Recepty

Koláč do hrníčku s arašídovým máslem

Tak, je večer a jediné, co v tuhle chvíli chcete, je něco sladkého a čokoládového. Zkoumáte obsah špajzu a hledáte něco, co uspokojí vaše chutě, ale nic se vám nezamlouvá.

Nemějte strach, s tímhle lahodným a jednoduchým receptem na koláček do hrníčku, neboli mug cake, dáte dohromady něco neodolatelného a nezabere vám to skoro žádný čas.

Je to perfektní kombinace bohatého čokoládového korpusu a teplého lahodného arašídového másla. Navíc každý koláček v sobě ukrývá 23g bílkovin, čímž se nominuje na skvělou potréninkovou pochoutku, která vám pomůže dosáhnout denního cíle bílkovin super-chutnou cestou.

Varování: jakmile lžíci ochutnáte, není cesty zpět.

Počet porcí: 1

Ingredience:

Postup:

  • Nejprve dejte do hrnku nebo misky všechny suché ingredience a dobře promíchejte.
  • Poté přidejte mléko, rozpuštěný kokosový olej a vajíčko a důkladně promíchejte, dokud nevznikne hladká směs.
  • Opatrně do středu hrníčku dejte porci arašídového másla.
  • Dejte do mikrovlnky na 1 minutu – takhle jednoduché to je! Pokud chcete extra odměnu, ozdobte trochou šlehačky a pokrájenými jahodami.

Nutriční informace

Na jednu porci

Kalorie 370kcal 225 kalorií z tuku
% Doporučené denní dávky *
Celkový tuk 25g 38%
Celkové sacharidy 22g 7%
Protein 23g 46%

 Lauren Dawes

Lauren Dawes

Autor a expert

Lauren vystudovala anglickou literaturu a pochází z jihu. Miluje plavání, během uplynulých let objevila sílu tréninků se zátěží a má mnoho prostoru pro zlepšení ve svých každotýdenních hodinách Hot jógy.

O víkendech většinou peče nebo jí nějaký brunch a užívá si každý nový recept se svými spolubydlícími - hlavně od té doby, co se zbavila studentských návyků jako například života na těstovinách. Především však věří v udržování rovnováhy mezi tréninkem a sociálním životem.

Zjistěte víc o zkušenostech Lauren zde.


Dosáhněte Vašich cílů s Myprotein a ušetřete s našimi aktuálními slevami zde! KUP TEĎ