IMPACT WEEK AKCE 45% TÉMĚŘ NA VŠE* | KÓD: IWCZ
EXTRA 5% SLEVA PŘI NÁKUPU NAD 1900 KČ
0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

Nejlepší sacharidy

Sacharidy jsou nejčastějším zdrojem energie pro naše tělo a měly by tvořit 55-75% denního příjmu - jsou základem pro každého, kdo chce optimalizovat sportovní výkon, ať už na jakékoliv úrovni.

NEJLEPŠÍ ENERGY GEL

Energetické gely jsou ideální pro zvýšení hladiny krevního cukru krátce před déle trvající fyzickou zátěží. Naše Elite Sportovní gely obsahují sacharidy, elektrolyty a vitamíny skupiny B. Z hlediska sportovního rozvoje, užívání energetických gelů je vhodné pro ty, kdo absolvují sportovní nebo jiný déletrvající výkon, pro zajištění, že hladina krevního cukru neklesne příliš nízko během cvičení.


Tento úžasný gel, který obsahuje 75 mg kofeinu může být konzumován před podáváním výkonu k získání maxima z Vašeho těla v případě potřeby.

Kup teď

NEJLEPŠÍ ROZPUSTNÁ FORMA SACHARIDŮ

CYKLICKÝ DEXTRIN


Po intenzivní sportovní zátěži chcete začít regenerační proces tak rychle, jak jen to je možné. Vysoce větvený cyklický dextrin je skvěle rozpustný sacharidový prášek, který se efektivně podílí na obnově normálního fungování svalů.


Skvělý zdroj energie kombinovaný s PeptoPro a vysoce kvalitním kaseinem pro udržení Vašich svalů zásobených po určito dobu. Tento produkt je také vhodný pro osoby intolerancí na lepek, vegetariány a vegany.

Kup teď

NEJLEPŠÍ ENERGY TYČINKA

Proteinový Flapjack


Každá tyčinka nabízí 20 g bílkovin a množství sacharidů z ovesných vloček, díky čemuž pomáhá zvýšit Váš denní příjem okamžitě. Jsou perfektní pro energii před hodinou pilates nebo před schůzkou s činkami.


Dostupné ve dvou lahodných příchutích - Kousky čokolády a Tradiční ovesné. Jsou pohodlně zabaleny, takže si je můžete užít i na cestách jako svačinku.

Kup teď

NEJLEPŠÍ RYCHLÉ DOPLNĚNÍ ENERGIE

Maltodextrin


Sacharidy se podílí na regeneraci svalů po vysoce intenzivním a/nebo dlouho trvajícím tréninku, který vede k únavě svalů a vyčerpání zásob glykogenu v kosterních svalech. 


Maltodextrin je vhodný pro kohokoliv, kdo dlouhodobě podstupuje fyzickou zátěž a vyžaduje vyšší příjem sacharidů.

Kup teď