• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetariánské

    Vegetariánské

Leucinové peptidy

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 50% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Kód: AMINOCZ

Teď si můžete vybrat z produktů, které by neměli chybět žádnému sportovnímu nadšenci, se slevou 50% - Kreatin Monohydrát, CLA a BCAA a také z doplňků pro vaše zdraví jako jsou  Vitamin D3, Alpha Men, Omega 3 6 9 plus mnoho dalších.

*Akce platí do půlnoci 21. ledna 2018 nebo do vyprodání promo zásob. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Lze uplatnit pouze jeden slevový kód na objednávku, slevové kódy nelze kombinovat. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Jiné akce a slevové kódy se nevztahují na již zlevněné produkty.

KUP TEĎ
649.00 Kč

Přehled produktů

Co jsou Leucinové peptidy?

Leucinové peptidy dodávají 50 % Leucinových peptidů, které poskytují vylepšenou formu Leucinu, která pomáhá s růstem a regenerací svalů. Leucinové peptidy jsou vyrobeny z izolátu syrovátkové bílkoviny s použitím proprietárního enzymu, který rozkládá dlouhé řetězce do snadněji vstřebatelných di a tri-peptidů.

Výhody Leucinových peptidů

Peptid je forma umožňující rychlejší vstřebávání díky vysoké střevní transportní kapacitě, což může vést k rychlejšímu uvolňování do svalů a větší svalové syntéze a bílkovinové reakci.

Pro koho jsou Leucinové peptidy vhodné?

Leucinové peptidy jsou ideální pro každého, kdo absolvuje intenzivní trénink a pro optimální regeneraci svalů.

Klíčové výhody

  • Rychlé vstřebávání a využití Leucinu
  • Di a Tri-Peptidové formy Leucinu
  • 50 % Peptidy L-Leucinu

Navrhované využití

Přidejte preferované množství vody nebo ovocné šťávy do shakeru. Pak přidejte 2 g, protřepejte a můžete konzumovat. Použití: dvakrát denně. Pro optimální výsledky užívejte 45 minut před tréninkem a také po tréninku.

Upozornění: Doporučujeme, aby všechny porce byly měřeny pomocí přesného měrícího zařízení. I když jsme vynaložili veškeré úsilí, abychom poskytli přesné ekvivalentní měření pomocí naší Myprotein odměrky, jde pouze o orientační hodnoty a nejsou náhradou za použití standardizovaného měřicího zařízení.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah malých dětí.

Složení

Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně. Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává mléko, vejce, lepek a výrobky z nich.

Příchuť Berry Blast: Leucinové peptidy v prášku (Mléko) (40 %), Leucin v prášku (40 %), Kyselina (Kyselina Citronová), Aroma, Barviva (Červená Řepa, Anthocyanin), Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Tropical Storm: Leucinové peptidy v prášku (Mléko) (40 %), Leucin v prášku (40 %), Kyselina (Kyselina Citronová), Aroma, Barvivo (Karoteny), Sladidlo (Sukralóza).

Neochuceno: Leucinové peptidy v prášku (Mléko) (50 %), Leucin v prášku (50 %).

Nutriční informace

Velikost Porce - 1/2 čajová lžička (2 g)

Počet porcí v balení - 125 (250 g), 250 (500 g), 500 (1 kg)

Nutriční informace

  Na Porci
L-Leucin     1,46 g

 

Nutriční informace jsou založeny na Neochucené verzi, při výběru alternativní příchuti se nutriční hodnoty mohou lišit.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Leucinové peptidy

Vybrat obrázek

Leucinové peptidy
Back to top