• Gluten Free

    Gluten Free

BCAA 4:1:1

Obsahuje tři oblíbené esenciální aminokyseliny

4.333333333333333

3 recenzí

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 30% na celý nákup + AŽ 2 DÁRKY ZDARMA | Kód: VSECZ

Využijte slevu 30% na vše včetně našeho sportovního oblečení. S našimi doplňky stravy a sportovním oblečením budete vždy připraveni čelit všem výzvám, které Vám cesta k dosažení Vašeho cíle připraví.

Navíc získejte až 2 dárky zdarma!
*Akce platí do půlnoci 25. března 2018. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji. Dárky budou přidány automaticky při dosažení minimální hodnoty objednávky.

KUP TEĎ
579.00 Kč

Přehled produktů

Jedná se o nezbytný aminokyselinový doplněk stravy, s obsahem optimálního poměru 4:1:1 leucinu, izoleucinu a valinu.

Tyto esenciální aminokyseliny si tělo nedokáže samo vyrobit, proto musí být přijaty ze stravy. Přesně proto je tu náš doplněk stravy, který vám je zajistí.

Jaké jsou výhody BCAA 4:1:1?

Obsahuje tři populární esenciální aminokyseliny – základní stavební kameny bílkovin pro tvoru nových svalových vláken, což je nezbytné pro dosažení jakýkoliv fitness cílů.

Jako bonus tato směs 4: 1: 1 nabízí leucin pro ty, kteří chtějí těžit z výhod této specifické esenciální aminokyseliny, která je oblíbenou volbou v celé fitness komunitě.

Kdy užívat BCAA 4:1:1?

Pro nejlepší výsledky doporučujeme užívat 5g dávku 2 – 4x denně. Vychutnejte si je v jedné z našich ovocných variant nebo je jednoduše přidejte do svého oblíbeného shaku.

Tyto aminokyseliny mohou být užívány kdykoliv během dne – před, během nebo i po tréninku.

Pro ještě lepší výsledky, vyzkoušejte užívat s …

Kreatin Monohydrátem - je dokázáno, že zlepšuje fyzický výkon během krátkodobých cvičeních s vysokou intenzitou – ideální pro zlepšení síly a výkonu.*

*Kýžený efekt je dosažen užíváním denní dávky 3g kreatinu.

Etiketa na tomto produktu je vždy minimálně v angličtině. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

  • Poměr leucinu, izoleucinu a valinu je 4:1:1
  • Dostupný v ovocných variantách
  • Vhodný pro všechny typy sportů a cvičení

Navrhované využití

Přidejte vámi preferované množství vody nebo ovocné šťávy do našeho šejkru. Pak přidejte 5 g, protřepejte a konzumujte. Použijte 2-4 krát denně pro dosažení optimálních výsledků.

Poznámka: Doporučujeme, aby všechny porce byly měřeny pomocí přesné váhy. Děláme vše, abychom poskytnuli přesnou ekvivalentní míru s použitím naší Myprotein odměrky. Ta je pouze orientační a není náhradou za standardizované měřící zařízení.

Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměl být užíván jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosahu malých dětí.

Složení

Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává mléko, sóju, vejce, lepek a výrobky z nich.

Příchuť Berry Blast: L Leucin (54 %), L Isoleucin (13 %), L Valin (13 %), Kyselina (Kyselina citronová), Barvivo (Červená řepa, Antokyan), Aroma, Sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Tropical Storm: L Leucin (54 %), L Isoleucin (13 %), L Valin (13 %), Kyselina (Kyselina citronová), Barvivo (Karoten), Aroma, Sladidlo (Sukralóza)

Bez příchuti: L Leucin (66 %), L Isoleucin (17 %), L Valin (17 %)

Příchuť Modrá Malina: Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v práškové směsi (59 %) (L Leucin L isoleucin, L valin), leucin (34 %), aroma (přírodní aroma, umělé aroma, sladidlo (sukralóza, acesulfam draselný)), Barvivo (Brilantní modř)

Příchuť Citrón a Limetka: Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v práškové směsi (59 %) (L Leucin L isoleucin, L valin), leucin (34 %), aroma (přírodní aroma, umělé aroma, sladidlo (sukralóza, acesulfam draselný)), Barvivo (Tartrazine*, Brilantní modř)).

*Tartrazine může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Příchuť Pomeranč: Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v práškové směsi (59 %) (L Leucin L isoleucin, L valin), leucin (34 %), aroma (přírodní aroma, umělé aroma, sladidlo (sukralóza, acesulfam draselný)), Barvivo (Sunset Yellow*)).

* Sunset Yellow může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Příchuť Kyselé Jablko:Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v práškové směsi (59 %) (L Leucin L isoleucin, L valin), leucin (34 %), aroma (přírodní aroma, umělé aroma, sladidlo (sukralóza, acesulfam draselný)), Barvivo (Sunset Yellow*)).

* Sunset Yellow může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Příchuť Vodní Meloun: Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem v práškové směsi (59 %) (L Leucin L isoleucin, L valin), leucin (34 %), aroma (přírodní aroma, umělé aroma, sladidlo (sukralóza, acesulfam draselný)), Barvivo (Allura Red*).

* Allura Red může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Nutriční informace

Doporučené dávkování - 1 lžička (5g)

Množství v balení - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

Nutriční hodnoty

  V jedné porci
L Leucin     2.7 g
L Isoleucin     650 mg
L Valin     650 mg

 

Nutriční hodnoty se týkají verzi příchuti Berry Blast, při výběru alternativní příchuti se nutriční hodnoty mohou lišit.

Hodnocení zákazníků

U recenzí, které se vztahují k potravinám a kosmetickým produktům, se výsledky mohou lišit člověk od člověka, jsou individuální. Zákaznické hodnocení je nezávislé a nereprezentuje názory společnosti Myprotein.

Souhrn

4.333333333333333

4.333333333333333

(3 recenzí)

  • 5    2
  • 4    0
  • 3    1
  • 2    0
  • 1    0
Třídit

bcaa

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

great :-)

Tue Jun 27 20:17:24 BST 2017 o fouk

Byly tyto informace užitečné?

Doporučuji

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

Výborná chuť a super rozpustnost

Wed Apr 19 23:17:51 BST 2017 o Daniel

Byly tyto informace užitečné?

Bez dávkovače?

Celkově:

3

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

K maximální spokojenosti mi v kilovém balení chyběla odměrka. Z obalu se člověk sotva dozví, že má jít o 5 gramů. Jak je odměřit už ale nikdo neporadí. Hodí se: při sportu, po sportu

Wed Mar 29 15:48:49 BST 2017 o terez

Byly tyto informace užitečné?

BCAA 4:1:1

Vybrat obrázek

BCAA 4:1:1
Back to top