• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Karbo-Lyn®

Sacharid bez cukru

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25

Využijte slevu 25% na vše včetně našeho sportovního oblečení. S našimi doplňky stravy a sportovním oblečením budete vždy připraveni čelit všem výzvám, které Vám cesta k dosažení Vašeho cíle připraví.

*Akce platí do půlnoci 25. února 2018. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
739.00 Kč

Přehled produktů

Co je to Karbo-Lyn®?

Karbo-Lyn® je patentovaný sacharid s jedinečnými vlastnostmi získaný ze škrobu. Je to homopolysacharid, což znamená, že je tvořen mnoha monosacharidy spojenými dohromady glykosidovými vazbami. Karbo-Lyn® rychle projde žaludkem a váže na sebe vodu a živiny.

Výhody Karbo-Lyn®

Karbo-Lyn® má vysokou osmolaritu a je absolutně bez cukru. Pro rychlé vstřebávání byla upravená molekulární hmota, díky čemuž se tento produkt absorbuje rychleji než dextróza či maltodextrin, a to záoveň bez nepříjemného nadýmavého efektu.

Pro koho Karbo-Lyn® vhodný?

Karbo-Lyn® je ideální pro každého, kdo hledá zdroj sacharidů před anebo po cvičení/soutěži. Je též vhodný pro všechny, kteří hledají zdroj sacharidů před vytrvalostními tréninky či pro podporu regenerace po cvičení bez obsahu cukru. Díky rychlému vstřebávání se doporučuje konzumovat Karbo-Lyn® ihned po docvičení.

Doporučujeme konzumovat 50g Karbo-Lyn® buď před, po, anebo během cvičení – záleží na Vašich osobních cílech a druhu tréninku.

Výživové doporučení

Sacharidové vlny: Pokud chcete užívat Karbo-Lyn® pro nabírací vlnu sacharidů před soutěží, doporučujeme konzumovat 1 porci (50g) s vysokosacharidovou stravou každé 2-3 hodiny v den.

Před závody:Pro optimální účinek doporučujeme konzumovat 1 porci Karbo-Lyn ® 2-3 hodiny před závody.

Po závodech: Doporučujeme konzumovat 1 porci Karbo-Lyn® ihned (do hodiny) po závodech. Následující dávku si vezměte o 2-3 hodiny později společně se sacharidovým jídlem.

Karbo-Lyn® je registrovaná ochranná známka All American Pharmaceutical & Natural Foods Corporation. Mezinárodní patenty se chystají. Všechna práva vyhrazena.

Volba stravovacích návyků našich zákazníků je pro nás extrémně důležitá. Přestože tento produkt je zpracováván za použití surovin a zpracovatelských prostředků vhodných pro veganskou dietu, berte prosím na vědomí, že sušené mléko je zpracováváno ve stejném výrobním závodě a může dojít ke křížové kontaminaci ve velmi malém množství . Toto stanovisko akceptuje Vegan Society.

Upozorňujeme, že označení na tomto produktu je k dispozici v angličtině jako minimum. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština mohou být také přítomny na základě jednotlivých produktů.

Klíčové výhody

 • Sacharid bez cukru
 • Ideální jako zdroj sacharidů před a po cvičení
 • Patentovaný sacharid s rychlym účinkem

Navrhované využití

Přidejte 400-500 ml vody do jednoho z našich shakerů. Potom přidejte 50 g produktu, promíchejte a můžete konzumovat. Případě můžete přidat 50 g do Vašich jiných doplňků.

Poznámka: Všechny porce jsou měřeny přesně přístroji k tomu určenými. I když se snažíme, aby naše Myprotein odměrky byly přesným ekvivalentem, stále nedokáží porci změřit naprosto přesně a nejsou náhradou za měřicí zařízení.

Nepřekračujte stanovené denní doporučené dávkování. Tento produkt je doplněk stravy a neměl by být užíván jako náhrada pestré a zdravé stravy. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.

Složení

Vyrobené v objekte, kde sa tiež spracúva mlieko, sója, vajcia, lepok a produkty z nich.

Neochutené: 100 % Karbo-Lyn® (homopolysacharid získaný zo zemiakov, ryže a kukurice. 100% škrob).

Nutriční informace

Velikost Porce - 1 Naběrka (30 g)

Počet porcí v balení - 20 (1kg)

Výživové informace

  Na 100 g Na 1 porci *RHP
Energie 1700 kJ/400 kcal 510 kJ/120 kcal 6 %
Tuky 0 g 0 g 0 %
  z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g 0 %
Sacharidy 100 g 30 g 12 %
  z toho cukry 0 g 0 g 0 %
Bílkoviny 0 g 0 g 0 %
Sůl <0,01 g <0,01 g 0 %

 

* Referenční příjem dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Výživové informace odpovídají neochucené verzi, u ostatních příchutí se mohou lišit až o 10%.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Karbo-Lyn®

Vybrat obrázek

Karbo-Lyn®
Back to top