• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Fosforečnan draselný

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 30% na celý nákup + AŽ 2 DÁRKY ZDARMA | Kód: VSECZ

Využijte slevu 30% na vše včetně našeho sportovního oblečení. S našimi doplňky stravy a sportovním oblečením budete vždy připraveni čelit všem výzvám, které Vám cesta k dosažení Vašeho cíle připraví.

Navíc získejte až 2 dárky zdarma!
*Akce platí do půlnoci 25. března 2018. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji. Dárky budou přidány automaticky při dosažení minimální hodnoty objednávky.

KUP TEĎ
679.00 Kč

Přehled produktů

Co je fosforečnan draselný?

Fosforečnan draselný je sůl kyseliny fosforečné, o které je známo, že má klíčovou roli v metabolickém procesu v lidském těle.

Výhody forforečnanu draselného

Draslík přispívá ke správnému fungování nervového systému, ideální funkci svalů a udržování optimální hladiny krevního tlaku.

Pro koho je fosforečnan draselný vhodný?

Fosforečnan draselný je ideální pro každého, kdo podstupuje intenzivní cvičební program nebo chce zvýšit svůj výkon prostřednictvím zlepšení fungování svalů.

Volba stravovacích návyků našich zákazníků je pro nás extrémně důležitá. Přestože tento produkt je zpracováván za použití surovin a zpracovatelských prostředků vhodných pro veganskou dietu, berte prosím na vědomí, že sušené mléko je zpracováváno ve stejném výrobním závodě a může dojít ke křížové kontaminaci ve velmi malém množství.

Etiketa na tomto produktu je vždy minimálně v angličtině. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

 • Přispívá k správné funkci nervového systému
 • Pomáhá udržovat normální funkci svalů
 • Udržuje ideální hladinu krevního tlaku

Navrhované využití

Nalijte Vámi preferované množství vody nebo ovocné šťávy do našeho shakeru. Poté přidejte 1g, protřepejte a vypijte. Užívejte 4 krát denně. Ideálně na lačný žaludek.

Poznámka: Dávky doporučujeme odměřit za pomoci přesných vah. Přestože se snažíme poskytnout dostatečně přesné ekvivalentní odměření pomocí našich Myprotein odměrek, tyto jsou pouze přibližné a nenahrazují použití standardizovaného měrného zařízení.

Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování. Tento produkt je doplněk stravy a neměl by být užíván jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Složení

Vyráběno v závodě, ve kterém je také manipulováno s mlékem, sójou, vejci, lepkem a produkty z nich vyrobenými.

Neochucený: Fosforečnan draselný (100 %)

Nutriční informace

1 dávka - 1/4 čajové lžičky (1g)

Počet dávek v balení - 250 (250g)

Nutriční hodnoty

 Na dávku
Fosforečnan draselný  1 g

 

Nutriční hodnoty jsou platné pro verzi bez příchuti. Pro verzi s příchutí se nutriční hodnoty mohou lišit.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Fosforečnan draselný

Vybrat obrázek

Fosforečnan draselný
Back to top