• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Karbo-Lyn®

Sacharid bez cukru

Příchuť
Balení
Množství
Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
739.00 Kč

Přehled produktů

Co je to Karbo-Lyn®?

Karbo-Lyn® je patentovaný sacharid s jedinečnými vlastnostmi získaný ze škrobu. Je to homopolysacharid, což znamená, že je tvořen mnoha monosacharidy spojenými dohromady glykosidovými vazbami. Karbo-Lyn® rychle projde žaludkem a váže na sebe vodu a živiny.

Výhody Karbo-Lyn®

Karbo-Lyn® má vysokou osmolaritu a je absolutně bez cukru. Pro rychlé vstřebávání byla upravená molekulární hmota, díky čemuž se tento produkt absorbuje rychleji než dextróza či maltodextrin, a to záoveň bez nepříjemného nadýmavého efektu.

Pro koho Karbo-Lyn® vhodný?

Karbo-Lyn® je ideální pro každého, kdo hledá zdroj sacharidů před anebo po cvičení/soutěži. Je též vhodný pro všechny, kteří hledají zdroj sacharidů před vytrvalostními tréninky či pro podporu regenerace po cvičení bez obsahu cukru. Díky rychlému vstřebávání se doporučuje konzumovat Karbo-Lyn® ihned po docvičení.

Doporučujeme konzumovat 50g Karbo-Lyn® buď před, po, anebo během cvičení – záleží na Vašich osobních cílech a druhu tréninku.

Výživové doporučení

Sacharidové vlny: Pokud chcete užívat Karbo-Lyn® pro nabírací vlnu sacharidů před soutěží, doporučujeme konzumovat 1 porci (50g) s vysokosacharidovou stravou každé 2-3 hodiny v den.

Před závody:Pro optimální účinek doporučujeme konzumovat 1 porci Karbo-Lyn ® 2-3 hodiny před závody.

Po závodech: Doporučujeme konzumovat 1 porci Karbo-Lyn® ihned (do hodiny) po závodech. Následující dávku si vezměte o 2-3 hodiny později společně se sacharidovým jídlem.

Karbo-Lyn® je registrovaná ochranná známka All American Pharmaceutical & Natural Foods Corporation. Mezinárodní patenty se chystají. Všechna práva vyhrazena.

Volba stravovacích návyků našich zákazníků je pro nás extrémně důležitá. Přestože tento produkt je zpracováván za použití surovin a zpracovatelských prostředků vhodných pro veganskou dietu, berte prosím na vědomí, že sušené mléko je zpracováváno ve stejném výrobním závodě a může dojít ke křížové kontaminaci ve velmi malém množství . Toto stanovisko akceptuje Vegan Society.

Upozorňujeme, že označení na tomto produktu je k dispozici v angličtině jako minimum. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština mohou být také přítomny na základě jednotlivých produktů.

Klíčové výhody

 • Sacharid bez cukru
 • Ideální jako zdroj sacharidů před a po cvičení
 • Patentovaný sacharid s rychlym účinkem

Navrhované využití

Přidejte 400-500 ml vody do jednoho z našich shakerů. Potom přidejte 50 g produktu, promíchejte a můžete konzumovat. Případě můžete přidat 50 g do Vašich jiných doplňků.

Poznámka: Všechny porce jsou měřeny přesně přístroji k tomu určenými. I když se snažíme, aby naše Myprotein odměrky byly přesným ekvivalentem, stále nedokáží porci změřit naprosto přesně a nejsou náhradou za měřicí zařízení.

Nepřekračujte stanovené denní doporučené dávkování. Tento produkt je doplněk stravy a neměl by být užíván jako náhrada pestré a zdravé stravy. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.

Složení

Vyrobené v objekte, kde sa tiež spracúva mlieko, sója, vajcia, lepok a produkty z nich.

Neochutené: 100 % Karbo-Lyn® (homopolysacharid získaný zo zemiakov, ryže a kukurice. 100% škrob).

Nutriční informace

Velikost Porce - 1 Naběrka (30 g)

Počet porcí v balení - 20 (1kg)

Výživové informace

  Na 100 g Na 1 porci *RHP
Energie 1700 kJ/400 kcal 510 kJ/120 kcal 6 %
Tuky 0 g 0 g 0 %
  z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g 0 %
Sacharidy 100 g 30 g 12 %
  z toho cukry 0 g 0 g 0 %
Bílkoviny 0 g 0 g 0 %
Sůl <0,01 g <0,01 g 0 %

 

* Referenční příjem dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Výživové informace odpovídají neochucené verzi, u ostatních příchutí se mohou lišit až o 10%.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Karbo-Lyn®

Vybrat obrázek

Karbo-Lyn®
Back to top