Zpět na hlavní obsah
Recepty

Proteinové vafle | Světová kuchyně

Proteinové vafle | Světová kuchyně
Lauren Dawes
Autor a expert4 let Ago
Zobrazit profil Lauren Dawes

Oslavujeme naše oblíbené příchutě z celého světa s naší řadou Světová kuchyně.

Možná teď nemůžeme cestovat tak, jak bychom chtěli, ale my jsme tu od toho, abyste si stále mohli vychutnat chutě z celého světa, které milujete. Rozšiřte svoje obzory a otestuje nové příchutě z řady Světová kuchyně – ideální na obměnu vašeho každodenního jídelníčku.

Velice dobře známá pochoutka z Nizozemska, stroopwafel, sestává z oplatek, které jsou spojené bohatou, táhnoucí se karamelovou náplní. Takže pokud máte chuť na sladké, tohle je rozhodně příchuť pro vás.

Rozhodli jsme se použít tuhle klasickou holandskou chuť do našeho snadného receptu na sladké proteinové vafle, takže pokud máte doma vaflovač, tohle bude rozhodně vaše nová nejoblíbenější snídaně. A pokud ho nemáte, pak rozhodně doporučujeme do něj zainvestovat, ale naštěstí bude tohle těsto fungovat i na pánvičce, takže si z něj můžete udělat palačinky. Jen to nebude tak cool.

Tyhle nadýchané vafle jsou perfektní víkendovou pochoutkou a skvělý způsobem, jak začít ráno pořádnou dávkou bílkovin v té nejlahodnější formě. Dvojitá výhra.

Počet porcí: 2

https://www.youtube.com/watch?v=KpyT-jPpdrU&feature=emb_logo

Ingredience

Navrch:

Postup

  1. Dejte všechny ingredience do mixéru a mixujte, dokud se nespojí do hladké směsi.
  2. Opatrně nalijte polovinu těsta do vaflovače a zavřete víko. Pečte 3-4 minuty nebo dokud nezezlátnou.
  3. Opakujte se zbytkem směsi.
  4. Podávejte se svými oblíbenými topingy – my jsme zvolili štědrou porci Sirupu bez cukru, lžíci jogurtu a čerstvé jahody.

Nutriční informace

Na jednu porci

Kalorie 323kcal 65 kalorií z tuku
% Doporučeného denního množství *
Tuky 7.2g 11%
Sacharidy 43.5g 15%
Bílkoviny 18.9g 38%
Lauren Dawes
Autor a expert
Zobrazit profil Lauren Dawes

Lauren vystudovala anglickou literaturu a pochází z jihu. Miluje plavání, během uplynulých let objevila sílu tréninků se zátěží a má mnoho prostoru pro zlepšení ve svých každotýdenních hodinách Hot jógy.

O víkendech většinou peče nebo jí nějaký brunch a užívá si každý nový recept se svými spolubydlícími - hlavně od té doby, co se zbavila studentských návyků jako například života na těstovinách. Především však věří v udržování rovnováhy mezi tréninkem a sociálním životem.

Zjistěte víc o zkušenostech Lauren zde.

myprotein