Recepty

Jedinečný velikonoční proteinový cheesecake

Pokud jste aspoň trochu jako my, máte Velikonoce mimo jiné spojené se spoustou čokolády.

Takže je naprosto přijatelné dát si velikonoční vejce plněné cheesecakem k snídani, že? Tenhle ‚Easter egg cheesecake‘ trend na vás teď možná kouká ze všech sociálních sítí, ale my jsme si řekli, že tomu dodáme trošku bílkovin a vylepšíme tak jeho makroživiny.

Tenhle neodolatelný recept od @healthy_floflo obsahuje nízkotučný krémový sýr spolu s Impact Whey Proteinem v příchuti čokoláda karamel, které spolu tvoří jemnou a sladkou cheesecakovou náplň (bez přemíry cukru a tuku). Je zdobený naším zbrusu novým Double Dough Brownie v limitované příchuti krémová čokoláda – což tvoří další vrstvu s neodolatelnou chutí a texturou, navíc se 14g bílkovin na jednu dobrotu.

Tohle je 100% velikonoční odměna, kterou ve svém životě potřebujete, to nám věřte.

Počet porcí: 1

Ingredience

Postup

  1. Nejprve nakrájejte Double Dough Brownie a dejte stranou.
  2. V misce smíchejte cream cheese s proteinovým práškem dohladka. Rozdělte směs na dvě poloviny a do jedné přidejte neslazené kakao a pořádně zamíchejte.
  3. Naplňte jednu polovinu velikonočního vejce ¾ nadrobené sušenky.
  4. Přidejte čokoládovou cheesecake směs jako jednu vrstvu a poté udělejte druhou vrstvu ze zbytku směsi.
  5. Přidejte svoje oblíbené topingy – Flo zvolila posypku ze zbytku sušenky, rozpuštěnou čokoládu z druhé poloviny velikonočního vejce a plátky Double Dough Brownie.
  6. Dejte přes noc do lednice nebo do mrazáku na 2 hodiny. Dobrou chuť!

Nutriční informace

Na jednu porci

Kalorie 467kcal 279 kalorií z tuku
% Doporučeného denního množství*
Tuky 31g 48%
Sacharidy 46g 15%
Bílkoviny 26.6g 53%

 Lauren Dawes

Lauren Dawes

Autor a expert

Lauren vystudovala anglickou literaturu a pochází z jihu. Miluje plavání, během uplynulých let objevila sílu tréninků se zátěží a má mnoho prostoru pro zlepšení ve svých každotýdenních hodinách Hot jógy.

O víkendech většinou peče nebo jí nějaký brunch a užívá si každý nový recept se svými spolubydlícími - hlavně od té doby, co se zbavila studentských návyků jako například života na těstovinách. Především však věří v udržování rovnováhy mezi tréninkem a sociálním životem.

Zjistěte víc o zkušenostech Lauren zde.


Dosáhněte Vašich cílů s Myprotein a ušetřete s našimi aktuálními slevami zde! KUP TEĎ