SLEVA 50% NA PRODUKTY NA HUBNUTÍ | Sleva se aplikuje automaticky
+ SLEVA 30% NA BESTSELLERY| Kód: CZ30
🎁 + Dárek Zdarma od 1300 kč 🎁

Nejlepší potréninkové suplementy

Naše potréninkové směsi obsahují perfektní směs bílkovin, aminokyselin, kreatinu, sacharidů a esenciálních vitamínů – tak, abyste získali perfektní potréninkovou výživu pro podporu vašich tréninkových cílů.

Nejlepší směs vše v jednom

All-In-One Perform Blend


Obsahuje bílkoviny a sacharidy, které nakopnou regeneraci – náš All-In-One Perform Blend je kompletní potréninková směs. Ať za sebou máte náročný trénink v posilovně nebo jste odběhali úseky na dráze, tato směs je ideální podpora, která vás dostane zpět do dalšího tréninku.


Obsahuje 5 g kreatinu, který prokazatelně zlepšuje fyzický výkon – pomůže vám překonat vaše osobáky


Kup teď

Nejlepší proteinová směs

Total Protein směs


Naše směs Total Protein používá bílkoviny ze sedmi různých zdrojů, abyste měli výsledky, které chcete. Bílkoviny prokazatelně podporují růst a údržbu svalové hmoty – to je super důležité pro všechny vaše sportovní cíle.


Obsahuje 25 g bílkovin ze syrovátkového izolátu, syrovátkového koncentrátu, mléčného proteinu, hydrolyzované syrovátky, micelárního kaseinu, kaseinátu vápníku a prášku z vaječných bílků – naše směs má skvělé složení živin, které podpoří vaše tréninkové cíle.


Kup teď

Nejlepší směs pro noční regeneraci

Směs pro noční regeneraci

Naše Směs pro noční regeneraci obsahuje masivních 43 g bílkovin a je tak perfektní pro regeneraci svalů během spánku.


Použití pomalu se uvolňující směsi mléčného proteinu, micelárního kaseinu, syrovátkového koncentrátu a prášku z vaječných bílků je ideální předtím, než jdete spát. Ať se snažíte zlepšit osobní rekord v dřepu nebo benchpressu, bílkoviny jsou nezbytností pro dosažení vašich cílů, protože se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty.


Kup teď

Nejlepší snídaňová směs

Kompletní snídaňová směs

Začněte den tak, jak chcete, aby probíhal celý den s naší Kompletní snídaňovou směsí.


S 27 g bílkovin na porci pomůže budovat a regenerovat svaly a je tak ideální pro start vašeho dne, než se vydáte plnit své cíle. Speciálně vytvořená směs sacharidů a kofeinu zajistí, že jde o perfektní snídaňový koktejl – doplňte energii pro vaše tréninky a regeneraci po nich, abyste byli připraveni na další den.


Kup teď

Nejlepší směs pro potréninkovou regeneraci

Recovery Fuel směs


Je super důležité správně regenerovat po tréninku a naše speciálně vytvořená směs Recovery Fuel nabízí 30 g sacharidů, které potřebujete, abyste byli připraveni na další trénink. Navíc také obsahuje 24 g vysoce kvalitních bílkovin, které se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty.


Kromě toho také obsahuje BCAA – leucin, izoleucin a valin, které si tělo nedokáže vyrobit samo – tyto se přirozeně vyskytují v bílkovinách, které pomáhají budovat a opravovat nové svaly.


Kup teď

Nejlepší veganská směs po tréninku

Vegan Recovery směs

Naše směs Vegan Recovery je perfektní způsob, jak regenerovat po intenzivním tréninku. Naše rostlinná směs obsahuje 31 g sacharidů a 14 g bílkovin, které pomáhají regenerovat svaly, protože sacharidy se podílí na normálním fungování svalů po tréninku – to je super důležité pro každý váš cíl.


Navíc jsme také přidali vitamin C a hořčík, které se podílí na snižování únavy a vyčerpání, díky čemuž se můžete vracet do posilovny znovu a znovu.


Kup teď