Active Woman Pre-Workout ™ (vzorek)

Efektivní před-tréninková formule pro ženy

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
36.00 Kč
Není skladem

Přehled produktů

Přehled produktů

Většina před-tréninkových doplňků na současném trhu obsahuje více než 100 mg kofeinu, což může odradit jednotlivce trénující ve večerních hodinách. Hned od začátku vývoje Active Woman před-tréninkové formule jsme toto brali na vědomí a vybrali jsme ty správné ingredience tak, abychom udrželi obsah kofeinu na minimu, ale zároveň dostatek na to, aby vás udržel v bdělosti, dodal energii a podpořil výkon před tréninkem. Použili jsme přírodní zdroje kofeinu ze zeleného čaje a guarany.

Jaké jsou hlavní výhody?  

 • Kofein - Guarana a extrakt ze zeleného čaje poskytnou 75 mg kofeinu pro zlepšení bdělosti a soustředění, což je zhruba stejné množství kofeinu jako ve standardním šálku kávy!
 • Kokosová voda v prášku - získaná z Ekvádoru, kokosová voda v prášku je vyrobena rozprášením a vysušením přírodní kokosové vody, což zaručí vznik ultra jemného prášku
 • Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) - použili jsme fermentovaný BCAA prášek, který poskytuje 4 g BCAA. Na rozdíl od běžných BCAA, fermentované BCAA pocházejí ze surovin rostlinného původu.
 • Vitamin C - 40 mg vitamínu C v jedné porci přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, což je přesně to, co potřebujete, než se pustíte do náročného tréninku.
 • Cholin - populární složka obsažená v mnoha dietních směsích, Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů. 

Je tento produkt pro mě?  

Active Woman Předtréninkový suplement je skvělý produkt pro všechny ženy, které chtějí zlepšit jejich výkonnost v posilovně. 7 mg kofeinu je mnohem nižší ve srovnání s většinou pre-workout doplňků na trhu a je tedy ideální alternativou pro ty, kdo trénují ve večerních hodinách.  

Perfektně se hodí k:

 • Kokosové vodě
 • SmartShakeru
 •  Active Woman multivitamínu

 

Klíčové výhody

 • 75mg kofeinu z guarany a extraktu ze zeleného čaje
 • 4 g BCAA z fermentovaného BCAA prášku
 • Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

Navrhované využití

Navrhované využití

Pro jednu porci Active Woman Pre-Workout stačí přidat 6 malých odměrek (20 g) do 300-400 ml vody, promixovat v shakeru a konzumovat ihned. Chcete-li využít výhod naplno, náš tým odborníků na výživu doporučuje konzumovat na lačný žaludek, 20-30 minut před cvičením. Můžete přidat kostky ledu pro osvěžující nápoj.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření. Skladujte mimo dosah dětí.

Složení

Příchuť Letní ovoce: Kokosový prášek (25 %), fruktóza (23 %), aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (21 %) (L-Leucin, L-Izoleucin, L-valin), letní ovoce aroma (kyselina citronová, koncentrát červené řepy, sladidlo (sukralóza), kakaový prášek, přírodní aroma), L arginin α-ketoglutarát, L-citrulin DL-Malát, Beta alanin, konjugovaná kyselina linolová (konjugovaná kyselina linolová, Malto-oligosacharidy (obsahuje mléko)), směs multivitamínů a minerálů (hořčík, vitamin C, železo, vitamin E, niacin, zinek, vitamin A, vitamin D, vitamin B6, vitamin B1, riboflavin, kyselina listová, jód, vitamín B12) , extrakt z Guarany (extrakt z guarany, barvivo (karamel), kofein), extrakt z hroznů, acetyl L-carnitin, cholin bitartrát, L-tyrosin, extrakt ze zeleného čaje, Bacillus coagulans, rostlinný olej (obsahuje sóju).

Příchuť Broskvový Čaj: Kokosový prášek (25 %), fruktóza (23 %), aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (21 %) (L-Leucin, L-Izoleucin, L-valin), Broskvový Čaj aroma (kyselina citronová, sladidlo (sukralóza), přírodní aroma),L arginin α-ketoglutarát, L-citrulin DL-Malát, Beta alanin, konjugovaná kyselina linolová (konjugovaná kyselina linolová, Malto-oligosacharidy (obsahuje mléko)), směs multivitamínů a minerálů (hořčík, vitamin C, železo, vitamin E, niacin, zinek, vitamin A, vitamin D, vitamin B6, vitamin B1, riboflavin, kyselina listová, jód, vitamín B12) , extrakt z Guarany (extrakt z guarany, barvivo (karamel), kofein), extrakt z hroznů, acetyl L-Carnitin, cholin bitartrát, L-tyrosin, extrakt ze zeleného čaje, Bacillus coagulans, rostlinný olej (obsahuje sóju).

Brusinka a granátové jablko: Kokosový prášek (25 %), fruktóza (23 %), aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (21 %) (L-Leucin, L-Izoleucin, L-valin), Brusinka a granátové jablko aroma (koncentrát červené řepy, kyselina (kyselina citronová), sladidlo (sukralóza), přírodní aroma, L arginin α-ketoglutarát, L-citrulin DL-Malát, Beta alanin, konjugovaná kyselina linolová (konjugovaná kyselina linolová, Malto-oligosacharidy (obsahuje mléko)), směs multivitamínů a minerálů (hořčík, vitamin C, železo, vitamin E, niacin, zinek, vitamin A, vitamin D, vitamin B6, vitamin B1, riboflavin, kyselina listová, jód, vitamín B12) , extrakt z Guarany (extrakt z guarany, barvivo (karamel), kofein), extrakt z hroznů, acetyl L karnitin, cholin bitartrát, L tyrosin, extrakt ze zeleného čaje, Bacillus coagulans, rostlinný olej (obsahuje sóju).

Jablko a hruška: Kokosový prášek (25 %), fruktóza (23 %), s rozvětveným řetězcem aminokyselin (21 %) (L-Leucin, L-Izoleucin, L-valin), Jablko - hruška Příchuť (kyselina citronová, sladidlo (sukralóza), přírodní aroma), L arginin α-ketoglutarát, L-citrulin DL-Malát, Beta alanin, konjugovaná kyselina linolová (konjugovaná kyselina linolová, Malto-oligosacharidy (obsahuje mléko)), směs multivitamínů a minerálů (hořčík, vitamin C, železo, vitamin E, niacin, zinek, vitamin A, vitamin D, vitamin B6, vitamin B1, riboflavin, kyselina listová, jód, vitamín B12) , extrakt z Guarany (extrakt z guarany, barva (karamel), kofein), extrakt z hroznů, acetyl L-carnitin, cholin bitartrát, L-tyrosin, extrakt ze zeleného čaje, Bacillus coagulans, rostlinný olej (obsahuje sóju).

Nutriční informace

Porce - 6 malých odměrek (20 g)

Porcí v balení - 1 (20 g)

Nutriční Hodnoty

  Na 100 g Na porci (20 g)
Energetická hodnota 899 kJ/180 kcal 218 kJ/44 kcal
Tuky 1,3 g 0,26 g
z toho nasycených 0,1 g 0,02 g
Sacharidy 30 g 5,9 g
z toho cukry 23 g 4,5 g
Bílkoviny 21 g 4,2 g
Sůl 0,10 g 0,002 g
Vitamin A 1960 µg (245 % RHP*) 392 µg (49 % RHP*)
Vitamin D 5 µg (100 % RHP*) 1 µg (20 % RHP*)
Vitamin E 30 mg (250 % RHP*) 6 mg (50 % RHP*)
Vitamin C 200 mg (250 % RHP*) 40 mg (50 % RHP*)
Thiamin 3 mg (273 % RHP*) 0,6 mg (55 % RHP*)
Riboflavin 3,5 mg (250 % RHP*) 0,7 mg (50 % RHP*)
Niacin 40 mg (250 % RHP*) 8 mg (50 % RHP*)
Vitamin B6 3,55 mg (254 % RHP*) 0,71 mg (51 % RHP*)
Vitamin B12 6,25 µg (250 % RHP*) 1,25 µg (50 % RHP*)
Hořčík 945 mg (252 % RHP*) 189 mg (50 % RHP*)
Železo 35 mg (250 % RHP*) 7 mg (50 % RHP*)
Zinek 25 mg (250 % RHP*) 5 mg (50 % RHP*)
Jód 375 µg (250 % RHP*) 75 µg (50 % RHP*)

 

Aktivní Ingredience

  Na 100 g Na porci (20 g)
Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem 21 g 4,2 g
L-Leucin 10,5 g 2,1 g
L-Isoleucin 5,25 g 1,05 g
L-Valin 5,25 g 1,05 g
Arginine Alpha Ketoglutarát 5 g 1 g
Citrullin Malát 5 g 1 g
Beta Alanine 2,5 g 0,5 g
L-Tyrosin 1 g 0,2 g
Acetyl L-Carnitin 1,25 g 0,25 g
Cholin bitartrát 1 g 0,2 g

* Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Nutriční informace jsou uvedené pro příchut Jablko a Hruška, při výběru alternativní příchuti se hodnoty mohou lišit až o 10 %. 

Upozornění: Obsahuje kofein (70 mg na porci). Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Active Woman Pre-Workout ™ (vzorek)

Vybrat obrázek

Active Woman Pre-Workout ™ (vzorek)
Back to top