AKCE 60% NA AMINA A VITAMÍNY
+ SLEVA 35% NA NÁKUP | KÓD: CZ35
NAVÍC DÁREK ZDARMA OD 1300 KČ A 1800 KČ

Ať už jsou vaše cíle jakékoli, máme pro vás potřebné k jejich dosažení.

Pro ty, kteří chtějí více

Proto jsme začali. Proto nikdy nepřestaneme

Jak to začalo…

Myprotein jde už od roku 2004 vlastní cestou. Měli jsme svou vizi a u obyčejného kuchyňského stolu jsme si vysnili převratný způsob, jak podporovat pohyb a sportování.

V roce 2011 našelMyprotein pevné zázemí v rodině THG a začala tak nová a skvělá kapitola. Do roku 2016 jsme si vydobyli postavení přední online značky sportovní výživy a přinášíme vám proteiny, vitamíny a esenciální doplňky stravy bezkonkurenční kvality, které vám bez problému doručíme až domů.

Ale tím jsme neskončili. Protože se vyvíjejí vaše potřeby, vyvíjíme se i my. Expandovali jsme a najdete u nás MP,Myvitamins,Myvegan aMyPRO, takže vám umíme pomoct se vším, co potřebujete. Při každém kroku, každé sérii.

Jsme top značka nabízející sportovní výživu. V naší nabídce je řada kvalitních produktů včetně proteinových prášků, vitamínů a minerálů, potravin s vysokým obsahem bílkovin, alternativ k běžné svačině a výkonnostního oblečení.

Kdo jsme

Naší vizí je stát se největším podporovatelem zdravého pohybu. To znamená pomáhat všem žít zdravěji a aktivněji – a už jsme ušli velký kus cesty.

Jsme tu proto, abychombořilihranice. Dodáváme sílu a otevíráme nové možnosti těm, kteří požadují víc.

Náš tým v domovském Manchesteru vyvíjí inovativní produkty a hledá nové způsoby, jak vám maximálně pomáhat na cestě za skvělou kondicí. Prověřená řešení, díky kterým budete mít své zdraví acelkovou pohodu pod kontrolou.

Vysoce kvalitní výživa by měla být k dispozici pro každého, a proto pomáháme všem – vegetariánům, flexi, veganům i těm, kdo dodržují bezlaktózovou nebo bezlepkovou dietu.

Cíl si stanovíte vy. My dodáme podporu, která prokazatelně přispívá k jeho dosažení.

V Myprotein je naším cílem naplnit ambice lidí z celého světa – zpřístupňujeme nejlepší sportovní výživu všem,

Co děláme

Vyrábíme sportovní výživu a funkční oblečení dostupné pro všechny. Podporujeme všechny zdravé záměry bez ohledu na to, kdo jste nebo čeho chcete dosáhnout.

Jde nám o to, aby se všichni zlepšovali. Kvůli tomu jsme začínali. A kvůli tomu nikdy nepřestaneme.

Udržitelnost a komunita

Udržitelnost a komunita

Myprotein je nadšený z dosahování potenciálu u lidí bez ohledu na pohlaví, bydliště a další faktory. Jako globální firma jsme domov pro více než 70 národností a podporujeme tuto diverzitu.

Myprotein pokračuje v růstu a diverzifikaci, stejně tak se rozvíjí naše nabídka. Nyní se navíc také specializujeme na organické produkty a produkty z rostlinných ingrediencí. Tato řada, vhodná pro vegany, se rozrostla a tvoří jednu z našich nejoblíbenějších nabídek. Momentálně dodáváme stále se rozšiřující řadu produktů, které neobsahují žádné živočišné látky a zajišťují tak to, že hrajeme naši roli ve zlepšování celkového blaha zvířat a snižování toxických emisí.

Dalším závazkem, který máme, je maximální možné snižování dopadu na životní prostřední a neustále hledáme způsoby, jak udržitelně inovovat více produktů. V naší produkci používáme recyklované a biologicky rozložitelné materiály a cílíme na minimalizaci plýtvání v našem podnikání.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je naše pravidlo „nic na skládku“, které zajišťuje, že všechen náš odpad končí v recyklačních zařízeních nebo jako RDF (palivo vyrobené z odpadu). Navíc jsme také odstranili všechny plastové nádoby z našich zařízení a implementovali znovu použitelné kelímky na kávu, což vedlo ke snížení spotřeby plastových nádob o 500 tisíc ročně a zabránění tomu, že 1 milion kelímků skončí na skládce.

Naše ocenění

Naše ocenění

Výhry se musí oslavovat. Ocenění za naše produkty sbíráme už od roku 2007.


2007 –Myprotein získává certifikaci výroby ISO9001, certifikaci správné výrobní praxe GMP a akreditaci systému kritických bodů HACCP.

2007 – Myprotein je zvolen mladou firmou roku v prestižní soutěžiGrowing Business Awards, kterou pořádá organizace Real Business ve spolupráci sLloyds Bank a za podpory CBI (Konfederace britského průmyslu).

2009 – Myprotein získává v soutěžiNational Business Awards regionální ocenění pro malou až střední firmu roku v severozápadní Anglii.

2009 – Myprotein se umisťuje na 21. místě v žebříčkuSunday Times Fast Track 100.

2015 – Myprotein získává zvláštní ocenění poroty v soutěži BestFactory Awards za svůj závod veWarringtonu.

2017 – THG získává ocenění InternationalGrowthRetailerof theYear v soutěži RetailWeek Awards.

2018 – THG je uvedena v seznamu 50 nejrychleji rostoucích firem v oblastiGreater Manchester sestaveného firmouWardHadaway.

2018 – THG získává TheQueen’sAwardforEnterprise.

2022 – Myprotein získává ocenění MostExcitingPartnershipAward za partnerskou spolupráci s HotelChocolat.

2023 – Myprotein získává oceněníInspired Innovation BrandLicensingProduct orRange za spolupráci sJelly Belly.

2023 – Myprotein je nominován na ocenění International BestLicensedProduct opět za spolupráci sJelly Belly.

Men's Health GQ The Telegraph Evening Standard Women's Health Medium

Naše kvalita

Myprotein je oddaný poskytování produktů nejvyšší kvality. Naše vlastní, světově proslulá, produkční zařízení nám umožňují vyvíjet a testovat – za použití speciálních infračervených skenerů a rentgenů pro zajištění toho, že každý náš produkt dosahuje té nejvyšší kvality, což vede k tomu, že British Retail Consortium hodnotí Myprotein známkou AA za bezpečnost potravin. 


Kromě našeho vlastního přísného testování také úzce spolupracujeme s nezávislým partnerem ALS, který používá striktní hodnotící metody pro schválení našich produktů. Jsme také partnery s Labdoor, nezávislým testerem sportovní výživy, který hodnotí naše produkty jako vysoce kvalitní a jmenoval náš Impact Whey Isolate #1 za hodnotu a #2 za kvalitu v kategorii proteinů.


Všechny úrovně kvality bereme vážně a pracujeme s LGC Sport Science na vytvoření produktové řady Informed-Sports. To zajišťuje, že tyto produkty neobsahují žádné látky zakázané světovou antidopingovou agenturou WADA a nabízí tak elitním sportovcům jistotu, že mohou dosáhnout svých cílů s kvalitními a prověřenými produkty.
Čtěte více