SLEVA 50% NA OBLEČENÍ
+IMPACT WEEK SLEVA 45% | KÓD: IMPACTCZ
+ DOPRAVA ZDARMA OD 800 Kč
0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

Závazek Dodavatele

V MP chceme zajistit našim zákazníkům nejlepší možnou uživatelskou zkušenost. Jsme pyšní na naši vysokou kvalitu a inovativní produkty, které jsou vyvíjeny eticky a zodpovědně.

Před zahájením spolupráce musí naši dodavatelé prokázat, že splňují řadu kvalitativních, bezpečnostních, ekologických a sociálních standardů. Díky těmto opatřením můžeme být transparentní směrem k našim zákazníkům a zajistit, že všechny produkty jsou vhodné pro jejich účely. Všichni naši dodavatelé jsou kompletně prověřeni a akreditováni od SEDEX nebo BSCI a při volbě dodavatelů důkladně kontrolujeme, zda jsou všechny požadavky splněny.

Všechny naše produkty jsou testovány, aby dosahovaly nejvyšších standardů, vydržely za všech okolností a splňovaly REACH (Registration, Evaluation, Authorisation & restriction of Chemicals) (Registrace, Hodnocení, Autorizace & omezení chemikálií).

Je naší misí zajistit, že budeme nadále eticky vyrábět naše produkty, kterými můžeme podpořit naše zákazníky při dosahování a překonávání jejich sportovních a výkonnostních cílů.

Větší potenciál. Větší progres. Více výkonu.