TAJEMNÁ SLEVA AŽ 35% | Použijte Kód: MYSTERYCZ

Kdo je Myprotein

Kdo jsme

Jsme top značka nabízející sportovní výživu. V naší nabídce je řada kvalitních produktů včetně proteinových prášků, vitamínů a minerálů, potravin s vysokým obsahem bílkovin, alternativ k běžné svačině a výkonnostního oblečení. 


Založen v roce 2004, Myprotein je nyní evropskou jedničkou. S centrálou v Manchesteru, fungujeme ve více než 70 zemích prostřednictvím pestrého a nadšeného týmu zaměstnanců, sportovců a aktivních influencerů. Každý den pracujeme na tom, abychom inspirovali lidi každého věku a pohlaví, aby věřili svému sportovnímu potenciálu a následně je poháníme k jeho naplnění.Běhání

Co děláme

V Myprotein je naším cílem naplnit ambice lidí z celého světa – zpřístupňujeme nejlepší sportovní výživu všem, bez ohledu na jejich cíle. Jsme na sebe hrdí za poskytování široké nabídky výrobků s výjimečnou hodnotou pro tento účel, včetně řady produktů vhodných pro vegetariány, vegany, produktů bez laktózy a bez lepku tak, aby si každý zákazník mohl užít výhod vysoce kvalitní výživy.


Vše vyrábíme ve vlastních továrnách a snižujeme náklady třetích stran pro zajištění skvělé ceny a nejvyšší kvality. Investovali jsme do kvalitních produkčních zařízení a pokročilých testovacích metod pro naplnění slibované čistoty a jistoty toho, že vše, co opouští sklad odpovídá nejvyšším standardům.


Ačkoliv se specializujeme na kvalitní sportovní výživu, vytvořili jsme také řadu sportovního oblečení s přelomovým designem z výkonnostního materiálu pro podporu každého, v každé situaci, při snaze o dosažení všech cílů.


Máme širokou a rychle rostoucí komunitu – proto sdílíme nejnovější a nejdůležitější výživové know-how na našem blogu a sociálních kanálech, kde můžete najít recepty, tréninky a vše kolem tak, abychom podpořili naše zákazníky v každé fázi jejich sportovní cesty. 


Udržitelnost a komunita

Udržitelnost a komunita

Myprotein je nadšený z dosahování potenciálu u lidí bez ohledu na pohlaví, bydliště a další faktory. Jako globální firma jsme domov pro více než 70 národností a podporujeme tuto diverzitu.

Myprotein pokračuje v růstu a diverzifikaci, stejně tak se rozvíjí naše nabídka. Nyní se navíc také specializujeme na organické produkty a produkty z rostlinných ingrediencí. Tato řada, vhodná pro vegany, se rozrostla a tvoří jednu z našich nejoblíbenějších nabídek. Momentálně dodáváme stále se rozšiřující řadu produktů, které neobsahují žádné živočišné látky a zajišťují tak to, že hrajeme naši roli ve zlepšování celkového blaha zvířat a snižování toxických emisí. 

Dalším závazkem, který máme, je maximální možné snižování dopadu na životní prostřední a neustále hledáme způsoby, jak udržitelně inovovat více produktů. V naší produkci používáme recyklované a biologicky rozložitelné materiály a cílíme na minimalizaci plýtvání v našem podnikání.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je naše pravidlo „nic na skládku“, které zajišťuje, že všechen náš odpad končí v recyklačních zařízeních nebo jako RDF (palivo vyrobené z odpadu). Navíc jsme také odstranili všechny plastové nádoby z našich zařízení a implementovali znovu použitelné kelímky na kávu, což vedlo ke snížení spotřeby plastových nádob o 500 tisíc ročně a zabránění tomu, že 1 milion kelímků skončí na skládce.

Myprotein ocenění

Naše ocenění

Myprotein se od svých skromných začátků v roce 2004 značně zvětšil a jsme pyšní na to, že můžeme prohlásit, že naše rostoucí expertní znalost a obětavost při výrobě kvalitní sportovní výživy nezůstaly bez povšimnutí. Níže můžete najít některé naše úspěchy a ocenění. 


2007 - Myprotein dosáhl certifikace výroby ISO9001 a také akreditací GMP (Správná výrobní praxe) a HACCP (Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů)

2007 – Myprotein zvolen Mladou firmou roku na prestižních Growing Business Awards, pořádané Real Business společně s bankou Lloyds a podporované CBI (Konfederace britského průmyslu)

2009 - Myprotein vyhrál Regionální cenu pro Malé a střední firmy ze severozápadní Anglie na National Business Awards

2009 – Myprotein zařazen na 21. místo v Sunday Times Fast Track 100 

2015 – Myprotein oceněn ve speciální ceně poroty na Best Factory Awards za výrobní zařízení ve Warringtonu

2017 – THG vyhrává mezinárodní The Growth Retailer of the Year na Retail Week Awards 

2018 – THG v TOP 50 nejrychleji rostoucích firem v Greater Manchester Ward Hadaway 

2018 – THG vyhrál The Queen’s Award for Enterprise 

Men's Health GQ The Telegraph Evening Standard Women's Health Medium

Naše kvalita

Myprotein je oddaný poskytování produktů nejvyšší kvality. Naše vlastní, světově proslulá, produkční zařízení nám umožňují vyvíjet a testovat – za použití speciálních infračervených skenerů a rentgenů pro zajištění toho, že každý náš produkt dosahuje té nejvyšší kvality, což vede k tomu, že British Retail Consortium hodnotí Myprotein známkou AA za bezpečnost potravin. 


Kromě našeho vlastního přísného testování také úzce spolupracujeme s nezávislým partnerem ALS, který používá striktní hodnotící metody pro schválení našich produktů. Jsme také partnery s Labdoor, nezávislým testerem sportovní výživy, který hodnotí naše produkty jako vysoce kvalitní a jmenoval náš Impact Whey Isolate #1 za hodnotu a #2 za kvalitu v kategorii proteinů.


Všechny úrovně kvality bereme vážně a pracujeme s LGC Sport Science na vytvoření produktové řady Informed-Sports. To zajišťuje, že tyto produkty neobsahují žádné látky zakázané světovou antidopingovou agenturou WADA a nabízí tak elitním sportovcům jistotu, že mohou dosáhnout svých cílů s kvalitními a prověřenými produkty.
Čtěte více