AKCE 60% NA AMINA A VITAMÍNY
+ SLEVA 35% NA NÁKUP | KÓD: CZ35
NAVÍC DÁREK ZDARMA OD 1300 KČ A 1800 KČ

Nejlepší gainery

Ať se snažíte zvýšit sílu a objem nebo máte problém s nabíráním váhy, nejdůležitější je kalorický přebytek – konzumace více kalorií, než spálíte.

Nejlepší směs pro nabírání hmoty

Extreme Gainer směs


S masivními 35 g bílkovin a 62 g sacharidů je náš Extreme Gainer skvělou směsí pro nabírání hmoty. Přidali jsme také směs vitamínů a minerálů, takže pro vás bude snazší dosáhnout všech doporučených denních dávek živin – budete tak lépe připraveni zvládnout každý váš den.

Přidejte svaly a objem díky našemu brutálnímu objemovému společníkovi, který nabízí 502 kalorií v každé porci.


Kup teď

Nejlepší svačina pro nabírání

Přírodní arašídové máslo


Naše přírodní arašídové máslo je lahodná svačinka, která je plná přírodních bílkovin a hořčíku – který pomáhá snižovat únavu a vyčerpání, takže jste v pozoru a připraveni na každý trénink.


Bílkoviny pomáhají budovat svaly, což je důležité pro všechny vaše sportovní cíle, takže dává smysl je dostat do své diety v co nejlepší a nejchutnější podobě.


Kup teď

Nejlepší suplement pro trávení

DigestiMax™


Důkladně prověřené a specificky zvolené ingredience jako pankreatin a bromelain dělají z našeho DigestiMax™ v tabletách ideální volbu pro každého, kdo hledá podporu při snaze o zdravý životní styl.


Normální trávicí systém pomáhá vašemu tělu absorbovat živiny, které potřebuje ze stravy – což je super důležité pro všechny vaše sportovní cíle


Kup teď

Nejlepší suplement vše v jednom

All-In-One Perform směs


Ultimátní all-in-one směs naplní vaše ambice. Obsahuje 22 g sacharidů a 30 g bílkovin a pomůže vám tak dosáhnout vašeho denního příjmu makroživin. Sacharidy pomáhají vašim svalům regenerovat po tréninku a bílkoviny pomáhají budovat a udržovat důležité svaly.


Kromě toho jsme také zahrnuli populární látku HMB, což je metabolit leucinu. Leucin je větvená aminokyselina (BCAA), která se přirozeně vyskytuje v bílkovinách, které pomáhají budovat a regenerovat nové svaly – to je super důležité, ať je váš trénink jakýkoliv.


Kup teď

Nejlepší veganský gainer

Vegan Gainer směs


Dodržujete rostlinnou dietu, ale chcete nabrat svaly a objem? Náš veganský gainer nabízí masivních 29 g rostlinných bílkovin a 39 g sacharidů. Bílkoviny se podílí na růstu svalové hmoty a sacharidy pomáhají vašim svalům regenerovat po tréninku, takže jste připraveni znovu vyrazit do posilovny.


Abychom vám pomohli dostat do sebe důležité kalorie navíc, které jsou při nabírání klíčové, přidali jsme také směs organických muk – amarantovou, pohankovou a freekeh – doplní obsah sacharidů a podpoří vaše nabírací ambice.


Kup teď