Zpět na hlavní obsah
Recepty

Proteinové mango lassi | Světová kuchyně

Proteinové mango lassi | Světová kuchyně
Lauren Dawes
Autor a expert4 let Ago
Zobrazit profil Lauren Dawes

Oslavujeme naše oblíbené příchutě z celého světa s naší řadou Světová kuchyně.

Možná teď nemůžeme cestovat tak, jak bychom chtěli, ale my jsme tu od toho, abyste si stále mohli vychutnat chutě z celého světa, které milujete. Rozšiřte svoje obzory a otestuje nové příchutě z řady Světová kuchyně – ideální na obměnu vašeho každodenního jídelníčku.

Lassi je drink na bázi jogurtu, který původem pochází z Indie. K dostání je ve všech možných příchutích, sladkých i slaných, ale nejpopulárnější je mango, připomínající ovocný milkshake.

Nejenže je tenhle recept na mango lassi jednoduchý a opravdu osvěžující, ale s odměrkou naší nové příchutě Impact Whey Protein, Indian-inspired mango, je to také skvělý způsob, jak navýšit svůj denní příjem bílkovin.

Počet porcí: 1

https://www.youtube.com/watch?v=qIRk1Pmmr_8&feature=emb_logo

Ingredience

Postup

  1. Dejte všechny ingredience do mixéru a dohladka umixujte.
  2. Podávejte se špetkou skořice a ozdobené lístky máty.

Nutriční informace

Na jednu porci

Kalorie 276kcal 15 kalorií z tuku
% Doporučeného denního množství *
Tuky 1.7g 3%
Sacharidy 40.2g 13%
Bílkoviny 28g 56%
Lauren Dawes
Autor a expert
Zobrazit profil Lauren Dawes

Lauren vystudovala anglickou literaturu a pochází z jihu. Miluje plavání, během uplynulých let objevila sílu tréninků se zátěží a má mnoho prostoru pro zlepšení ve svých každotýdenních hodinách Hot jógy.

O víkendech většinou peče nebo jí nějaký brunch a užívá si každý nový recept se svými spolubydlícími - hlavně od té doby, co se zbavila studentských návyků jako například života na těstovinách. Především však věří v udržování rovnováhy mezi tréninkem a sociálním životem.

Zjistěte víc o zkušenostech Lauren zde.

myprotein