Nejlepší před tréninkový nápoj

MYPRE

MYPRE je bez debat nejlepším předtréninkovým koktejlem, který dostává své pověsti. S obsahem větvených aminokyselin přes 4 g v jedné porci, společně s 400 mg kofeinu, 4 g kreatinu monohydrát a 3 g Beta alaninu a množstvích dalších vitamínů a minerálů, Vaše zásoby energie vystřelí vzhůru a zajistí, že Váš trénink bude intenzivní a účinný.

Vyrobeno pro muže a ženy, tento produkt je jednoduše mixovatelný a měl by být konzumovát před tréninkem pro explozivní účinky.

Nejlepší předtréninkový suplement pro napumpování

Impact Pump Blend

Často se stává, že trénujeme pozdě v noci a přípravky s obsahem kofeinu nás následně nenechají spát. Užívání Impact Pump Blend zajistí kvalitní trénink bez negativních vedlejších účinku kofeinu. Směs Impact Pump je unikátní předtréninkový suplement v prášku bez stimulačních efektů, který spojuje 6 vrstev surovin.

Úžasná směs Arginin Alfa Ketoglutarátu, L-Carnitinu, Beta alaninu, BCAA, Kreatinu monohydrát a citrulínu zajistí, že se do posilovny dostanete v perfektním rozpoložení. Impact Pump Blend je dostupný ve 4 lahodných příchutích.

NEJLEPŠÍ PŘEDTRÉNINKOVÉ JÍDLO

Kuřecí Jalfrezi

S obsahem bílkovin 30 g v jedné porci Vás toto předtréninkové jídlo správně nabudí před vstupem do posilovny. Jídlo mimo jiné obsahuje kombinaci koření, které zlepší termogenní účinky během cvičení a pomůže Vám spálit větší množství kalorií.

Toto 300g jídlo, připravené za 3 minuty Vás zasytí, aniž byste přijali velké množství tuků a cukrů. Navíc také obsahuje masivních 9,3 g vlákniny v jedné porci tohoto chutného jídla.

Nejlepší předtréninkový dopněk pro ženy

Active Women Pre Workout

Active Women předtréninkový suplement obsahuje speciálně vybrané látky, tak aby byla omezena nadměrná konzumace kofeinu, ale zároveň byla zlepšena pozornost, koncentrace a především Váš trénink. S kombinací kokosové vody, vitaminu C, BCAA a přírodního kofeinu z guarany a Extraktu zeleného čaje je tento přípravek vhodný pro všechny, kdo absolvují trénink večer.

Dostupný ve čtyřech lahodných příchutích k správnému „nakopnutí“ před tréninkem.

Nejvýhodnější předtréninkový doplněk

Pulse Gel

Za skvělou cenu, PULSE:GEL je výbornou volbou pro použití jako předtréninkový suplement. S obsahem 1500 mg citrulínu malát, 1000 mg taurinu, 1500 mg beta alaninu, 200 mg kofeinu a 750 mg carnitinu, nejen že tento produkt zlepší Vaši koncentraci, ale zlepší také Váš výkon k absolvování vysoce kvalitního tréninku.

Vhodný pro každého, kdo potřebuje rychle použít předtréninkový stimulant, užívání PULSE:GEL zhruba 15 minut před tréninkem je vhodný čas k využití maximálního potenciálu tohoto úžasného výrobku.

Nejlepší předtréninková tyčinka

Energy Bar

Na sacharidy není často nahlíženo jako na ideální živinu před tréninkem, vzhledem k účinkům cukru na tělo a mozek. Na druhou stranu, pokud děláte sport, kde očekáváte vysoký výdej energie během určité časové doby, tato tyčinka s komplexním profilem snadno dostupných sacharidů je skvělá volba i před večer před trénikovou jednotkou.

S obsahem 39 g sacharidů, tato tyčinka zajistí, že jsou glykogenové zásoby plné a připravené k použití při aerobní zátěži.

Nejlepšé předtréninkový nápoj

Protein Mocha

Protein mocha je láhodný horký nápoj, bohatý na bílkoviny, ideální k užívání před tréninkem. Obsahuje 15 g bílkovin a 80 mg kofeinu pro skutečnou kávovou chuť, se kterou nebudete nespokojeni. Protein je získáván ze dvou různých zdrojů kaseinu v prášku – hydrolyzovaného a micelárního.

Nápoj může být ideální alternativou ráno, kdy potřebujete takzvaně nakopnout nebo pokud potřebujete nabudit při přípravě na Váš trénink, tento produkt nabízí zlepšení koncentrace.

Back to top