• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetariánské

    Vegetariánské

Leucinové peptidy

Příchuť
Balení
Množství

POUZE TENTO VÍKEND! TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% | Kód: MYSTERYCZ

Vaše oblíbená tajemná sleva je zpět! Budete mít štěstí a získáte maximální slevu 30%? Vyzkoušejte to! Zadejte tajemný kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte! Za zkoušku nic nedáte!

*Akce platí do půlnoci 19. listopadu 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Tajemná sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty a produkty ve výprodeji.

KUP TEĎ
629.00 Kč

Přehled produktů

Co jsou Leucinové peptidy?

Leucinové peptidy dodávají 50 % Leucinových peptidů, které poskytují vylepšenou formu Leucinu, která pomáhá s růstem a regenerací svalů. Leucinové peptidy jsou vyrobeny z izolátu syrovátkové bílkoviny s použitím proprietárního enzymu, který rozkládá dlouhé řetězce do snadněji vstřebatelných di a tri-peptidů.

Výhody Leucinových peptidů

Peptid je forma umožňující rychlejší vstřebávání díky vysoké střevní transportní kapacitě, což může vést k rychlejšímu uvolňování do svalů a větší svalové syntéze a bílkovinové reakci.

Pro koho jsou Leucinové peptidy vhodné?

Leucinové peptidy jsou ideální pro každého, kdo absolvuje intenzivní trénink a pro optimální regeneraci svalů.

Klíčové výhody

  • Rychlé vstřebávání a využití Leucinu
  • Di a Tri-Peptidové formy Leucinu
  • 50 % Peptidy L-Leucinu

Navrhované využití

Přidejte preferované množství vody nebo ovocné šťávy do shakeru. Pak přidejte 2 g, protřepejte a můžete konzumovat. Použití: dvakrát denně. Pro optimální výsledky užívejte 45 minut před tréninkem a také po tréninku.

Upozornění: Doporučujeme, aby všechny porce byly měřeny pomocí přesného měrícího zařízení. I když jsme vynaložili veškeré úsilí, abychom poskytli přesné ekvivalentní měření pomocí naší Myprotein odměrky, jde pouze o orientační hodnoty a nejsou náhradou za použití standardizovaného měřicího zařízení.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Složení

Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně. Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává mléko, vejce, lepek a výrobky z nich.

Příchuť Berry Blast: Leucinové peptidy v prášku (Mléko) (40 %), Leucin v prášku (40 %), Kyselina (Kyselina Citronová), Aroma, Barviva (Červená Řepa, Anthocyanin), Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Tropical Storm: Leucinové peptidy v prášku (Mléko) (40 %), Leucin v prášku (40 %), Kyselina (Kyselina Citronová), Aroma, Barvivo (Karoteny), Sladidlo (Sukralóza).

Neochuceno: Leucinové peptidy v prášku (Mléko) (50 %), Leucin v prášku (50 %).

Nutriční informace

Velikost Porce - 1/2 čajová lžička (2 g)

Počet porcí v balení - 125 (250 g), 250 (500 g), 500 (1 kg)

Nutriční informace

  Na Porci
L-Leucin     1,46 g

 

Nutriční informace jsou založeny na Neochucené verzi, při výběru alternativní příchuti se nutriční hodnoty mohou lišit.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Leucinové peptidy

Vybrat obrázek

Leucinové peptidy
Back to top