Zpět na hlavní obsah
Recepty

Recept na nadýchanou omeletu

Recept na nadýchanou omeletu
Nela Hoskovcova
Autor a expert1 rok Ago
Zobrazit profil Nela Hoskovcova

Chcete ráno začít správně, se snídaní plnou bílkovin? Pak musíte vyzkoušet tuhle nadýchanou omeletu podle @viktorie_hrazdilkova! Obložit si ji můžete čímkoliv, co máte rádi, Viki zvolila rajče, avokádo, šunku a sýr. Skvělý start do každého dne!

Ingredience

  • 30g sušených bílků
  • 200ml vody
  • špetka soli
  • kečup
  • rajče, avokádo, šunka, sýr

Postup

  1. Do vyšší nádoby dej vodu, přidej špetku soli a odměrku (30g) sušených bílků.
  2. Vyšlehej tuhý sníh (cca 3 min), který rovnoměrně rozprostři na pánev a dej opékat.
  3. Po cca 4 minutách přidej kečup, rajče, avokádo, šunku a sýr (nebo prostě co máš rád/a), omeletu přelož a ještě cca 1 min opékej, ať se ti sýr hezky táhne.
  4. Dobrou chuť!

Nutriční informace

Na jednu porci

Kalorie 307
Tuky 11,2g
Sacharidy 8,8g
Bílkoviny 42,8g

 

Nela Hoskovcova
Autor a expert
Zobrazit profil Nela Hoskovcova
Nela je původem z Vysočiny, ale žije a pracuje ve Velké Británii, kde také vystudovala BSc (Hons) v oboru Sport, Exercise and Nutrition a následně MSc v oboru Food and Nutrition. Je registrovanou specialistkou na sportovní výživu na Sport and Exercise Nutrition Register (SENr) pod British Dietetic Association. Kromě toho je také certifikovanou osobní trenérkou a fitness instruktorkou. Nela praktikuje výživu na plný úvazek a ve volném čase se věnuje klientům na osobním tréninku a vede skupinové fitness lekce, její nejoblíbenější je spinning. Sama sport a pohyb miluje a věnuje se mu od malička – přes cheerleading, aerobic a step aerobic se dostala k gymu, činkám a běhu, což jsou momentálně její oblíbené aktivity. Kromě toho ale miluje jídlo a nikdy nepohrdne procházkou do kavárny na dort a cappuccino.
myprotein