Zpět na hlavní obsah
Recepty

Zmrzlina v oplatce

Zmrzlina v oplatce
Nela Hoskovcova
Autor a expert9 měsíců Ago
Zobrazit profil Nela Hoskovcova

K létu prostě neodmyslitelně patří zmrzlina. Pokud vám zmrzlina z obchodu zrovna nesedí do plánu, proč nezkusit tuhle domácí, která v sobě ukrývá pořádnou dávku bílkovin? Díky tomu se skvěle hodí třeba jako potréninková odměna! Tenhle jednoduchý recept podle @viktorie_hrazdilkova prostě nemá chybu.

Počet porcí: 2

VIDEORECEPT ZDE

Ingredience:

  • 1 vanička tvarohu
  • 25g ochuceného proteinu
  • dortové oplatky

Postup:

  1. V misce smíchejte tvaroh (my jsme použili odtučněný) a oblíbený ochucený protein (lze použít i sladidlo, ale s proteinem je konzistence krémovější).
  2. Směs dejte na oplatku, přiklopte druhou oplatkou, zabalte do potravinové fólie a dejte do mrazáku alespoň na 2h.
  3. Rozřízněte na požadovaný počet nanuků a vychutnávejte.

Nutriční informace

Na jednu porci (1/2 receptu)

Kalorie 152
Tuky 1,2g
Sacharidy 10,2g
Bílkoviny 25g

 

Nela Hoskovcova
Autor a expert
Zobrazit profil Nela Hoskovcova
Nela je původem z Vysočiny, ale žije a pracuje ve Velké Británii, kde také vystudovala BSc (Hons) v oboru Sport, Exercise and Nutrition a následně MSc v oboru Food and Nutrition. Je registrovanou specialistkou na sportovní výživu na Sport and Exercise Nutrition Register (SENr) pod British Dietetic Association. Kromě toho je také certifikovanou osobní trenérkou a fitness instruktorkou. Nela praktikuje výživu na plný úvazek a ve volném čase se věnuje klientům na osobním tréninku a vede skupinové fitness lekce, její nejoblíbenější je spinning. Sama sport a pohyb miluje a věnuje se mu od malička – přes cheerleading, aerobic a step aerobic se dostala k gymu, činkám a běhu, což jsou momentálně její oblíbené aktivity. Kromě toho ale miluje jídlo a nikdy nepohrdne procházkou do kavárny na dort a cappuccino.
myprotein