. A máme na mysli měkoučké svačinky, křupavé carb crusher tyčinky a spoustu bílkovin.

1. Vegan Choc Chew

Vegan Choc Chew je zbrusu nový přírůstek do Myprotein rodiny a my bychom nemohli být šťastnější.

Přichází ve dvou příchutích, Karamel a Pomeranč, a má měkký, ale křupavý střed, obalený ve vrstvě čokolády. Má vysoký obsah vlákniny, nízký obsah cukru a 7,5g bílkovin a to vše pod 100 kcal. Choc Chew je perfektní odpolední svačinkou, která nerozhází vaše makra.

Tak rychle ulovte ty svoje!

2. Veganská sušenka

Veganské sušenky mohou být stejně bohaté a chutné jako kterékoliv jiné sušenky, a naše vegan cookie to jen dokazuje.

Bohaté těsto s hořkou čokoládou, pečené s kokosovým olejem a spoustou čokoládových kousků – vaše nová nejoblíbenější svačinka. A s 13g rostlinných bílkovin vám pomohou splnit vaše makra.

3. Veganská plněná sušenka

Chcete posunout dezert na další úroveň? Seznamte se s plněnou veganskou sušenkou.

Ano, vylepšili jsme naši pečenou proteinovou sušenku a dali jí měkký plněný střed, díky čemuž se z ní stal nový oblíbenec mezi zákazníky. Těsto s hořkou čokoládou, čokoládovými kousky a středem ze slaného karamelu, a to všechno s 13g bílkovin. Veganský dezert se podává.

4. Carb Crusher

Všichni jste milovali Carb Crusher natolik, že jsme museli udělat veganskou verzi.

Vrstvy čokolády a táhnoucího se karamelu s polevou z hořké čokolády. Vysoký obsah vlákniny, méně než 2g cukru a 15g rostlinných bílkovin, zkrátka perfektní odpolední svačinka, která zažene vaše chutě.

Máte na výběr z několika možností – Banofee, Čokoláda a pomeranč, Mořská sůl a karamel a Arašídové máslo.

5. Pea-Nut Square

Pea-Nut square neobsahuje žádné umělé příchutě a kombinuje kakaové máslo, čokoládové pecičky a opečené ořechy, což z nich dělá perfektní svačinku. Neobsahuje žádný přidaný cukr a 12g rostlinných bílkovin, co víc si přát?

Vyberte si z příchutí Berry, Choc Chip a Čokoláda a pomeranč a najděte svou oblíbenou příchuť.

Co si z článku odnést

Veganské svačinky nepodceňujte. Neobětujte rostlinné gains jen proto, že nemůžete najít žádné dobré veganské svačinky, z našeho listu si vybere každý. Všechny obsahují rostlinné bílkoviny a jsou všechny lahodné. Tak si udělejte zásoby.

Naše články slouží k informativním a vzdělávacím účelům, v žádném případě neslouží jako zdravotní rady. V případě nejasností v užívání doplňků stravy a suplementů nebo v případě radikální změny Vašich stravovacích návyků, se nejdříve poraďte s odborníkem na zdraví nebo kvalifikovaným nutričním poradcem.Lauren Dawes

Lauren Dawes

Autor a expert

Lauren vystudovala anglickou literaturu a pochází z jihu. Miluje plavání, během uplynulých let objevila sílu tréninků se zátěží a má mnoho prostoru pro zlepšení ve svých každotýdenních hodinách Hot jógy.

O víkendech většinou peče nebo jí nějaký brunch a užívá si každý nový recept se svými spolubydlícími - hlavně od té doby, co se zbavila studentských návyků jako například života na těstovinách. Především však věří v udržování rovnováhy mezi tréninkem a sociálním životem.

Zjistěte víc o zkušenostech Lauren zde.


Dosáhněte Vašich cílů s Myprotein a ušetřete s našimi aktuálními slevami zde! KUP TEĎ